Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Ekim '06

 
Kategori
Erkek Modası
Okunma Sayısı
2607
 

Şimdi de bunlar modaymış...

Moda deyip geçmemek lazım bunlarda modaymış. Ne modası demeyin ilginç ama moda işte!...

Kokulusu var, kokusuzu var, renklisi var ne isterseniz yani her zevke uygun tabi öyle zevkleriniz varsa. Aman nelere kaldık başımıza taş yağacak demeyin. Adamlar yapmış işte, sağlık açısından çok uygun. E be kardeşim kalkıp da çakmakların yanına koyarsan mağazada, renkli paketlerde de sunarsan müşteriye kibrit zannedebilirler. Aaaaa bakın T-box kibrit de çıkarmış diyenler olabilir. Ta ki pakettekinin ne olduğunu anlayana kadar üstündeki o küçük küçücük yazıyı gözleriniz seçip de okuyana kadar.

Bugün bayram alışverişine çıkmaya fırsat bulamadığım için, alışverişe çıkmıştım. Büyük bir hazla alışveriş yaptıktan sonra kasaya geldim, biraz sıra olduğundan vakitinde kendimce çabuk geçmesine katkıda bulunmak için kasadaki minik T-box ürünlerini inceliyordum. Çakmakların yanındaki kibritleri aldım kendim renkli şeyleri pek severim de... Kibrit kutusunun üstünü okumaya çalışıyordum. Ve işte o an, kibrit kutusu prezervatif kutusu çıktı. Elektrik çarpmış gibi oldum elimden sepetine fırlayıverdi.

Aklınızda bulunsun T-box'ın bu küçük şirin ürünlerinden görürüseniz kibrit kutusu sanmayın:)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Napsınlar arkadaşım ''atın ölümü arpadan olsun '' denilen bir ülkede, gözünüe gözüne sokmak lazım bazı şeyleri, böyle modaya uydururarak:)))

Deniz 
 27.10.2006 17:27
Cevap :
O zaman daha büyük ve janjanlı bir pakette moda yaratmak daha mantıklı olmaz mı?:)) Ama yok Türk erkeği her an her saniye cebinde taşımalı değil mi:))  27.10.2006 19:11
 

:)))

Sema CURUK 
 26.10.2006 13:16
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1068
Kayıt tarihi
: 22.10.06
 
 

1984, İstanbul doğumluyum.İki çocuklu bir ailenin büyük çocuğuyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster