Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Mart '13

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
154
 

Türkiye ne kadar şanslı farkında mıyız?

Türkiye ne kadar şanslı farkında mıyız?
 

Tutarlı, çelişkiye düşmeyen, azla yetinen, alçak gönüllü, sabırlı, eleştirilere hoşgörü gösteren, sempatik, sevimli, sevecen, sakin, içi vatan sevgisiyle dolu, kendisiyle barışık, ruhen dengeli, halka saygılı, Atatürk’ün izinden giden, devrimlere sadık, kendi çıkarını düşünmeyen, dini siyasete alet etmeyen, özgür bir ülke, basın ve medyanın oluşumu için tüm gücüyle çalışan, ABD’nin dayatmalarına karşı çıkan, komşularıyla sıfır sorun politikasını başarıyla sürdüren, ailesini, oğlunu, kızını, akraba ve eş dostlarını kayırmayan, halkın içindeyken koruma ordusuna gerek görmeyen, ileri demokrasi hayranı, ağzı bozuk olmayan bir başbakanımız var.

Dünyada bu kadar şanslı bir ülkenin olduğunu sanmıyorum. Aksi düşüncede olanlar, haksız yere eleştiri yapanlar, güzel barış ortamını bozmaya çalışanlar, fitneciler, münafıklar, nifak tohumu ekenler ve nankörler şunu bilsinler ki güneş balçıkla sıvanmaz, son pişmanlık fayda etmez. Aydınlık bir gelecek ve mutlu yarınların bizi beklediğinden asla kuşkuya düşmeyelim. Sözü uzatmaya gerek görmüyorum, yapılmış olan, yapılmakta olan ve yapılacak olan her şey apaçık ortadadır. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

MB yazarlarına soruyorum: Niye bu yazıyı bu kadar az kimse okudu ? Doğrusu hiç anlamıyorum. Halbuki ben ne ümitlerle yazmış ve büyük bir rekor kıracağımı sanmıştım…

Erol İrdelmen 
 27.03.2013 18:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 129
Toplam yorum
: 179
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1754
Kayıt tarihi
: 27.07.06
 
 

1968 yılından bu yana dinler tarihi, mitoloji, sosyoloji, antropoloji, dinbilim, teozofi, metafiz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster