Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Aslen İzmir Konaklıyız. Televizyon Yöneticileri Derneği başkanı Nuri Çolakoğlu ile uzaktan akraba oluruz.(Babamın kuzeni) Ben 7 kuşak öteye çektiğimden medyayla ilgili bir iş yaparken daha mutluyum. Bu yüzden Marmara Üniversitesi Bil..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Merhaba Kenan Bey, Ben 2009 yılından beri Astroloji köşesinde Blog yazıyorum ve kurallara uyduğum halde son bir kaç haftadır Bloglarım sebepsiz yere reddediliyor. Ancak aynı bloğu bir kaç kere yollayınca kabul ediliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

26 Ocak 2021 06:20
Editörlük

Merhaba Nizamettin Bey, Ben 2009 yılından beri Astroloji köşesinde Blog yazıyorum ve kurallara uyduğum halde son bir kaç haftadır Bloglarım sebepsiz yere reddediliyor. Ancak aynı bloğu bir kaç kere yollayınca kabul ediliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

26 Ocak 2021 06:11
Yazılarınız beğenilmiyor mu? Eleştiriliyor mu? Belki de doğru yoldasınız!

Yazınız gerçekten çok güzel. Bence son bir kaç senedir Mediacat2 rumuzuyla Astroloji üzerine yazıyorum. Ancak son bir kaç haftadır yazdığım bloglar çok geç yayınlanıyor. Örneğin bu sabah 09'da yazdığım yazı şu saat 17:00 itibariyle yayınlanmadı bile. blog@milliyet.com.tr'ye mesaj attım cevap bile gelmedi. Acaba sizin de böyle gecikmeler başınıza geliyor mu ? Yoksa bir tek benim başıma mı geliyor ? Saygılar...

06 Ağustos 2014 16:58
 
Toplam blog
: 621
: 1712
Kayıt tarihi
: 27.05.09