Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ocak '18

 
Kategori
Kişisel Gelişim
 

Pozitif Düşündüm de Ne Oldu?

Pozitif Düşündüm de Ne Oldu?
 

Danışanlarımızın sorduğu en sık sorulardan biridir aslında bu; o kadar pozitif düşündüm de ne oldu? Pozitif düşünce beklenti doğurmaksızın, saf niyetle beraber uygulandığında sonuç doğurur. Siz dua ederken karşılık bekliyor musunuz? Beklememelisiniz! Bir niyeti yada duayı ne kadar takip ederseniz o kadar çıkmaza sokarsınız.

Pozitif düşünce normal yaşam tarzınız olmalı. Spor gibi düşünün. Sağlığına dikkat eden insanın düzenli olarak spor yapması gerekir. Düzenli bir spor yaşam felsefesi olmuşsa, kişi kendini gün geçtikçe zinde hisseder.

Sporun olumlu faydalarını zamanla görecektir. Ama takip etmemektedir. Çünkü spordan bir beklentisi yoktur. Bu onun yaşam tarzıdır. Ancak aynı kişi sporu “kilo vermek için” yaparsa, her spordan sonra tartının üzerinde bulur kendisini ve çok yavaş ilerleyen bir süreç başlatır kendi içinde.

Olumlu düşünmekte tıpkı buna benzer işte. Niyetler ve istekler ve hatta dualar takip edilmemelidir. Takip edildiğinde, sorgulandığında mutlaka büyüsü kaçacaktır. Farkında olmadan kaygı yüklenecektir.

İsteyin!

Sadece tüm samimiyetinizle isteyin. İsteğinizin sizin ve bütünün hayrına olmasını dileyin. Sonra bırakın!

Üzerinde düşünüp kafa yormayın.

İsteyin ve unutun. Göreceksiniz süreçler sandığınızdan daha kolay ve akıcı işleyecek.

www.acaryasamkocu.com

ınstagram: acaryasamkocu

Facebook: acar yaşam koçluğu

 

 

 
Toplam blog
: 670
: 1923
Kayıt tarihi
: 19.12.10
 
 

İstanbul doğumlu. Kuantum Yaşam Koçu. EFT, NLP, ETKİLİ İLETİŞİM, BEDEN DİLİ gibi bir çok konuda e..