Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hayaller ve hayatların nasıl hızla değişebildiğini izliyoruz evlerimizde!

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Mesela Bir Kurbağa

"Satın almadığı suya özgürce atlayan kurbağa" fotoğrafını göremesem de görür gibi oldum. Karıncalarla mücadele mi desem muhabbet mi? bilemedim ama yabancı gelmedi bir kaç yıl önce evimi basmıştı karınca sürüsü, kesinlikle vicdani bir sınav, emeğine sağlık sevgili Jale sevgiler

04 Haziran 2020 23:19
Kınalı Kuzuya Hayvan Diyemem

Toplumsal görgü kuralları başlığında makaleler yayınlanırdı gazetelerde, çok özlüyorum ben, şimdilerde ise sosyal medyada, bazen sokakta, alışverişte, telefon konuşmalarında istemeden şahit olduğum diyaloğundan utanıp acilen uzaklaşıyorum.

02 Haziran 2020 23:39
Afrika’ya yardım yapılmalı mı?

Yıllar öncesinde yazılmış yazınızı okuyabildiğime sevindim, anımsadıklarıma üzüldüm, elbette dünyanın neresinde olursa olsun hiç bir insan AÇ- AÇIK olmamalı, çok haklısınız yardım yapılacak sa da resmi olarak yapılmalı, nereye gittiği bilinmeli ama dışarı çıkmaya bile gerek yok, artarak devam eden sefaletin boyutlarını göremeye iş bulma kurumlarının önüne gitmek yeterli, ve de son zamanlarda bankaların emlak satış ilanlarını takip etmek, muhtemelen bir ev sahibi olabilmek için çekilip ödenemeyen kredi mağduru insanların evleri bunlar. Tek sevindiğim bölüm ise o tarihte "Bütçe fazlası" bayağı iyiymişiz, emeğinize sağlık değerli yazarım, saygılar sağlıklı günler diliyorum.

02 Haziran 2020 23:19
 
Toplam blog
: 220
Toplam yorum
: 2877
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 333
Kayıt tarihi
: 13.09.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster