Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
356
 

Terörü silah atarak lanetlemek

Terörü silah atarak lanetlemek
 

Terörü kınamak için lamba söndürme açma eylemi için bende bolkon lambasını yakıp söndürmeye başladım. İlk önce ıslık sesleri ile başlayan protesto nerdeyse makinalı tüfek seslerine dönüştü. Mersin Mezitli'de her balkondan silah sesi geliyor dersem abartmış olmayız. Biz barış için eylem yaparken silah kullanıyoruz. Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu dememek mümkün mü? Evet her zaman olduğu gibi bununda b.. çıkarmayı başarıyoruz. Bu gün kızgınlıkla havaya ateş açanlar yarın o kızgınlıklarını kürt kökenli komşularına çevirirse bunun vebalini kim alacak. Şu an sokaklar vahşibatı sahneleri aratmayacak yoğunlukta silah sesleri ile dolu.

Arkadaşlar bizi bir iç savaşın içine sokmaya çalışıyorlar ve bizler buna adım adım yaklaşıyoruz esas tehlike budur ve PKK nın temel amacıda budur.

Aklımızı başımıza toplayalım ve birileri buna dur desin. Ülke bir savaşa gidiyor.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu üzerinde önemle durulması gereken bir konu. Teröre karşı olduğumuzu bu şekilde göstermek olmamalıydı. Çok da tehlikeli katılıyorum. selamlar.

Ezgi Umut 
 24.10.2007 23:15
Cevap :
Evet Ezgi hanım. terörü terör kullanarak lanetlemek herhalde sacede bize aittir.Havaya sıkılan kurşunlar o an suçu sadece yanlış zamanda yanlış yerde bulunmaktan ibaret olan birine gelse ve daha ne olduğunu bile anlamadan onu sevdiklerinden alsa ne olurdur. Düşünmeden hareket etmek her zaman dönülmez yaralar açmıştır. Saygılarımla  25.10.2007 0:44
 

Havaya silah sıkanların balkonunda bayrak var mı acaba...

Mesut Selek 
 22.10.2007 22:36
Cevap :
Mesut Hocam gerçekten görüntü ürkütücü idi. İnsanlarımızda bu kadar silah olabilec eğini hiç düşünmemiştim.Güneydoğu'da düğünlerde görmüştüm böyle atışları. İnanın abartı değil her apartmandan bir kaç balkon silah atış yeri olmuş ve silah seslerinden kulaklar sağırlaşmıştır. Düşünsenize bunlar bu silahları farklı düşünen inşanlara doğrultursa bu ülkenin hali ne olur? Bayrak konusuna gelince kimi balkonlarda bayrak vardı kiminde yoktu ama bayraktan daha çok silah vardı. Merak ediyorum yerel güvenlik güçleri ne yapacaklar yerleşim yerinde silah atmak suçtur bilirsiniz..  23.10.2007 0:30
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 1720
Kayıt tarihi
: 03.09.07
 
 

1963 yılında Mersin Silifke'de doğdum. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum. Mersin merkezde sınıf öğr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster