Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ekim '17

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
851
 

Gaziantep'in En beğenilen Milletvekili Mehmet Erdoğan

Gaziantep'in En beğenilen Milletvekili Mehmet Erdoğan
 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan


En beğenilen milletvekili Mehmet Erdoğan seçildi

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan bağımsız bir araştırma şirketi tarafından yapılan kamuoyu yoklamasında Gaziantep’in 12 milletvekili arasında en beğenilen milletvekili seçildi.

Objektif Araştırma şirketinin tüm büyük şehirlerde 2 Eylül ile 10 Eylül arasında yüz yüze gerçekleştirilen ve  4 bin 332 kişiyle yapılan mülakatın sonuçlarını açıklandı. Mülakatta ‘İlinizdeki en beğendiğiniz iktidar milletvekili kimdir?’ sorusuna Gaziantep'te ki katılımcıların yüzde 20,2’si AK Partili Mehmet Erdoğan’ın ismini verdi. 4 dönemdir milletvekilliği görevini sürdüren Erdoğan, 23’üncü dönemde İçişleri Komisyonu, KİT Komisyonu; 24’üncü dönemden bu yana Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi oldu. Halen bu görevi sürdürmektedir.  Erdoğan ayrıca 23’üncü dönemde Türkiye-Moğolistan Dostluk Grubu Başkanlığı görevini de üstlenerek 26. Dönemde de aynı göreve seçilerek başarıyla yürütmektedir.

Ak Parti Gurup Denetlik görevini de yapmakta olan Mehmet Erdoğan bu güne kadar değişik illerde Ak Parti Genel Merkezinde teşkilat il koordinatörlük görevlerini yapan Mehmet Erdoğan seçim işleri Marmara Bölge koordinatörlük görevinde de bulundu.  Gaziantep ilimizde birçok baraj orman, tarihi eser restorasyonlarının gerçekleştirilmesinde aktif olarak rol üstlendi.

Başarılı siyasetçi AK Parti kurulduğundan bu yana, parti içi siyasette de çeşitli kademelerde görev alarak, siyasi hayatında önemli başarılara imza attı. 

Gaziantep’te gerçekleştirdiği hizmetlerle taşın altına sadece elini değil bedenini de koyan vekil unvanını taşıyan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ulaşılması en kolay milletvekilleri arasında da yer alıyor.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 590
Kayıt tarihi
: 13.10.17
 
 

BLOGGER YEMEK PROFESÖRÜ GAZİANTEPLİ   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster