Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Ocak '09

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
419
 

İşte Milliyet Blog farkı...

İşte Milliyet Blog farkı...
 

TEŞEKKÜRLER !


Milliyet blog un bir hizmetiydi bu, sağolsunlar. Yazılarımız artık BİR başka yerde de de çıkacaktı.

Ben de bu hizmeti değerlendirmek için hemen üye olup, burada onaylanan ve okunan yazılarımdan dört tanesini yolladım. Ne oldu , biliyor musunuz, hepsi geri çevrildi. Nedeni yok !

Bu blogumda da bazı yazılarım geri çevrilmişti ama nedeni bana açıklanmıştı. Çağdaşlık, sanat, insan hakları konusunda yazdığım yazıların bu yeni sitede kabul edilmemesi beni pek üzmedi. Çünkü okuduğum diğer yazılar zaten benim ilgi alanlarımın içinde değildi. Kilo verme sorunları, çapkın kocayı anlama şifreleri, yazarlık denemeleri vs vs...

Oysa Milliyet Blog a baktığımda her çağdaş fikrin, burada kendine bir alan bulabildiğini, okunduğunu ve değer kazandığını görüyorum. Bunu anlamam için böyle bir deneyden geçmem gerekiyormuş ne yazık ki... Eğer sade suya tirit, okunur okunmaz unutulacak yazılar yazıyor ve okuyorsanız elbette çok yer var.

Ama Milliyet Blog sözünü duyurmak kadar sesini de duyurmak isteyenlerin mutlaka yazması gereken bir blog. Ben bunu şimdi daha iyi anladım. Hiç bir edebi cümle kurmadan, içtenlikle Milliyet Blog un sürekliliğini istiyorum her zaman. Sizi binlerce kişi okuyabilir ama bazen çok değerli bir okura rastlamanız ancak onun kadar değerli yazı alanlarında gerçekleşir. Ben Milliyet Blog a saygı duyuyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Magazin ağırlıklı bir sayfa ve kabul edersiniz ki okuru çok. Böyle bir sayfada sosyal veya siyasal vb. içerikli bir yazıya yer vermemeleri doğal. Boşuna üzülmüşsünüz bence:) Selamlar:)

Ümit Culduz  
 04.01.2009 18:31
 

Buradakilerin çoğu Onpunto hikayesini bilmezler. Elimde böyle bir örnek olsa bile, denemek için 4 yazı gönderdim yayınlandı. Sonra 4 yazı gönderdim, yayınlanmadı. Yazıların birbirine eşdeğer olmasına dikkat ettim: Film, dans, teknoloji, bilim. Yani suya sabuna dokunmadım. Ancak reddedilmeye de şaşırmadım. Tüm bunları niye yazdım? Hürriyet ile Milliyet'in farklı olduğunu düşünmek üzerine yazdım. Bu konuyu farklı açılardan düşünmekte yarar var.

Reha Ülkü 
 04.01.2009 13:05
 

Milliyet blog emekçilerine selam ve sonsuz teşekkürler... Bu arada ben de ilk başvuruyu yaptım da... Pek çözemedim.

Ayrıntıda gezinmek 
 04.01.2009 1:16
 

Merhaba, yazdıklarınızda haklısınız. Milliyet Blog'un yeri gerçekten çok özel... Arif Bey'in sözettiği teknik sorunu düzelttiler. Ben de bir günlük deneyinden sonra artık YazarKafe'de olmamaya karar verdim. Gelişmeleri izliyorum, ancak istediğim ortamın olduğuan emin olursam dönebilirim. Saygılarımla

Aydın Tiryaki 
 03.01.2009 22:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 94
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 597
Kayıt tarihi
: 04.10.06
 
 

1950'lerden sonra doğan her dünya insanı gibi, ardında pek çok takıntıyla gelen geçmiş zamanı, bilim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster