Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Nisan '22

 
Kategori
Astroloji
 

18-24 Nisan Haftası

18 Nisan haftasını Terazi Dolunayının etkilerine ilave olarak, önemli açılar da oldukça hareketli hale getirecek.
18 Nisan Pazartesi zihnimizi yönlendiren Merkür ile onun bir üst oktavı olan Uranüs kavuşum halinde ve Venüs’ten de destek alıyorlar. Bu açı zihinsel olarak bizleri özgürleştirmeye çok müsait. Özgün düşünceler geliştirmek, bunları rahatlıkla ifade etmek mümkün. Özellikle yaratıcı yönümüzün aktifleşeceği bir gün. Fakat bugüne zorlu bir açı da eşlik ediyor. Güneşle Plüton’un gerginliği bizleri egosal savaşlar içine, güç gösterilerine çekebilir. Aklımızı, dilimizi isyankar ve fevri kullanmamaya dikkat etmeliyiz. Sağlık sorunlarında da yaşanabilecek artışlara karşı temkinli olunmalı. 
19 Nisan Salı daha hareketli olma eğilimindeyiz. Özellikle sabah saatlerinde kısıtlanmaya toleransımız olmayacak.
20 Nisan Çarşamba Güneş Boğa burcuna geçecek. Şimdiden tüm Boğalara güzel bir yaş diliyorum. Çarşamba akşam saatlerinde yediklerimize dikkat etmeye, abartıya kaçmamaya özen gösterebiliriz.
21 Nisan Perşembe ise Satürn’ün yapacağı açı, 30 Nisan ve 16 Mayıs tutulmalarına hazırlık mahiyetinde. 2022’nin genel temasını belirleyen Ay düğümleri psikolojik olarak bizi zorlayan, bilinç dışına ittiğimiz olumsuzluklar üzerinden gelen deneyimleri işaret ediyor. Bu deneyimlerin ortaya çıkma sebebi de bizleri geride tutan krizli konuların bitirilme ihtiyacı. Satürn, bu hafta bizi yeniden yapılandırmamız gereken alanda zorlayacak. Mesajı almaya çalışalım ki, tutulma dönemlerine daha sağlam girelim.
22 Nisan Cuma haftanın en verimli geçirebileceğimiz günü.
23 Nisan Cumartesi hafta başında yaşadığımız olaylar tekrar gündemimize gelebilir. Konulara takıntı yapmadan yaklaşmaya çalışalım.
24 Nisan Pazar güvence aradığımız alanlarda zorlandığımızı hissedebiliriz. Baskı altında olduğumuzu düşündüğümüz konulara daha isyankar tepki verme eğilimimiz olabilir. Önemli gördüğümüz konuşmaları bugün yapmaktan kaçınalım.
18 Nisan haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;
YÜKSELEN KOÇ
Maddi konularda yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha etkin kullanabileceğiniz bir hafta olacak. Otorite figürleri ile tartışmalara girmekten kaçının. Arkadaşlarınızla olan iletişimde de zorlandığınızı hissedebilirsiniz.
YÜKSELEN BOĞA
Hafta başında ileri dönük planlarınızı hayata geçirme konusunda istekli olacaksınız. Sosyal çevrenizden de yardım alabilirsiniz. Olaylara ön yargılı yaklaşmamaya çalışmak önemli olacak. Üstlendiğiniz sorumluluklarla ilgili değişen durumlara uyum sağlamaya gayret edin.
YÜKSELEN İKİZLER
Hafta başında bastırılmış duyguların, korkuların ön plana çıkması mümkün. Farklı bir bakışla üstesinden gelebilirsiniz. Arkadaş çevresinde sert çıkışlardan kaçınılmalı. Hafta sonu ise düşüncelerinizi hayata geçirmek için mücadele etmek zorunda kaldığınızı hissedebilirsiniz.
YÜKSELEN YENGEÇ
Sosyal hayatınızda aktif olacağınız bir hafta. Çevrenizle fikir alışverişinde bulunmak size iyi gelecek. İş hayatında sorunları bireysel algılamadan çözmeye gayret edin. Finansal konularda bazı pürüzlerle karşılaşılabilir. 
YÜKSELEN ASLAN
İş hayatınızda yeni fikirler üretebilir, olumlu diyaloglar kurabilirsiniz. Maddi konularda daha rahat hissedeceğiniz bir hafta. Sağlık konusunda ihmalkar davranmamaya özen gösterilmeli. İlişkilerinizde de sorumluluktan kaçınmamak önemli olacak.
YÜKSELEN BAŞAK
Hafta başında eğitimle ve ticaretle ilgili konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle dengenin bozulduğu alanları düzenlemek mümkün. Aşk hayatında kıskançlıktan, karşı tarafı manipüle etmekten uzak durulmalı. Kararları daha mantık odaklı vermeye çalışmak önemli.
YÜKSELEN TERAZİ 
Haftanın ilk günleri çalışma ortamıyla ya da günlük düzenle ilgili sorunlara çözüm bulma potansiyeliniz yüksek olacak. Aile ilişkilerinde baskıcı olmamaya dikkat edilmeli. Harcamalar konusunda daha tedbirli davranmak gerekebilir. 
YÜKSELEN AKREP
İkili ilişkilerle ilgili farklı bir bakış açısı ya da iletişim geliştirmenin önemli olduğu bir hafta. Güvenli hissedilen alanlarda zorlanma yaşanabilir. Aşk konusunda fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Hafta sonu ise ailevi baskılar gündeme gelebilir.
YÜKSELEN YAY
Günlük akışla ya da çalışma hayatıyla ilgili farklı düşünceler geliştirmek mümkün. Ön plana çıkma konusunda ısrarcı olunmamalı. Aile hayatında da bu hafta olumlu gelişmeler gündemde. Hafta sonu ise düşüncelerin hayatı kısıtlamasına izin vermemeye çalışılmalı.
YÜKSELEN OĞLAK
Hafta başında ilham gerektiren konularda verimli çalışmalar yapılabilir. Egoyu abartmadığınız sürece kendinizi güzel ifade edebilirsiniz. Maddi konularda bazı pürüzler olabilir. Hafta sonu aşk hayatında baskılayıcı diyaloglardan kaçınılmalı.
YÜKSELEN KOVA
Hafta başında gayrimenkul konularıyla ya da evinizle ilgili farklı yaklaşımlar geliştirerek maddi olarak daha rahat hissetme şansınız var. Farkında olmadığınız düşmanca davranışları da bu hafta fark edebilirsiniz. Ailevi sorumlulukların baskısı hafta sonunda zihninizi daha çok meşgul edebilir.
YÜKSELEN BALIK
Hafta başında yakın çevreyle olan ilişkileri, projeleri, görüşmeleri etkin yönetebilirsiniz. Yine de gruplar içinde fevri davranmamaya dikkat edilmeli. Yarım kalmış fikirleri hayata geçirmek sizi biraz zorlayabilir. Hafta sonu gözden kaçan konularla uğraşmak gerekecek.
 
Hepimize değişime direnç göstermeyeceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,
Aslıhan Doktoroğlu
www.astrolojihan.com
Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan
 
 
Toplam blog
: 132
: 78
Kayıt tarihi
: 22.11.19
 
 

Astroloji konusunda düzenli yazılar paylaşıp, söyleşiler yapıp bir yandan da bireysel astroloji dan..