Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmak sadece bilgi paylaşımı değil benim için.Yazmak, öğrenmek,unuttuklarımı hatırlamak,bilmediğim ne kadar çok şey olduğunu farketmek için önemli en çok. Meslek hayatımda henüz çok yeniyken başladım bu minik paylaşımlarıma.Öğrenecek ne çok şey var hala yıllara rağmen; ve dokunacağımız nice çocuk. Özel gereksinimli bireylerl..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hüseyin Üzmez, artık üzemeyecek...

Aynı sevinci paylaşıyorum...canlıların Ölümüne sevinebilme duygusuna sahip olduğuma şaşırarak..anneler babalar Çocuklarıyla öyle sağlam ilişkiler kurabilmeli ki , o masum minikler bazen yaşadıklarını sanki kendileri suçluymuşçasına saklamak zorunda kalmasınlar..dilerim dünya bi gün böyle insanların tümünden arınır,sevgiler...

25 Ekim 2014 00:35
Geri dönüş zamanı...

Keşke, ''keşke'' dediğim tüm yaşanmamışlıklarımı; iyi ki yapmışım dediğim pişmanlıktan arınmış yaşanmışlıklarıma dönüştürebilsem ... Keşkelerin yerine yenilerini koymamak dileğiyle..sevgiler kocaman!!

22 Nisan 2007 01:07
50 değil 49

Ben seni okumaktan , müzikle ilgili haberdar ettiğin konulardan zevk alıyorum hem de çokça:)) Hem sadece okumakla kalmayıp bizzat deniyorum da önerdiklerini... Kattıkların için sonsuz teşekkürler ve inan tanımasam da seni ben de derin samimiyet ve saygı hissiyatları uyandırıyorsun... Nice müzikli yazılarına sevgiyle:))

16 Nisan 2007 23:28
 
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 74
Toplam mesaj
: 44
Ort. okunma sayısı
: 4295
Kayıt tarihi
: 04.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster