Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ocak '18

 
Kategori
Eğitim
 

Açık Öğretim Zaferimiz Kutlu Olsun

Açık Öğretim Zaferimiz Kutlu Olsun
 

salih arıkan


Biliyorsunuz bir fikri takibimiz var. Tüm kitapların e-kitap sesli kitap ve kabartma kitap seçenekleriyle aynı anda yayınlanması. Tüm filmlerin aynı anda görmeyenler için sesli betimlemeli işitme engelliler içinde işaret dili ve alt yazı seçenekleriyle sunulması.

Ben ilk üniversitemi Uşak'ta okumuştum. Lise ve Üniversitede kitapları kasetlere okutarak derslerime çalışmıştım. Bu dersler gönüllüler tarafından okunuyor bazen de yetişmiyordu. Dostlarımın sayesinde birçok sesli kitap dinledim. Uşak Eğitim Fakültesinde onlarca arkadaşım bana kasete kitap okudu. Özellikle kızlar yurttaki boş odalarda kasete kitap okudular. Tümüne minnetarım. Dedim ki birinci üniversitemizi zorluklarla okuduk. Teknoloji gelişti ve ikinci Üniversiteyi okuyalım.

Başladık sosyolojiye. Ne göreyim sadece pdf kitaplar var. Ben kitabımı sesli istiyorum. Sürekli yazılar yazıyorum ve beni her defasında farklı okullara veriyorlar. Bu sene başında demiştim ki aman okumuyorum.

Geçenlerde hastanede hayal ortağımdan iletişim Sosyolojisini dinleyince duygularım depreşti. Siteye bir baktım ooo benim derslerin tümü seslendirilmiş. Gerçi sınava gitmedim ama tüm okullarım konak ilçesinde. Neyse derslerim okunursa ben okula devam edeceğim.

Arkadaşlar lütfen talep etmekten korkmayalım. Sürekli ve kararlı olarak isteklerimizi dile getirelim.

Salih Arıkan Tel: 0506 514 96 93

 
Toplam blog
: 1156
: 67
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..