Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 yaşındayım, küçüklüğümden beri yazar olmak istemişimdir. 7 yaşımda okumayı öğrendikten sonra, yazdığım kötü hikayelerden anladım ki yazar olamayacaktım. Ancak yazdığım şeyler olduğu zaman bunların bir yerlerde yayımlanmasını çok isterim. Tesadüf eseri Milliyet Blog'u buldum ve yazıları okudum; çok hoşuma gittiler. Kendi ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Plak dönmeye devam ediyor......

Zaman öyle hızlı adımalrla sürdürüyoe ki seferini ... Ardımda kanların sesini duyamıyorum. KISACIK BİR YAZI AMA İYİ ÖZETLEMİŞ SEYRÜSEFERİNİ...Esen kal..

15 Aralık 2007 11:32
"Ben Gotik Oldum Anne!"

Anneme "Anne Marilyn Manson t-shirt'ü alacağım para biriktiyorum." dedim. Demez olaydım, annem -MB yazarı - yazınızı okumuş ve benim gothic olmamdan korkuyormuş ! Hatta bana sen şimdi saçını boyatmaya kalkarsın bile dedi. Bu özentiler sarışınlığı kabul etmiyormuşta. " Anne beni konsere mi almayacaklar saçım sarı diye allah aşkına" dedim ve yazınızı okumak için bilgisayar başına geçtim normalde okul zamanı kullanmama rağmen. Yazınızı okuduktan sonra benim çevremdeki gothic gibi görünen insanların böyle olmadığını düşünerek rahatladım. Ya ama kimsenin bilmediği grupları dinlemek nerden gothicliğe giriyormuş anlamadım. O zaman bende gothic oluyorum ki Allah korusun. Hem bakın gothiclerin müziği ne de güzel oluyor. http://www.youtube.com/watch?v=o8bbmdcvJ7c&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Why2dp_N1p4 Sevgilerimle...

14 Aralık 2007 22:06
OKS gitti, SBS geldi

Bence kim ne derse desin OKS daha iyiydi üç yılın birikimini - bana göre - bir sınavda göstermek(ebilmek) daha kolay. Şimdi altıncı sınıftan itibaren ders çalışmaya başlamaları lazım öğrencilerin halbuki o dönemlerde çocuklar ne OKS ne SBS takmıyor. Kendimden biliyorum işin bilincine daha bu sene varabildim. Bence OKS en iyisiydi. Yaşasın OKS !

06 Eylül 2007 13:47
 
Toplam blog
: 12
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1271
Kayıt tarihi
: 11.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster