Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
525
 

İlyas Bayram ve meleklerinin yarattıkları

Harikalar! 8 Eylül 2007 Cumartesi günü İzmir özel konuklarını ağırladı!

Gelenleri bağrına bastı, gelmeyen gelemeyenler için karalar bağlamadı! Hafiften bulutlandı, nedeni sevgili evladı Bayram’ın gözleri yollarda kalmıştı, bir an için!

Onun yüreği o kadar kocaman, o kadar İzmirli ki! Onu tanımak bir ayrıcalık!

Teşekkürler İlyas Bayram! Sayenizde unutulmaz bir gün yaşadık!

Teşekkürler Sevim Hanım! Sayenizde özlediğimiz yüzleri tekrar görebildik!

Genç güzel sempatik tatlı dilli Pelin! Sizle tanışmak Eşimi ve beni çok mutlu etti, Sayenizde yazan yüreklerle bir araya geldik! Teşekkürler!

Not: Resimlerde gördüğünüz sohbet, dans eden blogcuları tanıdınız mı?

(Galeri)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Alev hanım şimdi 8 Eyül toplantısına öncelikle gelemediğim için sizlerden özür dilerim. İnanırmışsınız geçen hafta ki Karşıyaka toplantısına olmaktan mutluluk duydum çünkü sizin gibi çok saygıdeğer hanımfendiyi ve sevgili eşinizi tanıma fırsatı buldum. Bu haftada İnönü de beraberdik. İzmir'e sizinle yolculuk yapmak isterdim ama 2 güzel bayanı tijhal ve Sibel hanımı yalnız bırakmak istemedim. Başka bahara inşallah der kalbinizde bana da yer verdiğiniz için teşekkürlerimi iletirim.

Ahmet Üstündağ 
 29.10.2007 21:45
Cevap :
Sevgili Ahmet Üstündağ! Ne iyi ettiniz de toplantılara katıldınız, yoksa sizi tanıma imkanımız olmayacaktı! Candan gönüllerin her zaman yüreğimizde, özel bir yeri olacaktır. İnşallah yakında görüşmek üzere, sevgiler selamlar.  31.10.2007 13:50
 

oyulmaz sohbetinizin keyfine varmadım ama, görmek, kısa süreli de olsa konuşmak çok güzeldi Alev Hanım. Başka toplantılarda telafi etmek dileğiyle..Sevgi ,saygı ve selamlar.

Tuğba 
 04.10.2007 1:03
Cevap :
Sevgili Tuğba! Teşekkürler! İnşallah yakında görüşmek üzere..Her şey gönlünüzce olsun sevgiler!  04.10.2007 1:57
 

..bilmek ister! Zengin Zadig keman çalarken beyaz şapkasız, O yeri göğü kemanıyla inletirken dans eden Pirmete! Şapkalı turkuaz t-shirt, boynunda mavi boncuk, kamerası asılı aşkımız  aslan kaleci( bi da futbol oynamak istemeyen) Mehmet Eren! Yanında kırmızı kısa gömlekli  ve güneş gözlüklü, grice yakışıklı delikanlı benim adamım. Matem tutmadığı halde siyahlara bürünmüş saçları toplu İzmir' in candan tatlı kızı Pelin. Yine: Saçları toplu zarif bedenli gözlüklü, İzmir'e Ankara'dan transfer  yeşil beyaz  çizgili üst beyaz pantolon zeka  küpü karizmatik gizli aşkımız Nihal yetkin. 8 Eylül ün tek kravatlısı Harun Deniz Hoca! Masada tek başına, İzmir' de başına gelen güzellikleri düşünen doğa dostu Homeros! Her karede her yerde görülebilen gülen, enerji fabrikalarının sahibesi,paylaşılamayan paylaşıldıkca büyüyen, askılı uzun elbiseli kısa gür saçlı iri kolyeli hukukcu NEŞEevriM! Devamı gelebilir biraz sabır sevgili Karga 

Alev Meisel 
 15.09.2007 22:37
 

Sizinle tekrar sohbet etme olanağı elde etmek çok güzeldi. Az geldi bana ama ne yapalım??.. gece bitsin hiç istemedim. ÇOk teşekkürler.. sevgiler..

sema öztürk 
 13.09.2007 19:09
Cevap :
...sormayın Sevgili Yağmur zamanı, zaman inanılmaz bir hızla akıp geçti! Nasıl olduğunu bizler de anlayamadık! Halbuki söylemek istediklerinizi dinlemek, Size biraz olsun anlatmak isterdim.. İzmir ziyaretiniz bizleri mutlu kıldı, bizlerin sizlere teşekkür borcu var! Hangi ilde, ne zaman kısmet olacak? Bekleriz! Yeterki Siz katılın! Sevgiler  14.09.2007 13:42
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 584
Toplam yorum
: 2445
Toplam mesaj
: 327
Ort. okunma sayısı
: 843
Kayıt tarihi
: 01.03.07
 
 

Dinleyenin olmadığı yerde anlatmanın önemi! Nasıl YAZAN oldum. 'Yalnız doğar, yalnız göçer' eskile..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster