Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Mesleğim eğitimcilik… Şimdi artık emekli bir vatandaşım… biraz şairlik, biraz hayalcilik, biraz siyasal ukalalık da meraklarım arasında…Çocuklarım yuvadan uçup gittiler. Şimdi Bandırma'da kıyıdaki Sanat Ev'inde eşimle birlikte hayal kurup oturuyoruz… Sonra kitapçıları dolaşıyoruz… Simitimizi alıp , çayımıza bana bana kahva..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beyin durunca ,akıl yolunu şaşırınca, mezarlıkta çiftetelli oynanır

"Allah şaşırtmasın!" derler. Ama şaşıran şaşırıyor. Bu hiç akıl işi mi?

28 Temmuz 2017 23:23
Hadi iyisiniz gene!

Jip vereceğini duyunca dayanamayıp yazıyorum.. Resmine gelince USA filan deyince ben seni Kızılderili filan sanıyordum ama gençlik fotoğrafından anlıyorum ki, ense kulak yerinde kahraman bir Türk evladısın. Boş zamanlarında MP'u onurlandırdığın için tümümüz de mutluyuz. Her ne kadar karikatür yazılarına kahkahalarla gülmüyorsak da palavralarını mutlulukla izliyoruz. Anladığım kadarıyla sen de yeni Yayın Politikası'na adım uydurmak için kendine çeki düzen veriyorsun. Ve diyorsun ki : Parmaklarınızı havya kaldırın havya... Eskiden olsa, "Ayağa kalkın ayağa...!" derdin ama geçti o günler.. Neyse , resminin gerçek olup olmadığını bakalım nasıl anlayacağız... Sen sağol NewYork eri.

27 Temmuz 2017 16:37
Neden Dünyadayız?

Sorunun en basit cevabı: "Ayda olmadığımız için..!" Ama sen soruyu öylesine çetrefilli sormuşsun ki, ne bilimin , nede dinin açıklamalarına pek de kulak asıyor gibi değilsin. İşte size en ünlü bir soru? "Niye geldik bu dünyaya..?" Abi imtihan yeri diyorlar ya! Cennete girmek için, çok zor sorular soruyorlar da farkında değiliz. Sonunda canımıza okuyacaklar da... Bakalım bekleyelim ve görelim. Görelim Mevlam neyler!! Sağol İzmirli...

27 Temmuz 2017 16:26
 
Toplam blog
: 2579
: 848
Kayıt tarihi
: 24.10.10
 
 
 
 

 
  • Şiir [326]
  • Deneme [292]
  • Haiku [226]
  • Günce [85]
  • futbol [69]