Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Edebiyat aşığı anne babanın evladı olarak çokça okuyor, yazıyorum. Yayımlanmış kitaplarımın yanı sıra burada da özellikle şiirlerimi, denemelerimi, öykülerimi derliyorum. Havacılık, otomotiv ve fotoğrafçılık keyif duyduğum ilgi alanlarım. “Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?” sorusunu "Çok gezip çok okuyan." şeklinde yanıtlaya..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Dupnisa Mağarası

Yurt içinde ve dışında sayısız mağara ziyareti yaptık; lakin bunu atlamışız dostum:( Zaten ülkemizi tamamen görmeden Paris’i anlatanları da hiç anlayamam! Hafta sonu Edirne’ye ciğer yemeye giden bizler Dupnisa Mağarası’nı gözden kaçırdığımız için de biraz mahcup olduk:( Detaylı tanıtımınız için teşekkürler dotum. Selam ve sevgiyle.

20 Eylül 2017 15:46
Nerede Kalmıştık?

Yüzümde bir tebessüm, ne diyeyim bilemedim; ama şunu diyebilirim ki kaldığınız yıllar çok daha güzeldi! Şu günlerde bavulunu toplayan toplayana...

18 Eylül 2017 05:32
Sular Dörtte Üçünü Değil Yarısını Kaplasaydı Dünya Bu Kadar Daha Olacaktı

Bizim müteahhitler duymasın, dolduruverirler vallahi:)) Doldurduğumuz yerler bizimdir. Mesela Kıbrıs'a kadar dolduralım, tamamı bizim olsun. Burnumuzun dibindeki Yunan adalarına kadar da dolduralım. İyi fikir valla Kerim Bey:)

16 Eylül 2017 18:58
 
Toplam blog
: 439
Toplam yorum
: 7929
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1081
Kayıt tarihi
: 07.03.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster