Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mart '10

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
397
 

Aman Tanrım Bomba!!

Aman Tanrım Bomba!!
 

http://www.frmtr.com/fotografcilik/3041432-marilyn-monroe-resimleri-sarisin-bomba.html


Gördünüz mü? TSK Ankara'yı havaya uçuracaktı.

Bomba yüklü kamyon yakalandı. Polis son derece başarılı bir operasyonla, içinde askerlerin olduğu kamyonu Emniyete çektiler ve görev kağıtları olan bu askerleri yakalayan polisler Ankara Emniyeti'nde halaylar çekerek son zaferlerini kutladılar.

Bu ihbarı yapan, seri no'ları silinmiş diye haber yapan TRT-2 ve bu habere atlayan tüm liboşlara burdan en içten saygılarımı sunuyorum.

Siz beni güldürdünüz, Allah da sizi güldürsün. TSK'yı kendine hedef alan tüm vatan hainlerini de buradan en içten sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Saldırı her boyutuyla devam ediyor.Kıbrıs,Ermenistan,Güneydoğu gibi ulusal konularda taviz vermeyen orduya diz çöktürmek için herşeyi yapıyorlar.Aynı oyun Endonezya'da oynandı.Liboşlar orada da vardı,bizde de var,her zaman da olacaklar.Bizim liboşlara Suharto ve Sukarno'yu öğretmek lazım.Şimdi Doğu Timor ve Aceh bölgesi bağımsızlığını ilan ediyor.Girit'den hiç bahsetmiyorum,utanırlar.Selamlar ve saygılar.

Ahmet AYDIN 
 11.03.2010 18:44
Cevap :
Mahir Kaynak'ın son analizlerini iyi okumak lazım. Yapılmak istenen çok basit. Etnik bir kavga çıkarmak, demokrasi adı altında bu kavgaya dolaylı ya da dolaysız destek vermek, sonra UN asker ve tanklarını ülkemize yığmak, Sevr antlaşmasının gereklerini gecikmeli de olsa yerine getirmek. Yakın zamanda beklenen hamle, bence, BM ya da benzeri örgütler yoluyla soykırım saçmalığını kabul et ya da yaptırım uygulanacak senaryosu. Türkiye'yi Ortadoğu kucağına atmak,zamanında arkamızdan vuran araplara son darbe için fırsat vermek. Bizim liboşlara da kına yakmak kalır.Saygılarımla.  11.03.2010 19:21
 

Sivil bir aracın yükü olarak bomba taşınması hayli ilginçti. Bundan daha da ilginç olanı, bomba ihbarıdır. Hepsinden de ilginç olanı da TRT2 de seri numaraları silinmiş olarak haber yapılmış olmasıdır. Dikkat çekilecek başka birşey de TRT2 medyumlarının bir olay olmadan önce olacakları söylemesidir. İstanbul depremi olmadan önce de haber verecekler mi, merak ediyorum? Pek ilginç haberler var. Sayın başbakanımız diyor ya "Bizi İzlemeye Devam Edin", dizi film kıvamında, medyumdan haberler seyrediyoruz.Saygılarımla...

Engin Şahin Karadeniz 
 11.03.2010 14:08
Cevap :
Sivil araç kullanılması yeni bir şey değil. Asıl dikkati çeken sivillerin çok da bilmemesi gereken bir şey bir anda herkesin bildiği bir şey haline gelmesidir. Bu ihbar planlıdır, TSK'nın güvenlik önlemlerine ilişkin başka bir darbedir. TRT'nin başında kim var ona bakmak lazım. RTÜK üyesi bir şahıs hakkında kesinleşmiş hapis cezası var, ama tık yok. TİB ne iş yapar, ne amaçla kurulmuştur? Darbe her zaman askeri olmaz. Sivil faşist darbe örneklerini dikkatlice incelemek lazım. Saygılarımla.  12.03.2010 9:59
 

Bizim gibi bütün Türkiye gülmüştür. Yok böyle bir şey... Sanki Mahalle arasında savaşçılık oynuyorsun... Adı:Ankara, memleketin göbeği... 900 el bombası... Bu senaryoyu kim yazdıysa abartmış ve çok saçma!

yekruseha 
 11.03.2010 13:13
Cevap :
Mehmet Ali diyorlar:))  11.03.2010 19:15
 

Serhat bey merhaba, olayla ilgili gelişmeleri, Star TV, CNN ve TRT-2' de izledim; ve nasıl taraflı ve sinsi bir yayın yapıldığını bir kez daha gördüm. Diğer iki kanal, mühimmatın TSK'ya ait olduğunu belirterek, düzeltme yaparken; TRT-2, cemaatçi kanallarla birlikte şüpheli(!) kamyon yayınlarına devam etti. Saygılar, selamlar.

Ali Özdemir 
 11.03.2010 11:55
Cevap :
Maalesef artarak devam deiyor. Elbet dur diyecek birileri gelir.  15.03.2010 20:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 116
Toplam yorum
: 1134
Toplam mesaj
: 114
Ort. okunma sayısı
: 1844
Kayıt tarihi
: 24.10.06
 
 

Emekli Deniz Öğretmen Subayım. Felsefe ve yabancı dil eğitimi üzerine çalışmaktayım. Yazmak ise b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster