Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Kasım '18

 
Kategori
Sivil Toplum
 

Beyazay Başkanlar Kurulu Toplantısı

Beyazay Başkanlar Kurulu Toplantısı
 

Salih Arıkan


Değerli arkadaşlar bu sene Başkanlar kurulu toplantımız Düzce de olacak toplantıya sadece şube Başkanları ve Genel merkez Yöneticileri katılacak.Seksenden fazla şubemiz var. Yurtiçi ve Yurt dışı şube Başkanları ve Yöneticilerden biri katılabilecek.

Bu toplantıda görmeyenler refakatçi götürebilecek. Aslında ben kendim gelip gidebilirim onunla ilgili bir sorunum yok. Otel içinde de rahat hareket edebilirim. Ama engellik alanına ilgi duyan ve özellikle Psikoloji Özel Eğitim Bölümü okuyan bir öğrenciyi refakatci olarak götüreyim istiyorum.

Süleyman Demirel demişler ki Sayın Başbakanım yerinize birini yetiştirecek misiniz demişler. O da beni yerimden edecek birini niye yetiştireyim demiş ben beni yerimden edecek Yöneticileri ve gençleri yetiştirmek istiyorum. Gelecek olan arkadaşın yol masraflarını ben ödeyeceğim zaten konaklama ücretsiz dileyen arkadaşlar bu akşama kadar bana ulaşsın. Çünkü rezervasyonlar yapılacak. Rabbim tüm yolculuklarımızı hakkımızda hayırlı kılsın güzel beldelere ulaştırsın güzel insanlarla karşılaştırsın.

Ben hayatımda hiç Düzce ye gitmedim. Beyazay sayesinde epey gezdim. Bir ara Pasaportumu'da çıkaracağım inşallah yurt dışı kurullar toplantılarımıza da katılacağım. Özellikle Mekke'de yapılacak toplantıyı sabırla bekliyorum. gerçi şu borçlarımı bitirirsem ben kendim gideceğim bazen İngilizce çalışıyorum. aslında diyalok kurabilecek kadar Arapça ve İngilizce öğrenince yurt dışı seyahatlerini düşünüyorum. neyse umutlarım hayallerimi şimdilik anlatmayı bitireyim gelmek isteyen olursa arasın.

Salih Arıkan,Tel: 0506 514 96 93

 
Toplam blog
: 1156
: 67
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..