Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Ağustos '14

 
Kategori
Deneme
 

Ben Seni...

Ben Seni...
 

Bazen öyle ummadık kişiler öyle zamanlarda geliyor ki aklıma... Bazen bir gülümseyişte bulabiliyorum onu. Bazen göğe bakan bir gözde... Ve bazen kaçamak bakışlardaki buruk heyecanda....

Özlediğim geçmiş mi geçmişteki ben mi? Yoksa O insanlar mı bilmiyorum. Bazen zamanı ve mekenı unutmak istiyorum ama hafızamın fil hacmindeki gücü yanıltmıyor beni. Bazen gerçekten kafamı sıfırlamak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Özlüyorum susuyorum.... Sustukça susuyorum sanki özlemelere. Neyi büyütürsen o olursun ya hani. Korkunu büyütürsen daha korkak, gücünü arttırırsan daha güçlü olursun.

İçimdeki özlem çiçeğini suluyorum. Ve ben özlemler büyütüyorum sana, senin hiç haberin olmazken. Ben senli yılları sayıyorum, senin hiç haberin olmazken. Senli yılları sayıyorum sen yanımda hiç yokken. Sensizim ama inan senle olmaktan daha fazla senleyim. Yılların aleyhimize işlediği bu gezegende farklı şehirlerde üstelik bu kadar özlem doluyken, ayrı geçen yılların yüküyle büyüyorum... ''Özlemek ölmekten iki harf fazla be çocuk.'' Ben seni çok özlüyorum. 

 
Toplam blog
: 45
: 522
Kayıt tarihi
: 21.10.13
 
 

1991 doğumluyum, avukatım ama burada bulunma amacım hukukla ilgili değil. Ben yazmaya tutkunum. Y..