Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Aralık '10

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
379
 

Artık Uyusam...

Artık Uyusam...
 

Şehir uyudu ben daha uyuyamadım. Sohbet edecek kimse yok diyor en elektroniğinden bile hayat. Anlamak istemiyor muyum? Yoo... gayet iyi anlıyorum hayatı -da; inanasım gelmiyor bu durumlara. Ben ki susacak. Susmuş. Ben ki bekleyecek. Durmuş. Yorgunmuş.

Gözlerim hala yeşil. Saçım sarı. Göbeğim duruyor. Bir sürü şey olup bitiyor. Ve ben izliyormuşum gibi; -kenara çekilmiş- dramatik bir film şeridini. Oysa neler neler yapmak isterdim. Neler neler yapabilirdim. Yapamadım. Yapmadım. İyi de ne önemi var bunların?

Nice bekleyişler sona erdi. Nice imkansızlar çıktı geldi apansız. Belli belirsiz bir kıpırdanış yaşadım. Yaşamadım değil. Biraz elimin ucuyla değmiş bile olabilirim.
Ne istiyorsun be kadın! Bilsem be! Bir bilsem! Ne istemediklerimi öylesine net söylesem de... hem de sakız olmuşlar dilime... Bir sersefil benlik, bir çaresizlik... bir salak hal bu.
Artık uyusam...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Uyumayın siz böyle güzel ifadelerle okumaktan keyf alıncak yazılar çıkarcaksanız gecenin karanlığından, uyumayın...Sağlıcakla mutlu kalın..

Dilek Yaka 
 21.12.2010 16:17
Cevap :
Benden de size merhaba... "Okumaktan keyif alınacak yazılar" dediniz ya... beni mest ettiniz. Mutlu oldum. Çok teşekkürler. Sevgilerimle... Seda  22.12.2010 22:38
 

Hoş geldiniz:)) uzuun bir zaman yoktunuz sanki.Yanılıyor muyum yoksa? Siz de biliyorsunuz ki zaman zaman hepimiz bu durumlara düşebiliyoruz. En berbat hallere saplanabiliyoruz... Şehrin bekçiliğini üstlenebiliyoruz ki; çok yapmışımdır:) sağlıkla kalın, sevgiler...

sema öztürk 
 15.12.2010 13:04
Cevap :
Yorum için çok teşekkürler. Evet, epeydir yoktuk, biraz birikmişler var sanırım. Durmadılar gene içimde, yazmak zamanı biraz. Geri dönmek güzel hele böylesi karşılanınca. Sevgilerimle...  15.12.2010 13:14
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 86
Toplam yorum
: 184
Toplam mesaj
: 55
Ort. okunma sayısı
: 3128
Kayıt tarihi
: 09.10.06
 
 

Marmara İng. İşletme mezunuyum. Pazarlama bölümünde uzmanlaştım. Reklamcı olmak istiyordum. Olmad..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster