Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Mimarlık ve Radyo-Tv eğitimi aldım, ikisini de uygulama olanağı buldum. Birbirlerine çok benziyorlarmış, yıllar sonra anladım. Uzun zaman yazdım çizdim, ve galiba artık biraz yoruldum. Kafamı dinliyorum, öykü ve senaryo yazıyorum.

 
 
Nerde kalmıştık?

melek öpücüklerinden sorumlu hanımefendi, bu yaptığınızın açıklaması yok, biliyorsunuz değil mi? yani buna ister google aramalarına iman ve biat etme deyin, ister tık arsızlığı, ister MB yönetiminin tık gelsin de nereden gelirse gelsin tavrı vs vs.. bunların hiçbiri sizin şu indirmeli bindirmeli blog başlığınızın açıklaması değil.. insanları sığlıkla kıtlıkla itham ederken asıl yoksunluğun, sığ sularda garantili tık cıbı cıbıları yapmak olduğunu biliyor olmalısınız.. olmalısınız çünkü çok başarılı yansıtmalar yapıyorsunuz.. sizin tarzınızdan, insanları zoraki öpücük manyağı yapmanızdan, tık hesabı peşinde şartları kanırtarak zorlamanızdan zerre hazzetmiyorum.. bu yorumu da "yorumu yapanın bi şey bişeyidir" diye klişe savuşturmalarınıza havale edip size, belli ki bir şekilde ihya olmanızı sağlayan tık avcılığınızda başarı diliyorum.. buna ihtiyacınız olduğu kesin.. yoksa bu yazıya böyle bir başlık atmanın insan onuruna ve zekasına hakaret teşkil etmeyecek bir açıklaması yok. sağlıcakla.

27 Eylül 2011 14:50
Egolar çöplüğü

bu tiplere yeteri kadar maruz kalınca insan imana geliyor.. bi aydınlanma yaşıyor ve aslında hepsinin ne kadar eğlenceli olduğunu anlıyor.. (rüyamda recep tayyip'i gördüğümden beridir kafam bi güzel.. adam bana bir de kolye hediye etti, daha ne olsun :/ artık nasıl bi bilinçaltım varsa evlere şenlik.. galiba ondan böyle oldum, yani rte ben ve rüya? artık her şey bana eğlenceli geliyor :))

26 Eylül 2011 22:43
Test edin dedilerse...

aslında söylenmesi gerekeni en net, en özet haliyle siz söylemişsiniz.. bir de felsefece.. kimsenin bi yere gitmesine gönlüm razı değil, hem bana ne, ve lakin böyle bir nedenle şantaj yapıp gidesi gelenlere "güle güle" demek en temizi galiba.. selam ile :)

17 Eylül 2011 08:45
 
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 293
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 25.01.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster