Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Temmuz '14

 
Kategori
İnançlar
Okunma Sayısı
88
 

Issızlığın ortasında!

Issızlığın ortasında!
 

Bir John Wilhelm çalışmasıdır


Merhaba sevginin değdiği ne varsa ışıldar.
Sevgi nasıl güçlü bir enerjiyse artık, kavradığı ölüyü bile diriltir. Buna canı gönülden inanırım ki; tanrı sevginin ta kendisidir. Yoktan var edebilir. Var olanı güçlendirebilir. Bu yüzden onda kötülüğün, yok ediciliğin zerresi yoktur.

Her kim ki; kendi yarattığı kindar ve ölüm emreden bir tanrıya inanır, benim gözümde puta tapmış gibi olur. Çünkü tanrı, yaratan, Allah dediğin kendi yarattığının yok olup gitmesini hemde kendi yarattığı kullarından istemez. O yüzden diyorum ki sevgi evrenin çekirdeğidir ve bu çok büyük olumlu bir güçtür. Ve içinde herhangi bir kötülük barındıramaz. Barındırıyorsa bunun adı tanrı olamaz! O olsa olsa şeytanın ta kendisidir.

Yeryüzünü cehenneme çeviren bu olumsuz enerjiyle başetmenin yolu yüreğine sevgi ekmektir. Bu konuya niye girdim? Çünkü nerdeyse yüzlerce yıldır din, Allah, iman uğruna insanlar katlediliyor. Yani salih olması gereken, ulvi ve semavi olan ne kadar din varsa yeryüzünü kana bulamış.. Ne için? Hepsi Allah için!

Ben diyorum ki yok öyle yağma, dindarsan kindar olmayacaksın. İnsanlığı sevgiden mahrum, ıssızlığın ortasında bırakmayacaksın. Şeytana ruhunu satmışlara göz açtırmayacaksın.

İSRAİL VE DİN ALEMİ İNSANLIK SUÇU İŞLİYOR. Bu yüzden yazdım.

Sevgili dostlarım şu anda bir hastane odasında aldığı narkozla boğuşan babamla ilgilendiğim için yazım hakkında en ufak bir fikrim yok! Umarım büyük kusurlarım yoktur. Her ne kusur işlediysem affola, sevgiler.

Berrin AKSU

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Umarım şimdi iyileşmiştir babanız Berrin hanım, acil şifalar dilerim. Yazınız güzel, LAİK düzen işte bu yüzden önemli, her şeyi birbirine karıştırdığı için insanlık bu halde elinize sağlık sevgiler

Cemile Torun 
 05.08.2014 12:01
Cevap :
Çok teşekkürler Cemile Hanım. umarım herşey yoluna girer bir gün. Sevgiler  06.08.2014 18:10
 

Merhaba...babanız sağlığına kavuşmuştur umarım..."din-devlet savaş" konularında umutsuzum...öfkeli ve umutsuz aslında...selamlar..

nedim üstün 
 18.07.2014 1:24
Cevap :
Çok teşekkürler Nedim bey. Bende sizin kadar umutsuzum ama umarım herşey yoluna girer bir gün. Sevgiler  06.08.2014 18:11
 

Sevgili Berrin hanım, öncelikle babanıza Allahtan bol şifalar diliyorum. Sizin aslında eleştirdiğiniz ve suçladığınız insanlar, din değil. Gerçek bir müslüman bunları yapamaz. Semavi dinlerin emrettiğini insanlar bire bir uygulayamazlar. Çünkü insan beşerdir. Semavi dinlere insanlar örnek gösterilemez sadece ve sade peygamberler hariç. siz aslında yüreğinizin güzelliğini yazmışsınız. malesef insanlar böyle değil işte. Kaleminize sağlık, güzel yazmışsınız, hatanız yok.

FİKİRCİ 
 13.07.2014 19:48
Cevap :
Çok teşekkürler ilginize.İnsanlar kendi kötülüklerini kusmak için her yolu deniyorlar malesef.. Sevgiler  06.08.2014 18:15
 

Babanıza geçmiş olsun.. Yazınız güzeldi.. Selamlar..

cevodem1957 
 13.07.2014 10:25
Cevap :
Çok teşekkürler. Sevgiler  06.08.2014 18:13
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 171
Toplam yorum
: 264
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 510
Kayıt tarihi
: 18.12.10
 
 

Üniversite mezunuyum. Dekoratörüm. Yazmayı çok seviyorum. 200 kadar şiirim var. Sinema ve tiyatro..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster