Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Eylül '20

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1215
 

21-27 Eylül 2020 Astroloji

21 - 27 Eylül 2020 Haftalık Burç Astroloji: 25 Eylül Haftanın En Yoğun Günü, 21 Eylül Ay ve Güneş Süper!
 
25 Eylül -12 katsayısı ile haftanın en yoğun günü olup Ay, Merkür, Mars, Satürn -2 katsayısında olacaktır. 25 Eylülde en çok olumsuz etkiyi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak, Boğa ve Akrepler alabilir. 25 Eylülde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak paylaşımları ve sınır çatışmaları, halk ayaklanmaları, terör eylemleri, kavga, tartışma ve saldırılar, engel, yasak ve ambargolar, casusluk ve hacker faaliyetleri, kurnazlık ve sahtekarlıklar, her türlü dolandırıcılıklar olabilir. (Eylül 2020 burç) (haftalık astroloji)
 
Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi ülkemiz Türkiye'Nin de bilhassa 25 Eylülde bir takım ülkelerden örneğin Natal Marsı İkizler olan Almanya, Fransa, Amerika'dan bir takım engel ve yasaklarla karşılaşması olasıdır. 25 Eylülde yapılacak anlaşma ve sözleşmelerde kurnazlık ve sahtekarlıklar da olabilir. (haftalık burç) (Eylül astroloji)
 
Covid19 Aşı Çalışmalarında Bir Başarısızlık Olası! 
Bireysel olarak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık olanlar Tr Aydan olumsuz etkiler alabilirler. Tr Ay düşük katsayıdayken güvenlik problemlerini ve verimsizlikleri sembolize etmektedir. Tr Ayın Yengeç ve Oğlak burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilemesi halk ayaklanmalarını, bazı başkan ve patronların olumsuz etkiler almasını sembolize ederken Başak ve Balık burçlarını olumsuz etkilemesi ise sağlıkla ilgili konularda güvenlik problemlerine, yeni hastalıklara ve sağlık sorunlarına (zehirlenme, boğulma, vs) işaret etmektedir. Covid19 ile ilgili Aşı çalışmalarında da 25 Eylülde sorunlar çıkabilir. Çünkü Aşı yada aşı çalışmaları vücudun savunma sistemi ve güveniği ile ilgili olduğundan Tr Ay ile sembolize edilmektedir. Tr Ayın Başak ve Balık burçlarını olumsuz etkilemesi sağlıkla, hastanelerle ilgili problemlere işaret etmektedir. (2020 Eylül burç) 
 
Hacker ve Casusluk Faaliyetlerinde Artış ! 
Hafta boyu Merkür Transiti düşük katsayıda olup bilhassa 24, 25 Eylülde -2 katsayısında olacaktır. Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Akrep, Oğlak, Kova olanlar Tr Merkürden olumsuz etki alırken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar ise olumlu etkiler alabilirler. Örneğin Natal Marsı Yay olan C** E** ile Rusya Başkanı Putin'İn Tr Merkürden bir takım fırsatlar elde etmesi olasıdır. 25 Eylülde yapılacak AB toplantısı Akrep burcu ülkemizi olumsuz etkilerken C** E**'a ise bir takım fırsatlar sunabilir. 25 Eylülde yapılacak AB toplantısında Yunanistan'ın Başbakanı Miçotakis'in (Natal Güneş Balık Mars Koç) Tr Ay ve Marsdan olumsuz etkiler alması olasıdır. C** E** da Balık burcu ama Marsı Yay olduğundan Tr Marsın olumsuz etkisinden kendisine çeşitli fırsatlar çıkabilir ve bunu Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in aleyhine kullanabilir. Hafta boyu ama bilhassa 24, 25 Eylülde her türlü hacker ve casusluk faaliyetleri, kurnazlık ve sahtekarlıklar artabilir. 24 ve 25 Eylülde Zararlı yazılımlara ve Yapay Zekanın Karanlık yüzüne dikkat etmek gerekebilir. 
 
26, 27 Eylül Olumsuz Hava Koşulları ve İletişim Kazaları ! 
Hafta boyu Venüs düşük katsayıda ama 26, 27 Eylülde Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, İkizler**, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanlar Tr Venüsden olumsuz etki alırken Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanlar ise olumlu etkiler alabilirler. 26 ve 27 Eylülde yani 25 Eylül AB toplantısından sonraki günde İkizler ve Yay burçları Tr Venüsden (sosyal ve siyasi konular, toprak paylaşımları, vs) çift yönde olumsuz etkiler almaya başlayacaklar. Örneğin İkizler burcu ABD Başkanı Trump ile Yay burcu Fransa Cumhurbaşkanı Macron'Un Tr Venüs hangi evlerindeyse o konularda sosyal ve siyasi konulara, ikili ilişkilere dikkat etmeleri gerekebilir. 26, 27 Eylülde Tr Venüsün en çok İkizler ve Yay burçlarını olumsuz etkilemesi ile olumsuz hava şartları (fırtına, kasırga, kuraklık, vs), her türlü iletişimde aksamalar (hava, kara, deniz, internet) ve kazalar oluşabilir. (2020 haftalık burç)
 
Hafta boyu ama bilhassa 21, 22, 25 Eylülde Tr Mars -2 katsayısında olacağından Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanlar Tr Marsdan olumsuz etki alırken Natal Marsı İkizler, Yay olanlar ise olumlu etkiler alabilirler. Tr Marsdan en çok Yengeç ve Oğlaklar olumsuz etkiler alacaktır. Hafta boyu ama bilhassa 25 Eylülde Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusya'nın Marsiyen (askeri) konularda birbirlerini olumsuz etkilemesi olasıdır. Tr Mars bir çok ülke ve devlet adamını olumsuz etkileyip kavga ve tartışmalara yol açabilir. 21, 22 ve 25 Eylülde Natal Marsı Yay olan PKK'nın terör eylemleri artabilir. (Eylül 2020)
 
25 ve 27 Eylülde Engel, Yasak ve Ambargolar Olabilir ! 
Hafta boyu Tr Satürn Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Kova olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanları ise olumlu etkileyebilir. Tr Satürn düşük katsayıda engel, yasak ve ambargoları sembolize eden bilhassa 25 ve 27 Eylülde Tr Satürn -2 katsayısında olup ülkeler birbirlerine ve vatandaşlarına çeşitli ambargolar, engel ve yasaklar uygulayabilir. Örneğin Türkiye Almanya, Fransa ve Amerika'dan çeşitli yaptırımlar alabilir. 
 
25 Eylül Astro Carto Grafide Ay, Merkür, Mars, Satürnden olumsuz etki alan Ay, Mars, Venüs, Satürn ve Plüton çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Marmara, Bursa, Balıkesir, Yalova, Manisa, Uşak, Aydın, Muğla, Denizli, Edirne, Çanakkale, İzmir, Ağrı, Van, Şırnak, Iğdır, Hakkari, Siirt, Muş), Ege ve Akdeniz Açıkları, Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, İran, Türkmenistan, Umman, Yemen, Pakistan, Hindistan, Miyanmar, Çin, Bangladeş, Hong Kong, Endonezya, Papua Yeni Gine, Avustralya, Yeni Zelanda, Filipinler, Tayvan, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Venezuella, Brezilya, Bolivya, Arjantin, İspanya, İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, İtalya, Fas, Cezayir, Libya, Mısır, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Rusya
 
25 Eylül ve civarı Astro Carto Grafide olumsuz etki alan bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, volkanik aktiviteler, olumsuz hava şartları ve kazaları, her türlü iletişimde aksamalar, hacker ve casusluk faaliyetleri, sahtekarlıklar, terör eylemleri, halk ayaklanmaları, saldırı ve cinayetler, yasak ve ambargolar olabilir.
 
