Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Ekim '10

 
Kategori
Spor
Okunma Sayısı
446
 

Madde madde spor dopingi

Madde madde spor dopingi
 

Vur-kır-parçala bu savaşı sen kazan! Spor salonunda yalnızsın, ter atarken düşün dur ve kendini gaza getir. Yapabilirsin biliyorum. Muhteşem tüyolarımı gözden geçir, forma gir! Hadi biraz sığ sularda yüzelim, dış görünüşe önem verelim. Ne de olsa imaj çok şeydir.
KADIN İÇİN Şunları düşün:

Hani o kafayı taktığım pislik eski sevgili var ya, yeni halimi görünce dudaklarını ıssıracak, beyni dağılacak, sümük sümük ağlayacak. Yani o kadar olmasa bile bir iç çekişi...

· Tatlı krizine girip çikolata yediğimde, sabahlara kadar bol kalorili mojitolar yuvarladığımda, regl öncesi eve promosyonlu burger king siparişi verdiğimde, anane yemeklerine yumulduğumda, hangover sebebiyetli midede oluşan deliği makarnayla doldurduğumda pişmanlık duymayacağım!

· Kiloları uzun saçla örtmem gerekmeyecek, bir dahaki kuaföre para bayılma ayinimde gider en bob’undan saçımı kestiririm, elmacık kemiklerimi dikkate boğarım.

· Hani o kabinde istediğim elbiseye yakışmamıştım diye sinir içinde mağazayı terketmiştim ya, 40 güne yakışır, 41 kere maşallah olurum.

· Hani şu gıcık skinny spor hocasının tek kaş havada yelloz halleri var ya! Yerim ben onu, bekle sen 20 dakika daha ay yürüyüşü yapayım. · Ruh güzelliği, yüz güzelliğim yeter deme! Yetmez.

· Göbeği içe çekmeden sahilde oturmak nasıl bir histi? Hah işte o hisse yolculuk bir-ki/ bir-ki!

· Şimdi vermezsem kiloları, bir daha ne zaman vereceğim? Yaş tamamdır. (her yaşa gider bu gaz.) · Fotoğraflarda daha güzel çıkacağım. Hiç bir fotoğraf makinesi şişkot yüzümü jenik’leyemez.

· Şu salonun duvarlarına astıkları kaslı göbekli, ince bacaklı, çıkık küçük popolu kadınlardan eksiğim ne? Onun yüzü çirkin zaten.

· Tartıya ayağını korkak alıştırma, gönül rahatlığıyla çıkmak için aç pergelleri! · 50 yaşında Madonna yapıyorsa, obez Kelly Osbourne sıska olduysa ben niye beceremeyeyim?

· Herkes “oha ne güzel zayıflamışsın” diyecek. Geçenlerde kilo aldığın imasını yapan densiz gelip de tüyo istemezse adam değilim. Şunları dinle: I will Survive-Aretha Franklin It's Raining Men-Geri Halliwell Evli Mutlu Çocuklu- Demet Akalın Can't Take My Eyes Off You-Andy Williams We No Speak Americano-Yolanda Be Cool & DCUP Şunu bil: Kendini iyi hissettiğin kiloda, yukardakilerin hiç biri olmasa bile en azından kendini daha iyi hissedeceksin. ERKEK İÇİN Şunu düşün: Şimdi ben kilo verir kas yaparsam tüm kızlar bana hasta olur. Yalnız gecem geçmez. Şunları dinle: Eye of the Tiger-Survivor. Seviş benimle-Tarkan


Şunu bil: Hem sağlıklı, hem arzulanan ikisi bir arada. Bir kere kadının doğasında var, en güçlüyü seçmek, ilkel çağlardan beri.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 757
Kayıt tarihi
: 25.09.10
 
 

Okuyacaklarınız 26 yaşında, İzmirli, altı yıldır uluslararası bir dergide editörlük yapan, biraz tak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster