Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Eylül '13

 
Kategori
TV Programları
 

Onlar geliyor... | Star'dan heyecanlandıran ''Ben de özledim'' tanıtımı

Onlar geliyor... | Star'dan heyecanlandıran ''Ben de özledim'' tanıtımı
 

Geçtiğimiz günler L&M ekibinin yeni dizisi Ben De Özledim'den bahsetmiştim sizlere.. Ancak bir şeyi düzeltmem lazım..

O gün Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun yazısından hareketle Burak Aksak , Onur Ünlü , Ali Atay ve Serkan Keskin'in bu yeni dizi de yer alacağını , başka L&M oyuncusu olmayacağını yazmıştık.. Hatta keşke kadro aynen devam etse demiştik.. Beklenen haber o yazıyı yazdıktan 2-3 saat sonra geldi.. Ekibin yalnızca saydığım isimleri değil TAMAMI Ben De Özledim'de görev alacak.. Bu durumu L&M'nin yapımcılarından Funda Alp şöyle duyurdu.. :

'Ben de Özledim' Ekim'de Star Tv'de. Burak Aksak yaziyor. Onur Ünlü yönetiyor. Leyla ile Mecnun ekibi tam kadro oynuyor. Kesin bilgi...

Dizinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan  '' "Ben de özledim" aynı ekiple, aynı kafayla, "yeni bir iş"! Hep birlikte sabrettik, biraz daha sabır! Şimdilik bu kadar... :) '' diye , Osman Sonant ise ''  Arkadaşlar merak etmeyin #bendeözledim :) '' diye duyurdu..

L&M severler bu haberle mutlu oldu , sevindi elbette ama '' Leyla İle Mecnun gibi olmaz..Keşke aynen devam etseydi..'' diyenler de var.. Saygı duymak lazım..

Ama ben bu ekip nerede ne yaparsa izlerim arkadaş ! .. İlk başlarda yadırganır elbette ama sonradan sevileceğine ve benimseneceğine eminim.. Tabi reytinge kurban gitmezse.. E burada görev biz L&M severlere düşüyor..

Bu arada benim su satırları yazdığım sırada Star ekranında Türkiye-Andorra maçı var.. Maçı beklerken reklam arasında Star'ın yeni sezon tanıtımına denk geldim.. Ve eklediğim resimde de gördüğünüz gibi Ben De Özledim dizisinden ilk haber yani fotoğraf bu tanıtımda görüldü.. Gayet sağlam ve iddialı duruyorlar..

Hadi be ekip güzel bir hikaye yapın , izlenin de sizi yayından kaldıranlar utansın ; L&M severler bayram yapsın..

Beklemedeyiz..

 

koldasanil@gmail.com

twitter.com/anilkoldas

facebook.com/anilkoldas

 
Toplam blog
: 670
: 3634
Kayıt tarihi
: 11.02.13
 
 

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Koyu Fenerbahçeli, Ankara aşığı olup; anlataca..