Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1981 yılında aslında istenmiyor olsam da geç alınan karardan dolayı hayattayım:)) Haritacıyım ve işimi çok seviyorum. Hatta öyle seviyorum ki yakında şirketten çıkmayacağım:)) Öyle ya okula ilk başladığımızda söylenmeye başlayıp zihnimize yerleştirilen "Harita Hayattır" mantığıyla çalışırsan olacağı buydu diyorum kendi kendim..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yılmaz Özdil: Adaletin Yumruğu, Tokmağı ve Jopu

Yılmaz Özdil'in sıkı takipçilerinden biride benim. Seninle farklı düşüncelerdeyiz bu konuda. Çok iyi bir yazar olduğunu düşünüyorum. Okumaya devam :))) Selamlar..

31 Mayıs 2010 15:08
Farklı enstantaneleri yakalama girişiminden vazgeçiş telkini

Güzel yazılar okumak için çok azimliyim. 1 yıl boyunca bloga hiç bakmadım. son zamanlarda yazıyorum biliyorsunuz. Ama yazmaktan çok okumak istiyorum. Ama inanın beni sürükleyen, etkisinde bırakan yazılar yok. Bugün inatla sihirli kelimeler aradım. Ama yoktular. bende dedim ki kendime; eski dostlar kelimeleriyle her zaman vardır... Kaleminize sağlık. Bugün 30 yazınızı tekrar okudum. Hiç sıkılmadım... Aksine çok çok keyif aldım... Hep yazmanız dileğiyle...

01 Ekim 2009 16:48
Kız tavlayamama yöntemleri -1-

Eeee hesapta olmayan olaylar yaşıyor bazen insan... sende anlamışsındır köpeğinle şirin görünemeyeceğini... Seni paylaşamıyor baksana :))))

07 Eylül 2009 09:24
 
Toplam blog
: 194
: 1525
Kayıt tarihi
: 04.08.06