Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Ocak '08

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
563
 

Bir Trabzon seyircisinden Ersun Yanal'a mektup...

Bir Trabzon seyircisinden Ersun Yanal'a mektup...
 

haydi eller havaya..


Trabzonspor, İstanbul hakimiyetini futbolda son vermiş, Anadoluya şampiyonluğu taşımış, “Karadeniz Fırtınası” olduğu yılları hatırlarız.Ama şimdi değil fırtına tabiri caiz ise yaprak kımıldamıyor.Karadeniz’in hırçın dalgaları ile boğuşan, hırçın insanı, canı kadar sevdiği Trabzosporun bu haketmediği futbol ve ligdeki durumu karşısında ki üzüntüleri yüzlerinden okunmakta, taraftar olaraka çırpınmaktadırlar. Ellerinden geleni ardına koymadıkları ise aşikar, İşte buna güzel bir örnek ise, aşağıda Trabzon Teknik drektörü Ersun Yanal hocaya Trabzonspor kongre üyesi, şahsende tanıdığım değerli ağbim Talip Feyzioğlu’nun yazdığı mektupu yanılmak istiyorum. Trabzon insanının şehrinin takımını nekadar çok sevdiğinin güzel örneği.

Haydi Trabzon ayağa kalk, zamanı geldi...

Değerli Ersun Hocamız,

Sizin kaliteniz tartışılamaz ve kalitenizde bir takıma hocalık yapıyorsunuz. Trabzospor bir futbol devidir. Ancak takımı öyle bir hale getirdiler ki; siz de bu döneme denk geldiniz.

Hocam, lütfen bu takımı en yakın zamanda Gökdeniz, Yattara, Barış Memiş hariç komple sattırınız. Bunların hiçbirinde ruh kalmamış. Özellikle kaptanımız Hüseyin efendi, futbol la yakından uzaktan alakası yok. İnanın böyle bir adam nasıl milli takıma yükselmiş hala anlamış değilim.

Lütfen hocam, neşteri vurun, gerekirse sezon sonuna kadar takvileli PAF takımı ile sahaya çıkın.

Yazıklar olsun, bordo mavi forma forma bu kadar ucuz değil. Biraz sabredin yeni yönetimimizle siz layık olduğunuz yere geleceksiniz.

Lütfen.. lütfen, bu dev'e sahip çıkın ve onu yerden kaldırın.Trabzonspor bir dünya markasıdır.Süper bir takımdır. Layık olanlar o formayı giyecektir.

Ersun Hocam size güvenimiz tamdır. Siz bu kulubü Allah'ın izniye yerlerden kaldıracaksınız.

Size gönül dolusu sevgilerimizi iletirim.

Başaracaksınız, yeter ki pes etmeyin.

En derin saygılarımla

TALİP FEYZİOĞLU

Abt.Logistik(P-B/OLL)

Mak.Yük.Müh.

Trabzonspor Kongre Üyesi


Açıkça görüldüğü gibi Trabzon seyircisi artık kenetlenip, bu büyük devi uyandırmak zorundadır. Bunun için tüm şehir, yöneticisinden, taraftarına, futbolcusundan teknik heyetine, hatta malzemecesine kadar, herkes için birlik olma, kenetlenme zamanıdır.


Havacı bir Türk gençliği için Türk Hava Kurumuna yardımda bulunabilirsiniz. Türk gençliği Kemal Atatürk'ün dediği gibi "İstikbal Göklerdedir" olduğunun bilincindedir. Yeterki onlara gerkli eğitim verilsin. İşte bu eğitim de bizlerin yaşatacağı THK vermektedir.

Aşağıdaki linkte gazeteport futbol yazarları yarışmasında 6. etap başladı. Yazımı okuyup ve üye olup, oy(yıldızlar) verebilirsiniz. Yada okuyun canım..

http://www.gazeteport.com.tr/FUTBOLYARISMASI/TAKIMLAR/YAZAR_SAYFA/index.htm?AuthorName=Mehmet%20Eren&thedocname=GP_121773

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bu akşamki maçı biz alacagız memet erennn...:))))) çok ağlamayın e mi? hehehehe

sema öztürk 
 03.02.2008 17:29
Cevap :
Bak az kalsın yeniyordunuz, saracoğlunda, ama olmadı, galatasaray yine de memnun ayrıldı, şimdi yazdım, bir bak bakalım, saygılarımla..  04.02.2008 7:55
 

Trabzon Anadoludur.İstanbul'un spordaki egemenliğine karşı bir duruştur. İstanbul eskiyi çağrıştırır,işini bileni çağrıştırır ama Trabzon Ankara'dır,Anadoludur!...

Necati TÜFEKCİ 
 14.01.2008 14:09
Cevap :
Ağbi gerçekten çok doğru söyledin. ben işte buna üzülüyorum. Yanlış yönetimler, tyanlış transferler, kabus gibi çöktü Trabzon'un başına, inşallah düzelecek diye düşünüyorum.Çok teşekkür ederim. saygıalrıamla..  15.01.2008 14:35
 

Bir Fenerbahçeli olarak bu yazıyı sayfanıza aldığınız için size; sevgi ve saygılarımı yolluyorum; maviyle. Bu sefer, koyu maviler bordonun yanında olsun. Başarı ve şans Anadolu'mun o güzel takımıyla olsun.

derinmavi.. 
 14.01.2008 10:41
Cevap :
Sevgili İzmir mavili çok teşekkür ederim.Futbol yazıma yorum yazdığın için, tüm renkler güzeldir, borda ile maviyle..yeterki ruhumuz ve düşüncelerimizinrenkleri siyah ,koyu gri olmasın..kendine iyi bak...en drin sevgi ve saygılarıamla..  15.01.2008 14:42
 

Trabzonspor ; sadece Trabzon ' un değil , Karadeniz 'in hatta bütün Anadolu ' nun başarısıdır . Trabzonspor ' umun yeniden ; o eski , şanlı günlerine dönmesini istiyorum .Teşekkür ederim destekleyici yazınız için . Selamlar .

Münevver Saral 
 13.01.2008 19:26
Cevap :
Gerçekten çok doğru söyledin, Trabzonun artık ayağa kalkması gerek, ama bir türlü o beklenen hamleyi yapamıyor.Ama o hamle bugün sivasa yenilsede muhakkak olacak..Kendine iyi bak, en derin sevgi ve saaygılarımla..  13.01.2008 20:53
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 319
Toplam yorum
: 951
Toplam mesaj
: 311
Ort. okunma sayısı
: 6355
Kayıt tarihi
: 14.06.06
 
 

25.08.1963 İstanbul doğumluyum. A.Ö.F İşletme mezunuyum. 8 sene profesyonel kalecilik yaptım. (Ey..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster