Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Şubat '11

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
776
 

Kısa mesaj / Sevgi servisi

Bir kısa mesaj ile başladı herşey. 

Önce konuştuk sonra hoşlandık birbirimizden ve ardından da başladık bu ilişkiye. Mutluyduk iyi gidiyorduk. Zamanlarımız uymuyordu bir türlü kısa mesajlarla görüşüyorduk, kısa mesajlarla hasret gideriyorduk. 

Sonra kısa mesajlarda azalma başladı. Sonra gerginlik ve sinir hakim oldu kısa mesajlara. Ruh halimize de yansımıştı bu gerginlik artık kısa mesajlardan kavga eder hale gelmiştik. 

Aslında karşıydım buna. Bu kısa mesajlar duyguları taşıyamıyordu ki. Ben neyi kastediyordum onlar sana ne diyorlardı. Yalancıydı kısa mesajlar. 

Sonra günler geçti ve sen artık vazgeçmiştin benden. Bitirmiştin kafanda ama geleneğe uymamıştın. Telefon görüşmesinde bittiğini söylemiştin. Ah'ı vardı artık kısa mesajların. 

Gel zaman git zaman gene başladılar, önce telefon konuşmaları sonra kısa mesajlar. Birbirlerini tamamlar gibiydiler bu sefer. İnandım pişman olduğuna çok güzel oynamıştın çünkü. 

Ama sonra önceden yapman gerekeni yaptın. Bir kısa mesaj daha attın. Başkasından duyunca çok kutsal ve anlamlı olan o DOST kelimesi senden duyunca pek de hoş durmadı. 

Anladım ki kısa mesaj telefonla bitirmene kızmıştı ve intikam almayı amaçlamıştı ve kendisine bir sebep arıyordu. İşte sebebi de sen yaratmıştın. İNAN Kİ BU BENİM İNTİKAMIM FALAN DEĞİL BEN KİN BESLEMEDİM SANA KARŞI HİÇ. 

Kısa mesaj ile başlayan bu sevgi bir kısa mesaj ile bitmişti. He canın acıyor mu şu anda sanmıyorum. Ölenin arkasından bile enfazla 2 gün ağlanan dünyada sen de en fazla 2 saat üzülmüşsündür okadar. 

Şimdi bana kısa mesaj da atma çünkü bu sevgi bir kısa mesaj ile başladı ve bir kısa mesaj ile bitti. Çok da uzatmaya gerek yok çünkü kısa sevgi servisi bu kadardı. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Biz de yaşadık buna benzer olayı. Evliliğe gitti, kısa sürdü şimdi son noktanın konulmasındayız

pınar aslan 
 20.02.2011 20:10
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 489
Kayıt tarihi
: 03.11.10
 
 

Yüksekokul mezunuyum. Çevremde sorgulayan, mantıklı düşünebilen, eğlenceli olarak bilinirim. Sonuna ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster