Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Edebiyat aşığı anne babanın evladı olarak çokça okuyor, yazıyorum. Yayımlanmış kitaplarımın yanı sıra burada da özellikle şiirlerimi, denemelerimi, öykülerimi derliyorum. Havacılık, otomotiv ve fotoğrafçılık keyif duyduğum ilgi alanlarım. “Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?” sorusunu "Çok gezip çok okuyan." şeklinde yanıtlaya..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 

Bu blog yazarının şu anda bir blog önerisi bulunmamaktadır.

 
Başka Bir Aşk

Adeta ben de sizinle yollardaydım, şiirler okudum. Bayılıyorum güzel Anadolu'ma, yüreği kocaman insanına. Antalya'ya arabayla gittiğimiz de oluyor ve o yol hiç bitmesin istiyorum. Her çeşme başında duruyor, buz gibi sulardan içiyorum. Havaya dağılan toprak kokusuna, hayvan kokusuna karışıyorum. Düşerse yolumuz oralara, çalacağız elbette kapınızı. Selam ve sevgiyle.

28 Mayıs 2017 14:24
Ve kasmıyorum artık!

Valla ben büyük bir zevkle yaşlanıyorum:) Bn Otacı'nın beslenme kürleriyle zaten ten rengim de yeşile döndü:) Karbonhidratsız ve şekersiz, aktif bir yaşam sürdürüyoruz. Yürüyoruz; ama koşmuyoruz. Saçlarımdaki aklara da gözüm gibi bakıyorum:) Allah sağlığımızdan etmesin, gerisi önemsiz. Selam ve sevgiyle.

27 Mayıs 2017 22:18
Hocayla Ramazan sohbeti...

Hayırlı Ramazanlar Dostum. İyi bir Müslüman olarak hayırlısıyla görevimizi ifa edeceğiz. Ülkemizin, milletimizin huzuru, mutluluğu, başarısı, tüm dünyada saygınlığı ve şehitlerimiz için dualar edeceğiz. Hani trafik ışıklarında dilenen yaşlı bir teyzeye 10 kuruşlardan bir avuç vermiştim ve beğenmemişti ya, bugün de -ramazan münasebetiyle- 5 TL verdim, “20 lira yok mu?” dedi:) Selam ve sevgiyle.

26 Mayıs 2017 18:32
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 7794
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1066
Kayıt tarihi
: 07.03.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster