Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Haziran '09

 
Kategori
Eğlence - Hobi
 

Biraz sevgi - sonrası mutluluk

Sevgiyi ve mutluluğu paylaşmak insanlığın hedefi olmalı ki ömrümüzü olabildiğince güzel yaşayalım.

Dünyamızda, özellikle ülkemizde çok kötü örnekler ile yaşanan günler hattâ yıllar var. Bu yaşadığımız günlerde olumsuz giden ne varsa hepsinden sıyrılmak, biraz olsun arınmak için çeşitli eğlence ve konserler yapılmakta.
Tabii ki maddi zorluklar var ancak onunda çaresi var. Örneğin bir yakınınız, arkadaşınız dernek veya firma, okul korosunda olabilir. İşte tam size göre bir konser. TSM ve THM sizi çok mutlu edecek ve inanın kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Belkide ! hep istediğiniz bu aktivitelerde yer almak isteyecek (alacak) ve hayata çok daha sevgi dolu bakacak, mutlu olacaksınız. Sevdikleriniz, sizi sevenler ve hattâ diğerleri, o büyülü eserler ile gönülden paylaşımlarınızı daha da yücelteceksiniz, ne dersiniz?

Türk Sanat musıkîsi dernekleri, yaptıkları çalışmalar ile çok değerli bestekârlarımızın eserlerini bizlere amatör ruh ve profesyonel anlayış ile sunmaktadırlar. Derneklerimiz, gönüllü yöneticileri, hocaları, saz ve korist üyeleri ile çalışmalara sevgi dolu coşkularıyla katılmaktadırlar.
O adeta büyülü eserlerin makamları ve tınıları, konserlere gelen izleyicileri gerçek anlamda çok mutlu etmekte ve coşturmaktadır. Konserler, maddi açıdan da külfet olmayacak cüzî miktarlarda olduğu için izleyenler huzursuzluk duymadan çok iyi vakit geçirmektedirler.

Ne global kriz, ne ozon tabakası, ne buzulların erimesi, vız gelir inanın, koltuklarınızda konserin akışı ile beraber damarlarınızda akan kanın kaynaması ve akışı hepsini bir iki saat'te olsa geride bırakıyor.
Tabiiki o gerçekleri de unutmuyoruz ancak mücadele gücümüzün arttığı, motive oluşumuz kesin!
Öyle değil mi? gelin konserlere , katılın derneklere korolara, paylaşın göreceksiniz ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İşinize, çalışmanıza, derslerinize, ailenize, dostluklarınıza, ilişkilerinize daha yürekten olacaksınız.
Yani kısacası,
Biraz Sevgi - Sonrası mutluluk.

Eee, daha ne duruyorsunuz, haydiii, yelkenler fora !, , ,

Saygılarımla .

Varol Tezel

 
Toplam blog
: 2
: 494
Kayıt tarihi
: 17.05.09
 
 

1960 İstanbul' da doğdum, ortaokul dan sonra devam edemedim, küçük yaşta sahne çalışmalarım başlayın..