Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ekim '12

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1465
 

Fenerbahçe'nin Alex'e kısa cevabı...

Fenerbahçe'nin Alex'e kısa cevabı...
 

Bildiğiniz gibi Alex ayrıldığı takımı Fenerbahçe hakkında düzenlediği basın toplantısı tam tamına 2 saat 7 dakika sürmüştü. Kimi yorumcular 8 yılın iki saate sığmasına akıl sır erdirememişler, Alex’in yaptığı açıklamalardan tatmin olmamışlardı.

Onlar Alex’ten çok daha farklı sözler bekliyor, Fenerbahçe’yi incitecek, acıtacak açıklamaları sayıklıyorlardı. Ancak Alex bir yere kadar gidebildi. Çünkü daha ötesi yok! Hatta bazı sözlerinin doğru olmadığı hemen kulislerde konuşulmaya başlandı.

Öyle ya koskoca 8 yıl, bu kadar kısa zamana sığar mıydı?

Bu gün basını taradığımızda, Alex’in açıklamalarına dört sayfa ayıran gazeteler gördük. Dünden beri televizyon kanallarının tek konusu Alex’in açıklamaları!

Sahi Alex’e bu açıklamaları kim yaptırdı?

Ortada bir sürü isim dolaşıyor, ancak kimse bu isimlere sormuyor, soramıyor!

Neden?

Fenerbahçe ile ilgili en küçük bir eleştiriyi kaçırmayan bu insanlar, Alex üzerinden Fenerbahçe’yi çökertmek istediler, ama amaçlarına ulaşamadılar.

Fenerbahçe’de yönetime talip olanların böyle katakullilere girmeleri ne kadar ayıp!

Birde Alex’in içi boş açıklamaları üzerinden Fenerbahçe’ye vurmaya çalışan yorumcular ve eski Fenerbahçeliler var. Bunların zaten Fenerbahçe düşmanı oldukları biliniyor. Hatta geçenlerde televizyon kanalının birine bağlanan Fenerbahçe Tribün sözcülerinden birisi, bu şahıslara Fenerbahçe düşmanı olduklarını yüzlerine söyledi.

Fenerbahçe kulübü ve Aykut Kocaman Alex’in bu açıklamalarına pek aldırmadı. Resmi internet sitesinden yapılan kısa bir açıklama ile cevap verildi. Ve olay böylece kapandı.

İşte Fenerbahçe’nin Alex’in basın açıklamasına cevap niteliğindeki resmi açıklaması:

"Öncelikle, uzun yıllar formamızı başarıyla taşıyan, armamıza kaptan olarak veda eden Alex de Souza'ya tüm katkıları ve emeği için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Oyuncumuzun, dün, Kaptanı olduğu takımın mahremine ve özeline dair yaptığı ayrıntılı açıklamalar kamuoyunun malumudur.

Daha önce açıklamış olmamıza rağmen bu konu hakkında basın toplantısı düzenlemeyeceğimizi ve sessizliğimizin nedeninin 'konunun diğer tarafının Fenerbahçe Kaptanı Alex' olmasından kaynaklandığını, kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Gerek Alex'in taraftarımızın aklında ve gönlünde edindiği yeri koruyabilmesi ve gerekse açıklamasında belirttiği jübile hayalini gerçekleştirebilmesi adına konuya dair açıklama yapmayacağımızı ve kendisini 'Fenerbahçe Kaptanı Alex De Souza'nın' açıklamalarıyla baş başa bıraktığımızı belirtiriz."

Bu açıklama aslında çok şey açıklıyor.

Birileri bu açıklama ile hayal kırıklığı yaşadı!

Basının önemli kalemleri ve yorumcuları, büyük hayal kırıklığı yaşayanların başında geliyor! 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

yazınızda onlar alexden fazla sözler bekliyor demişsiniz..onlar kim arkadaşım.durum ortada KRALEX isyanlara yapılanlardan sonra başkasına ne hacet var sanki

AHMET KAPLAN 
 10.10.2012 10:02
Cevap :
Merhaba, onların kim olduğunu tahmin etmek zor değil. Mesela Bodrum'da tatil yaptıkları, maça girmeyin diye el broşürü dağıtanlar, stadyum kapısında Alex maskesi dağıtanlar, Alex adına örgütleme yapanlar... Selamlar...  10.10.2012 12:16
 

DEĞERLİ FENERLİ ARKADAŞIM.DÜŞÜNÜNCE BENİ NE ALEX NE AZİZ NEDE AYKUT ENTERESE ETMİYOR.YETERKİ FENERBAHÇEME ZARAR GELMESİN.FENERBAHÇE KİŞİLERİN DEĞİLDİR 12.Cİ ADAMLARINDIR.ALEX'E YAPILANLARI AYRICA KINIYORUM.AZİZ GÖZÜMDE AZİZDİ SON ZMAANA KADAR AYKUT ZATEN SURATI GÜLMEYENDİ ANTİPATİ YAYAN .. AMA AZİZ AZİZLİĞİNİ YİTİRDİ GÖZÜMDE MAALESEF.HEYKELİNİ DİKEN TARAFTARI KARŞISINA ALDI.NEDEN SADECE VE SADECE AYKUTLA KİŞİSEL ÇATIŞAN KİŞİYE KARŞI TARAF OLDU. OYSAKİ O AĞIRLIĞINI KOYUP BARIŞTIRABİLİRDİ.. SAYGILAR..

AHMET KAPLAN 
 10.10.2012 10:00
Cevap :
Merhaba, yorum ve katkı için teşekkürler.Benim de öyle... Bu kulübe ne Alex'le, Aziz Yıldırımlar geldi geçti... Selamlar, saygılar...  12.10.2012 8:32
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 3842
Toplam yorum
: 6442
Toplam mesaj
: 310
Ort. okunma sayısı
: 3076
Kayıt tarihi
: 23.03.08
 
 

Antalya'da 1956 yılında doğdum. Emekliyim, Üniversite mezunuyum. Evliyim, bir oğlum var Mimar. Gü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster