Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Şubat '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
 

Ermeniler Türk' leri katletti işte resimler(1)

Ermeniler Türk' leri katletti işte resimler(1)
 

İzmit'in kollar köyünden Ermeniler tarafından balta ile katledilen müslümanlar 1 -Boşnak Malik 2- Abdulmecit oğlu Ali 3- Ali oğlu seyid (14 yaşında) 4- Ömeroğlu Abdulgani 5- Abdulgani oğlu Mecid 6- Abdullah oğlu Hüseyin 7- Bekir oğlu yusuf 8- Osman oğlu ismail .

KIŞKIRTMAK İSTEMİYORUM. Ama artık bıkkınlık geldi. Devamlı Türkler Ermeniler'i katletti mi? sorusunu gündeme getirenler. Bıkkınlık verdiler.

Ben Türk'üm. Ailem Kırım Türklerinden. Trabzon'a Fatih döneminde asker olarak gelmişler. Babaannemin babası balkan harbinde şehit olmuştu. Babaannem ölene kadar devletten şehit kızı maaşı almıştır. Asker kızına yaraşır şekilde babasızlığını kabullenmişti. İşte bu millet bu temiz duygularla bu devleti ve milleti sevmiştir. Milletin temiz duygularına kimse menfaatlerini eklemesin.

Devamlı yapılan bu katliam tellalcıları bıkkınlık verdi. Kendimi suçlu hissetmek zorunda değilim. Bir millet bu kadar zan altında futursuzca bırakılmaz.. Ben Türk olarak rahatsızım.

Gazete, dergi okuyorum, köşe yazılarını takip ediyorum. Okumayan tepki vermesin, kendini geliştiren Türk tarihinin yorumla değil gerçekle ortada olduğu aşikardır. Okuyan bilir ki bu olayda Türk milleti şamar oğluna döndürülmüştür. Bir milletin vicdanını nasıl yok sayarak hakaret edilmiştir? Gazete okumayan hakaretin boyutunu bilemez.

Gazete okuyanlar, tv programını seyredenler cevaplasın; Türk olduğum için bu kadar hakarete uğramak zorunda mıyım? Bir millet bu kadar zan altında bırakılabilir mi?

Milliyetçilik, Atatürk ilke ve inkılaplarından biridir.Bu milletin temel taşlarından biridir. Bu milletin çimentosudur. Milliyetçi insanlar bu kadar hakareti hak etti mi? Vatanı sevmek, bayrağı sevmek üretmek için bir motivasyondur.

Bu kadar saygısızlığın, kendini bilmezliğin dünyanın hiç bir milletine yapıldığına inanmıyorum. Suçlu duruma düşürülmek, kendinden utanmak için zorlayan ve zorlanan bir neslin kuşaklarını yaratmaya çalışıyorlar.

Ben Türkiye'nin sayılı ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitesinde okudum. Ethemefendi caddesinde 30 yıl oturdum (bağdat caddesi üzerinde) .En iyi yerlerde yaşadım. Ermeni komşum da oldu. Hiç bir zaman huzursuzluk yaşamadık. Ama çıkıp bir milleten bahsederken böyle densizlik dünyanın hiçbiryerinde yoktur.

Bir milleti tanımlarken herkes insanları kırıp kırmadığını düşünsün. Türk milletinin tanımı ırka dayalı yapılmamıştır. Hiç kimse de Türkiye'de ırkcılığı var edemez.

KIRILIYORUZ, VİCDANIMIZ SIZLIYOR, NEDEN TÜRK'LERİN İNSAN OLDUĞU DÜŞÜNÜLMÜYOR.

BİZ NEYİZ BÜTÜN HAKARETLERE GÖĞÜS GEREN, KIRILMAYAN CANLILAR MI? ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

Ben bu kadar hakareti kendime ve milletime yakıştırmıyorum. Çok kitap okuyorum, ayda 4 dergi, site vs..... araştırıyorum. Afaki konuşmuyorum. Biz kimseyi ırk, din, dil ayrımı yapmıyoruz. Ama neden kimse bizi düşünmüyor.?

VE SEVGİ... GERİSİ GELECEKTİR.

 
Toplam blog
: 285
: 4026
Kayıt tarihi
: 17.07.06
 
 

      Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde Fizik öğretmenliği bölümünden..