25 Eylül ve civarında Terazi burcu Suriye ve Başkanı Esad da Tr Ay ve Marsdan son derece olumsuz etkiler almaktalar. 25 Eylülde Terazi burcu Suriye'Nin ülke güvenliği ihlal olabilir. Suriye Tr Merkürden de olumsuz etkiler aldığından Suriye'de bir aldatmaca, hacker yada casusluk olayı olabilir. 
 
21 Eylülde Tr Ay (+5) ve Güneş (+4) bütün burçları son derece olumlu etkileyebilir. Tr Güneş bilhassa 21 Eylülde Natal Marsı İkizler, Yengeç, Yay, Oğlak burçlarını olumlu etkilerken Tr Ay Natal Marsı Aslan, Başak, Kova, Balık olanları son derece olumlu etkilyebilir. 21 Eylülde Tr Ay Başak ve Balık burçlarını olumlu etkileyeceğinden sağlıkla ilgili, Aşı çalışmaları ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir ama 25 Eylülde Tr Ay yüzünden sağlıkla ve Aşı çalışmaları ile ilgili olumsuz bir gelişme de olabilir. 
 
Ons Altın Katsayıları: 
        Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar 
Altın 14     2     8     2     0       1     -1
 
Ons Altın fiyatları 21 Eylülde yükselse de hafta sonuna doğru özellikle 25, 26, 27 Eylülde Ons Altın fiyatları düşebilir. Hafta boyu Dolar Mars ve Satürn yüzünden yükselemeyebilir ama Euro hafta boyu daha da artabilir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(21 Eylül 6.ev Güneş, 8.ev Ay Süper, 25 Eylül 10.ev Ay, Satürn, 7.ev Merkür, 1.ev Mars Dikkat)
Yükselen Boğa ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 5.ev Güneş, 7.ev Ay Süper, 25 Eylül 9.ev Ay, Satürn, 6.ev Merkür, 12.ev Mars Dikkat)
Yükselen İkizler ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 4.ev Güneş, 6.ev Ay Süper, 25 Eylül 8.ev Ay, Satürn, 5.ev Merkür, 11.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yengeç ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 3.ev Güneş, 5.ev Ay Süper, 25 Eylül 7.ev Ay, Satürn, 4.ev Merkür, 10.ev Mars Dikkat)
Yükselen Aslan ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 2.ev Güneş, 4.ev Ay Süper, 25 Eylül 6.ev Ay, Satürn, 3.ev Merkür, 9.ev Mars Dikkat)
Yükselen Başak ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 1.ev Güneş, 3.ev Ay Süper, 25 Eylül 5.ev Ay, Satürn, 2.ev Merkür, 8.ev Mars Dikkat)
Yükselen Terazi ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 12.ev Güneş, 2.ev Ay Süper, 25 Eylül 4.ev Ay, Satürn, 1.ev Merkür, 7.ev Mars Dikkat)
Yükselen Akrep ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 11.ev Güneş, 1.ev Ay Süper, 25 Eylül 3.ev Ay, Satürn, 12.ev Merkür, 6.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yay ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 10.ev Güneş, 12.ev Ay Süper, 25 Eylül 2.ev Ay, Satürn, 11.ev Merkür, 5.ev Mars Dikkat)
Yükselen Oğlak ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 9.ev Güneş, 11.ev Ay Süper, 25 Eylül 1.ev Ay, Satürn, 10.ev Merkür, 4.ev Mars Dikkat)
Yükselen Kova ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 8.ev Güneş, 10.ev Ay Süper, 25 Eylül 12.ev Ay, Satürn, 9.ev Merkür, 3.ev Mars Dikkat)
Yükselen Balık ----------------------------------------------------------------------------------
(21 Eylül 7.ev Güneş, 9.ev Ay Süper, 25 Eylül 11.ev Ay, Satürn, 8.ev Merkür, 2.ev Mars Dikkat)
 
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 614
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1720
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster