Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Edebiyat aşığı anne babanın evladı olarak çokça okuyor, yazıyorum. Yayımlanmış kitaplarımın yanı sıra burada da özellikle şiirlerimi, denemelerimi, öykülerimi derliyorum. Havacılık, otomotiv ve fotoğrafçılık keyif duyduğum ilgi alanlarım. “Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?” sorusunu "Çok gezip çok okuyan." şeklinde yanıtlaya..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kişisel bilgilerimiz çağrı merkezlerinin elinde dolaşıyor.

Bitmez bu cİngÖzler dostum! Birinden kurtulursunuz, diğeri gelir. Ben rehberimde kayıtlı olmayan numaraları açmıyorum, hele ki 850 ve 444'lü numaraları hiç açmıyorum. Kişisel bilgilerimizin çalınması adına bir tehlike de parmak izi okuyuculu cep telefonları. Siz -güvenliğiniz için- telefonunuza sadece parmak izinizle girilebileceğini düşünürken, -devamlı merkezle haberleşme halinde olan- akıllı telefonunuz parmak izinizi kim bilir nerelere servis ediyor:( Sabır ve selametle.

26 Temmuz 2017 11:02
20.07.2017 tarihli buluşmamız ve sohbetlerimizin kattıkları

Dediğim gibi; MB'yi kurtarmak, eski karizmasını sağlamak için kafa yormak gerek. Selam ve sevgiyle.

25 Temmuz 2017 07:26
Dalgalar, kırk yıllık sevgili

Gençliğimde -kıyıyı göremeyecek kadar- açılırdım. Heybeliada-Büyükada arasını yüzdüm, Rumelikavağı-Anadolukavağı arasını yüzdüm; lakin uzun yıllardır yüz metreden fazla açılmıyorum. Bir şey ürkütüyor artık beni:( Şiir ola dostum. Selam ve sevgiyle.

25 Temmuz 2017 07:23
 
Toplam blog
: 441
Toplam yorum
: 7854
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1069
Kayıt tarihi
: 07.03.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Bana müsaade dostlar, eski MB'yi aramaya gidiyorum!