Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Nisan '22

 
Kategori
Astroloji
 

4 Nisan Haftası

4 Nisan haftasında Koç Yeniayının etkileri devam ederken Mars ve Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Astrolojide kötücül dediğimiz bu gezegenler 2 senede bir kavuşur. Geçen kavuşumları 31 Mart 2020’de Kova burcundaydı ve Uranüs de olayı zorluyordu. O dönemde pandeminin yaygınlaşmasını yaşamıştık. Bu hafta yine Kova burcunda bir araya gelecekler. 
Bu kavuşumun etkisi o kadar sarsıcı olmasa da önümüze bazı sert olayları getirme potansiyelinde. Daha katı, inatçı ve isyankar olma doğası hakim olacak. Kazalara, hava olaylarına, uçaklarla ilgili sorunlara dikkat edilmesi gereken bir haftadayız.
4 Nisan Pazartesi düşüncelerimizde ısrarcı olma, bildiğimizi yapma isteği baskın. Akşamüstü saatlerinde kendimizi daha rahat hissedebiliriz.
5 Nisan Salı Mars-Satürn kavuşumu netleşiyor. Bu açı tüm haftayı etkileyecek. Olaylara sert tavırlarla yaklaşmamaya, kaza ihtimallerine karşı daha temkinli olmaya özen gösterebiliriz.
Aynı gün sevgi ifademizi temsil eden Venüs Balık burcuna geçecek. Venüs, 2 Mayıs’a kadar sürecek Balık yolculuğunda bizleri daha anlayışlı ve duyarlı olmaya yöneltecek. İlişkilerde romantikleşme eğilimimiz artabilir. Bu süreçte maddi konularda çok gerçekçi davranmama ihtimalimizden dolayı verdiğimiz kararları daha fazla sorgulamak gerekir. 
6 Nisan Çarşamba iletişimin ön planda olduğu, kendimizi daha rahat ifade edebildiğimiz bir gün.
7 Nisan Perşembe önemli işleri, görüşmeleri 18:30’dan sonraya bırakmak tercih edilebilir. Mevcut fikirleri geliştirmek, eğitim konularında verimli sonuç almak mümkün. Gün genelinde hırsı kontrol altında tutmaya dikkat edilmeli.
8 Nisan Cuma gruplar içinde daha aktif olmak, toplumsal konularla ilgilenmek isteyebiliriz.
9 Nisan Cumartesi ise akşam üstü saatlerini evde ya da aile ortamlarında geçirmek iyi gelebilir. Maneviyatın daha ön planda olacağı bu saatlerde farkındalık çalışmaları da yapılabilir.
10 Nisan Pazar Merkür ve Pluton’un sert açısı sebebiyle kırıcı söylemlerden, güç gösterisi haline dönen tartışmalardan uzak durmaya gayret edilmeli.
4 Nisan haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;
YÜKSELEN KOÇ
Hafta genelinde gruplar içinde tartışmalardan uzak kalmaya dikkat edilmeli. İleri dönük planları geliştirmeye odaklanılabilir. Hafta sonu ise otorite figürleri ile konuşmalarda sabırsızlıktan ve ani çıkışlardan kaçınılmalı.
YÜKSELEN BOĞA
İş ortamında, kariyerle ilgili konularda sakin kalmaya dikkat edilmesi gereken bir hafta. Yarım kalan işleri tamamlayabilir, ilerlemeyen süreçlere fikir geliştirebilirsiniz. Hafta sonu ise gizli düşmanlıklara karşı temkinli olunmalı.
YÜKSELEN İKİZLER
Hukuki konularda ya da yurt dışı bağlantılı işlerde sorunlar yaşanabilir. Ön yargılı davranmamaya dikkat edilmeli. Arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak iyi gelebilir. Hafta sonu kıskançlık söylemlerinden uzak durulmalı.
YÜKSELEN YENGEÇ
Hafta genelinde kriz yaratabilecek konulara karşı temkinli yaklaşılmalı. İş hayatında sonucu olumlu olacak fikirler geliştirilebilir. Hafta sonu ise diretmeler sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.
YÜKSELEN ASLAN
Bu hafta iş birliği içinde olunan alanlarda zorlanılabilir. İkili ilişkilerle ilgili farklı bakış açısı geliştirmek mümkün. Hafta sonu sağlıkla ilgili konularda ve uzun seyahatlerde dikkatli olunmalı.
YÜKSELEN BAŞAK
Hafta genelinde sağlığa ve çalışma arkadaşları ile olan diyaloglara dikkat edilmeli. Günlük düzeninizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu hiçbir konuda risk almamaya özen gösterilmeli.
YÜKSELEN TERAZİ 
Bu hafta aşk hayatında ya da çocuklarla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Olaylarda denge kurmaya yönelik fikirler geliştirmek size iyi gelecek. Hafta sonu ikili ilişkilerde baskıcı diyaloglardan uzak durmaya çalışın.
YÜKSELEN AKREP
Bu hafta ebeveynlerle ve gayrimenkullerle ilgili konularda pürüzler çıkabilir. Günlük alışkanlıklarınıza getireceğiniz bazı değişiklikler size daha rahat hissettirebilir. Hafta sonu sağlıkla ilgili hassasiyet olabilir.
YÜKSELEN YAY
Hafta genelinde yakın arkadaşlar ya da kardeşlerle ilgili sorunlar gündemde olabilir. Yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz. Hafta sonu ise harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat edilmeli.
YÜKSELEN OĞLAK
Finansal konularda yaşanan sorunlarla uğraşmak gerekecek bir hafta. Aileyle olmak, evde vakit geçirmek size iyi gelebilir. Hafta sonu ise ev kazalarına karşı temkinli olunmalı.
YÜKSELEN KOVA
Hafta genelinde sağlığa dikkat edilmeli. Bireysel kararlarınızı savunmak zorunda da kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden destek almanız mümkün. Hafta sonu trafikte temkinli olunmalı.
YÜKSELEN BALIK
Bu hafta gizli düşmanlıklar, bastırılmış korkular gündemde olabilir. Maddi konularda daha girişimci davranacaksınız. Hafta sonu gruplar içinde kendi değerinizi sorgulayabilirsiniz.
 
Hepimize gerginlikten uzak durabileceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,
Aslıhan Doktoroğlu
 
www.astrolojihan.com
Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan
 
 
Toplam blog
: 132
: 78
Kayıt tarihi
: 22.11.19
 
 

Astroloji konusunda düzenli yazılar paylaşıp, söyleşiler yapıp bir yandan da bireysel astroloji dan..