Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bilgi hegemonyasında her türlü medya araçlarında onbinlerce bilgi ile günlük yaşantımızda karşılaşmaktayız. Bu bilgilerin bir kısmını seçerek bilgi dağarcığımıza katmaktayız. Peki bu bilgi kirliliğin içinden seçtiğimiz bilgilerin ne derece sağlıklı olduğu hakkında emin miyiz? İletişim bilimi perspektifi açısından bakmaya ça..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Siyasetde küçülme taktiği...

güzel bir açıdan değinmişsiniz. teşekkürler

11 Ağustos 2010 12:49
AKP Mustafa Kemal'in izindeymiş!

herkes kendi penceresinden bakıyor değil mi? herkes değerlerimizi sahiplenmeye kalkışıyor; ben de bun uyapıyorum apaçık. herkes kendi fikrini nasıl destekler diye ülkemizin milli bütünlüğünü oluşturan değerleri sahiplenerek onları kendi açısına göre referans gösteriyor. keşke bu değerlerimizin sağı da solu da, inanç farklılıklarını da, ekonomik değişkenleri de kapsadığını fark edebilsek.

07 Şubat 2008 15:51
AKP Mustafa Kemal'in izindeymiş!

yukarıdaki örneklerinizi diyelim ki akp yapıyor peki siz bana bir lider söyleyin de dediklerinizi aynen yapmamıştı. imf yi akp mi getirdi, sanatı haktan koparım elitleştiren akp miydi,abd ye incirliği ğeşkeş çeken akp miydi ? Peki son soru, ben sizin yorumunuzu yazıma ekledim. siz ekleyebilecek misiniz ?

07 Şubat 2008 13:14
 
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 3366
Kayıt tarihi
: 08.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster