Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Aralık '18

 
Kategori
Aşk - Evlilik
 

Aşk Yazıları/Fırıncının Kızı

Aşk Yazıları/Fırıncının Kızı
 

Cinsellikte önemli olanın ateşin yanmaya devam etmesi olduğunu söyledik. Ancak alev alev yansın demeyin. Çok fazla istek isteksizlik getirir. Seks orgazm anında duyduğunuz hazdan ibaret değildir. Orgazm vücudun ödülüdür. Buraya gelinceye kadar kim bilir kaç kere orgazm olursunuz. Bunlar da ruhun orgazmıdır. Yatak orgazmını hemen unutursunuz ama sevişmeleriniz kabrinizin duvarlarına tablo olur.

Cinsellik argümanları (vücut, cinsel organlar, meme, dudak vs) önemlidir; partnerinizi bakışarak mutlu edemezsiniz. Vücudunuz partneriniz için, fantezileriniz kendiniz içindir. Ve fantezileriniz yoksa cinsellik anlamsızdır, dana yalamış gibi. Çünkü fantezi seksin ruhudur. Fantezi olmadan vücut bir et parçasıdır.

Ateş mutlaka yanmalı ama alev alev yanmasını istememelisiniz. Zira aç bir vücut ancak seksten zevk alır. Damarlarınızda zevk suyu kurumalı, vücudu sekse aç bırakmalısınız. İşte bu anlarda oynaşma ve fantezilerin çok önemi vardır. Kendinizi ve partnerinizi böyle hazırlarsınız. Buluşmayı hep bilinçli olarak ertelemek gerekir. Duygular kabarmalı tam taşacağı zaman yatağa koşmalısınız.

Fantezileriniz ahlaksız olmalıdır; çünkü ahlaklı fantezi olmaz. Kişi hayalinden sorumlu değildir; bu nedenle fanteziler sadece bu durumla ilgili olarak masumdur.  Her şey ve herkes fantezinizin konusu olabilir.

Seksi yatıp kalkmak olarak görenler bu muhteşem mutluluğu hiçbir zaman tadamazlar. Ama maalesef seks de bir bilgidir ve cinselliğin de cehaleti vardır. Yani bilmeyenler ancak bildikleri kadar mutlu olurlar.

Partnerinizi öpmeniz hiçbir şey ifade etmez, insan duvarı da öpebilir. Önemli olan ona verdiğiniz haz ve duygudur. Bunu anlamanın yolu ise çok basittir: Siz ne kadar zevk alırsanız o da o kadar zevk alır. Tatmin olmayı düşünmeyin, amacınız yanmak olsun. Partnerinizi delirten(ocağın altına odun atan) ahlaksız hareketler yapın. Amaç seks olunca ahlaklı olmanız gerekmez.

 Sekste yatak önemlidir. Yatağın başlı başına bir tahrik ediciliği vardır. Ölü bile yatakta dirilebilir. Yatağı sadece yatılan yer olarak görenlere acıyorum. Yatak tek başına yatsan bile sekstir. Yatağı üstün kılan da zaten budur. En güzel seks yatakta yapılır. Yatakta birileri beni görüyor gibi davranmak, saklanmak, yorganı üzerine çekmek yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Hatta birilerinin görüp izlemesi duygusu tahrik unsuru olarak da kullanılabilir. Vücudunuzun tahrik olması önemli değildir, ruhunuz tahrik olmalıdır.

 

 
Toplam blog
: 6332
: 653
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..