Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Aralık '18

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
52
 

Muhalefet Kendine, AKP de Bize İnanmadığı İçin Yazdıklarımız İşe Yaramıyor

Buradan tespit ve uyarılar yapıyoruz lakin boşuna, en kötüsü oluyor; yazılarımız okunmuyor.

Kötü yazdığımı düşünmüyorum, aynı konuları tekrar ettiğimi de, her yazdığımda mutlaka yeni bir şey var.

Hep sorun hep sorun üstelik aynı şeyler insanlar bıkmış olabilirler. “Hep sorun hep sorun insanlar bıktı” olabilir de ”aynı şeyler” konusuna katılmıyorum ve bu hususta iddialıyım 4000 küsur yazıda 4000 ayrı konu.

Ben biraz şeytanım yazılarımın engellendiğini de düşünüyorum, benim yazılarımı asla on kişi okumaz, Kerim Korkut’un adı yeter.

Yazılarım okunmasın çok da tın okumayanlar için üzülüyorum ülkelerini seviyorlarsa bununla ilgili hiçbir yerde bulamayacakları çok önemli ayrıntıları kaçırıyorlar.

Ben utanmaz arlanmaz bir adamım yayınlandığı sürece kimse okumasa bile yazarım da okumayanlar kaybederler çünkü yazılarımdaki bazı detayları hiçbir yerde bulamazlar.

Aykırı olmamın da etkisi var tabi ne parlatmayı biliyorum ne de yağcılık yapıyorum. Vetanı yüceltsem, haini dövsem, ehlak namıs bak ne okuyanım olur ama! İstemem, beni okuyan bana inanan olmalı.

Bana deli Korkut derler zerre kadar tavizim yoktur, sıfır çekmeye razıyım!

Bir dezavantajım da tarafsız olmak, iki taraf da bizden değil diye okumuyor olabilir. Yazılarımı bugüne kadar 4 milyona yakın kişi okumuş, bazı ülkelerden fazla.

Bir şeyleri düzeltmek için eleştirel yazmak zorundayım. Bu, ülkemizde her şeyin kötü gittiği anlamına gelmez daha iyi olsun diye. Şunu anladım ki eleştirel yazılar okunmuyor, illa öveceksin.

Kerim Korkut riskli yazar, sözleri bir batman bal ile yenmez, ağır geldi demek ki. Önemsenmediğimi düşünmüyorum tersine önemli buldukları için.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bir öneride bulunacağım : Blog başlığı " Taksim Meydanı " olan bir blog yaz, bakalım okunma sayısı ne olacak.İkinci konu olarak da " İstanbul'da Trafik Çilesi " başlıklı bir başka blog yaz ve okunma sayılarını test et bakalım ne olacak?

yılmaz çetingöz 
 16.12.2018 20:16
Cevap :
Sızlanma benim huyumda var çocuk gibiyim... Daha doğrusu böyle garipliklerle ilgi çekmeye çalışıyorum. Yine de iddia ediyorum yazılarımın okunmasına bir yerlerden engel konuyor.   18.12.2018 17:48
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6184
Toplam yorum
: 15192
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 636
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster