Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Mart '20

 
Kategori
Alışveriş - Moda
 

Ahşap Evler ve Çeşitleri

Ahşap Ev / Bungalov

Bungalov, korumalı, dayanıklı, küçük ahşap evlerdir. Doğal yaşamın gittikçe daha da önem kazandığı günümüzde tercih edilen ahşap ev formudur. Farklı sektörlerde ve alanlarda otel, ofis veya depo olarak kullanabilen bungalovların tamamında ahşap malzeme kullanılır. Bazen özel bir yazlık, bazen de bahçenizde depo olabilir. Peki, bungalov nedir? Bungalov nerede kullanılır? İşte cevapları…

Bungalov Nedir?

Bungalov; ev, ofis, depo ya da otel olarak kullanım imkanı sunan ahşap bir yapıdır. Hayal edebileceğiniz her yerde veya alanda bungalov planlanabilir. Konaklama amacı ile kullanılabileceği gibi depo veya kiler olarak da tasarlanabilir. Dayanıklı ahşap ev, hem ses hem de ısı izolasyonu ile inşa edilmektedir. Dört mevsim kullanım için uygundur.

Günlük yaşam için uygun olan bungalov, mevsimlik ofis olarak da kullanılabilen sağlıklı yaşam alanlarıdır. İhtiyaçlara odaklanarak, tasarlanabilme konusunda esneklik sunar. Özel tasarım veya hazır modeller seçilebilir. Ahşap ev ebatları ihtiyaca ve kullanım amacına göre seçilebilir. 

Bungalov Nerede Kullanılır?

Bungalov ya da ahşap ev kullanım alanı hayallerinizle sınırlıdır. Herhangi bir alanda konaklayabileceğiniz bir yere ihtiyacınız varda beton üstüne veya toprak üstüne ahşap ev inşa edilebilir. Bungalov için önceden hazırlanmış tasarımları ya da size özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Ahşap ev inşa edilecek alanın özelliklerine göre özel bungalov tasarımları yapılabilir.

Neden Bungalov Ev?

Bungalov, tasarım açısından her zevke hitap edebilecek tarzda yapılardır. Sıradan beton yapılara oranla ahşap malzeme göze hitap eder; sakinlik ve huzur sağlar. Yağmur veya kar gibi hava şartlarına karşı korunaklı olduğu için eşyalar veya insanlar zarar görmez.

Bungalov Amaçları Nedir?

Bungalov, her şeyden önce huzurlu bir yaşam ortamı sağlama amacı ile tasarlanır. Stresten uzak kalabilme amacıyla doğal yaşam unsurlarına bu evler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ev, otel, ofis gibi tam süreli ya da mevsimlik kullanım gayelerine uygun ahşap ev, ayrıca, duygulara dokunan yaşam alanları amaçlar.

Bungalov Özellikleri Nelerdir?

Bungalov / ahşap ev, doğallığı seven kişilerin tercihidir. Herkesin beğenebileceği özelliklerde tasarlanan bungalov evlerin öne çıkan özellikleri şunlardır;

  • Dayanıklı ahşap malzeme ile yapılır.
  • Uzun süreli kullanım olanağı sağlar.
  • Görsel açıdan huzur veren yapılardır.
  • Diğer yapılara oranla sağlıklı ortam sağlar.
  • Ahşap izolasyon içermesi sebebiyle yüksek kalitede ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Her alanda kullanabileceğiniz ahşap ev veya bungalov için ihtiyaçlarınıza odaklanan Şakura Ahşap, hazır veya özel tasarım bungalov evler inşa etmektedir. Sakura Ahşap güvencesi ve kalitesi ile uygun maliyet çözümleriyle bungalov sahibi olabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda bungalov projeleri için ahşap dünyasına davetlisiniz!

 
Kayıt tarihi
: 16.07.14
 
 

Lise mezunuyum, 15 yıldır imalat sektöründe üretim yapıyoruz.İlgi alanlarım arasında Tarih, Sosyo..