Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mayıs '12

 
Kategori
Astroloji
 

28 Mayıs - 3 Haziran: İletişim süper ama Açgözlülüklere, Yasak ve Baskılara dikkat !

28 Mayıs - 3 Haziran: İletişim süper ama Açgözlülüklere, Yasak ve Baskılara dikkat !
 

Astroloji


Geçen hafta 21 - 27 Mayıs için ikili ilişkiler ve para konularına dikkat demiştik gerçekten de memur maaşlarına zam konusunda memur ile kamu arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri anlaşmazlıkla sonuçlandı. Şimdi top Hakem Kurulunda önümüzdeki hafta yani 28 Mayıs Pazartesinden sonra Venüs iyi konuma geçiyor Güneş de iyi konumda olduğundan (Güneş burda nüfuzlu söz sahibi insanları temsil ediyor) Hakem Kurulundan tatmin edici bir sonuç çıkabilir. Ancak Venüs ve Güneşin karşında Satürnün yani emredici başkan konumundaki kişilerin ikili ilişkilere, adalet ve diplomatik konulara baskıcı yaklaşımı yadsınamaz. Ben de merakla bekliyorum bakalım neler olacak :)

Satürn Terazi burcunda Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri kötü konumda olduğundan adalet ve diplomasi konularıyla uğraşanlar emir veren, başkan konumundaki kişilerden baskı görebilirler. Adalet ve diploması konularında bir takım yasaklar ve sansürler uygulanabilir. Kişisel açıdan Teraziler Oğlak burçlarından ya da hayatlarındaki patron konumundaki insanlardan baskı görebilirler. Oğlak burçları ikili ilişkilerde (ortaklık, evlilik, adli davalar  vs.) baskın ve emredici konumda olabilirler.

Ay da Cuma günü Terazi burcunda kötü konumda adalet ve diplomasiyle uğraşanların bir takım korkuları depreşebilir. Vatansever insanlar adalet ve diplomasiyle uğraşanlara karşı güvensiz olabilirler. Kişisel açıdan Yengeç burçları Terazi burçlarına karşı güvensiz olabilirler. Ayrıca Yengeçlerin ikili ilişkilerinde güvensiz oldukları bir gün.

Perşembe günü Uranüs de Koç burcunda kötü konumda olduğundan bazı eksantrik ve fanatik insanlar polis ve güvenlik birimlerinin huzurunu kaçırabilir. Bir takım teknolojik gelişmeler de asker ve güvenlik birimlerinin huzurunu kaçırabilir. Kişisel olarak Koç burçlarının arkadaş ve tanıdıkları ya da Kova burçları yüzünden Perşembe günü rahatları kaçabilir. Ayrıca Koçların geleceğe yönelik plan ve projeleri de aksayabilir. Genel olarak Perşembe günü Koçların huzursuz olacakları bir gün. 

Venüs Pazartesi İkizler burcunda kötü konumda olduğundan ikili ilişkilerde iletişim bozukluğu yaşanabilir. Tüccarlar para ve ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirler. İletişim konularıyla uğraşanlar (gazeteciler, entel kişiler, internet ağı ile uğraşanlar) ikili ilişkiler ve para konularında nefsine düşkün, açgözlü, iradesiz insanlara karşı dikkatli olsunlar. Aynı şey İkizler burcu için de geçerli. Pazartesi günü İkizler burcundan kişiler Boğa ve Terazi burçlarına karşı dikkatli olsunlar. Bu kişiler para ve ikili ilişkilerde iradesizlik ve açgözlülükle karşı karşıya kalabilirler.

Merkür bütün bir hafta İkizler burcunda iyi konumda olduğundan iletişim konularıyla uğraşanların iletişimleri ve muhakeme güçleri iyi olacak. Bu hafta da geçen hafta olduğu gibi yeni bir çok fikir ortaya atılabilir. Hizmet ve sağlık sektöründe, işçi ve çalışanlar arasında iletişim trafiğinin aksamadan işleyeceği bir hafta. Gazeteci ve entel kişilerin, tüccarların yine kendileri gibi olan kişilerle iletişim trafiklerinin yoğun olacağı ve fikir alışverişinde bulunacakları bir hafta olacak. Kişisel açıdan İkizler burcundan kişilerin iletişimlerinin, mantık ve muhakeme güçlerinin arttığı bir hafta. İkizler burcundan olanlar yine kendileri gibi İkizler burcundan olanlarla fikir alışverişinde bulunabilirler.

Güneş de bütün bir hafta İkizler burcunda iyi konumda olduğundan iletişim konularıyla uğraşanlar nüfuzlu, tanınmış, saygın kişilerden iyi etkiler alıyorlar. Örneğin, iletişimle uğraşanlar (gazeteciler, entel kişiler, tüccarlar) nüfuzlu tanınmış kişilerden destek görebilirler. İletişimle uğraşanların kendilerini doğru ifade edecekleri bir hafta. Kişisel açıdan İkizler burcundan olan kişiler de kendilerini doğru bir şekilde ifade edecekler. İkizler burcu bu hafta Aslan burcundan olanlardan ya da çevrelerindeki nüfuzlu ve tanınmış, saygın kişilerden destek görebilirler.

Mars bütün bir hafta Başak burcunda iyi konumda olduğundan polis ve güvenlik birimleri sağlık, hizmet, işçi ve çalışanlar konularında girişimcilik niteliğinde başlangıçlar yapabilirler. Örneğin hizmet ve sağlık sektörü ile ilgili yeni güvenlik önlemleri alınabilir. İşçi ve çalışanların güvenliğini ilgilendiren yeni
girişimlerde bulunulabilinir. Hizmet ve sağlık sektörü ile işçi ve çalışanlar arasındaki rekabetin olumlu anlamda arttığı bir hafta. Hizmet ve sağlık sektörü ile ilgili olumlu başlangıçlar ve girişimler yapılabilir. Kişisel açıdan Başak burçları Koç burçlarının girişimciliklerinden yararlanabilirler.

Neptün bütün bir hafta Balık burcunda iyi konumda, Büyük kurum ve kuruluşların ve hayırsever insanların insancıl duygularının arttığı bir hafta. Kişisel açıdan Balık burçlarının sezgileri ve yaratıcı duyguları artabilir. Balık burçları yine kendileri gibi Balık burcundan olanlar ile yaratıcı çalışmalar içine girebilirler. Balık burçları bu hafta da sıkıntı ve sorunlarının üstesinden gelebilecekler. Bu hafta da geçen hafta olduğu gibi yardımseverlik duygularının arttığı bir hafta olabilir.

Özetlersek bu hafta İkizler burcu ve İkizler burcunu sembolize eden iletişim sektörü (gazeteciler, entellektüeller, tüccarlar, vs) Pazartesi günü her ne kadar ikili ilişkiler (evlilik, ortaklık, adli davalar vs) ve para konularında kötü etkiler alsalar da Güneş ve Merkürden bütün bir hafta boyunca iyi etkiler alıyorlar. Yani yine kendileri gibi iletişim sektörüyle uğraşanlardan, işçi ve çalışanlarından ve nüfuzlu, tanınmış, saygın kişilerden iyi etkiler alıyorlar.

 
Toplam blog
: 621
: 1712
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..