Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Nisan '08

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
1389
 

Eylülde aşk vurdu beni

Eylülde aşk vurdu beni
 

Bir sonbahar başlayan hikaye taze daha beynimizde aşkın içinde kavrulduk seninle , II eylül miladımız oldu derken miladımız sebebimiz oldu seninle, aradan geçen her yeni gün zafer sarhoşluğu verdi ruhlarımıza.. Tutkunun esaretinde kalan bedenlerimiz yılların içinde kayboldular.

O ne güzel bir aşk dı gözümü alamazdım senden, ruhumla bakmak kelımesi seninle türedi ben de , senin içinde kayboluşlarımın verdiği haz !! , var mı ki şu dünyada bir tadı daha..

Ruhumu doyuran adam, ne engin bir aşkın kölesiydim , dillerimize dolayıp birbirimizi destan yazdığımız yıllarımız çok gerilerde , bir gece telefonda ağlayışların hala kulağımda oysa ayrılalı senesini devirmişti titreyen sesine hıçkırıkların karışmış çaresizlik boğazında düğüm düğüm , kelımelerin üzeri örtülü , kelımler anlatamazdı içinde yaşadığın acıyı , ve sende sessizliğini bozan tıtrek nefesinle kaldın sadece..... o gecelere yeni geceler ekledik ve yıllar sarıp sarmaladı bizi bu günlere..

Sonbaharın tadı aklımızın hep bir köşesinde. Yüzümdekı tebessümle anmanın keyfini tadarım şimdi gecenin şafağa döndüğü şu zamanda.

Yıllar güzelmiş sevgili , biriktirebildiklerim ve andıklarımın mutluluğu yüzüme yansıdı bu gece.Yıllar güzelmiş sevgili ak düşen saçlarımı sevdim , gözlerimin kenarında beliren inceden çizgileri sevdim ve bu beden akılla gezdiğimiz yerlerde olup tadını getirmeyi sevdim.

Parmaklarımın ucunda kelebek olduğum ve seninle tanıdığım bu şehrin her karesinde sebebim olmanı sevdim. Her II eylül günü bize ait yerde olma sebebimi sevdim..

Aradan gecen yılların suskunluğu bozuldu , andım seni bu gece , birbirimizi andığımız doğum günü telefon görüşmeleri dışında veda geçmişimizde takılı son perde. Yaşamımın kıyısında kalmış derinden çizgileri seviyorum ve bu çizgilerle aynada belıren o kızın ruhunu seviyorum.

Seni sevmenin keyfi sefasını da bir yerde sürdürüyorum ...yaşamışlığımla bakıyorum pencereme ve sonbahar tadını buluyorum görmek istediğim her yerde...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 48
Toplam yorum
: 55
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 953
Kayıt tarihi
: 13.04.08
 
 

Merhabalar, ben Melek, 29 yaşındayım, Ankara'da yaşıyorum; bu sayfada yazılarımı paylaşmak ve yazdığ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster