Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Temmuz '21

 
Kategori
Kişisel Gelişim
 

Dünya Emoji Günü

Emoji Kullanmak Yada Kullanmamak
 
 
Emojilerin işyeri verimliliğini artırabileceğine ve optimal netliğe teşvik edebileceğine ve yöneticilerin bile ofis etkileşimlerinde tonlarını netleştirmek için kullanabileceğine inanıyorum. Emojileri kullanarak kendimizi daha hızlı, daha canlı ve (kelimenin tam anlamıyla) daha renkli ifade edebiliriz. Bununla birlikte bir öğrenme zamanlaması var.
 
Bazıları emojilerin duyguları ifade etme veya ilgili ve yardımcı olma gücünü görürken, diğerleri henüz oraya ulaşmadı ve emojileri işyeri için fazla gayri resmi olarak görüyor. Emojilere karşı dikkatli olmak için nedenleri var. Gerçek kelimeler yerine emojilere güvendiğimizde genellikle bazı zamanlarda kafa karışıklığı yaratabiliriz.
Emojileri kullanıp kullanmayacağınızı düşünürken hedef kitlenize ve mesajınızın içeriğine dikkat edin. Emojilerin zamanı ve yeri vardır, ancak her koşulda uygun olmayabilirler - örneğin: müşteriye yönelik iletişimler.
#DünyaEmojiGünü'nü kutlamak için, ister emojileri seviyor olun, ister hala alışmaya çalıştığınız bir şey olsun, gelin birlikte eğlenceli bir mini aktivite yapalım! Yorumlarda 3 emoji kullanarak kendinizi anlatın. İşte başlamak için benimki: ?? ?? ??
 
Toplam blog
: 70
: 1658
Kayıt tarihi
: 06.08.12
 
 

Psikoterapist / Hipnoterapist - Yüz ve Vücut Dili Analisti - Yazar - Gezgin ..