Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Nisan '12

 
Kategori
TV Programları
 

Survivor'den elenen Sibel Tüzün hangi 2 ünlüyle neden vedalaşmadı?

Survivor'den elenen Sibel Tüzün hangi 2 ünlüyle neden vedalaşmadı?
 

Ünlülerde ilk eleme olaylı geçt


 Survior Ünlüler-Gönüllüler'de bu hafta elenen dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için ünlülerden Sibel Tüzün oldu. Yapılan konsey oylamasında arkadaşlarırı tarafından Anıl ile birlikte en çok oyu alan Tüzün; halk  oylamasına Anıl'dan daha az oy alarak elendi.

Sibel Tüzün elendikten sonra oylamadaki rakibi Anıl ile sadece tokalaşırken Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan haricindeki diğer ünlü arkadaşlarının hepsine sarıldı. Alp Kırşan ve Mustafa Topaloğlu ile ise hiç vedalaşmadan konseyi terktmesi şaşkınlık yarattı.

Peki Sibel Tüzün; Alp ve Mustafa ile neden vedalaşmadı? Olayın perde arkası şöyle. Nez'in Survivor'e son anda katılamaması üzerine Acun Medya ekibi Anıl'ı son anda yarışmaya dahil etti. Anıl ünlü olmadığı için Gönüllüler takımına gitti. Gönüllüler takımı bir kişi fazla olduğu için  onlardan bir kişiyi ünlüler adasına göndermeleri üzereine oylama yapmaları istendi. Gönüllülerde son anda aralarına katıldığı ve diğer arkadaşlarıyla daha çok şey paylaştıkları gerekçesiyle Anıl'ı ünlüler adasına yolladılar.

İşte tam o esnada Ünlüler bir karar aldı. Gönüllüler'den aralarına kim katılırsa katılsın ilk onu eleyeceklerine dair fikir birliğine vardılar. Ancak ilk oylamada Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan bu anlaşmaya uymayarak Sibel Tüzün'ün adını konseyde yazdılar. Küçük çocuğu olduğu gerekçesiyle onu yazdıklarını söyleyen ikiliye Sibel Tüzün aldıkları karara uymadıkları için sinirlendi ve halk oylamasında da elenince isim vermeden Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan'ı eleştirerek 'Bazı arkadaşlarımı da açıkçası burada daha iyi tanıdım, şoka girdim ' dedi ve onlara veda etmeden adayı terketti.

Aslında yalnış başta yapılmıştı. Daha ünlüler adasından kimin geleceği belli olmadan gelen kim olursa olsun ilk onu eleriz kararını almak çok yalnıştı. Bu yalnışlıkta sadece Sibel Tüzün, Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşanın değil tüm ünlülerin payı olduğu bir gerçek.

 
Toplam blog
: 138
: 10449
Kayıt tarihi
: 03.06.10
 
 

Müzik dinlemek (Türkçe Pop) ve futbol maçı (özellikle Beşiktaş maçları) izlemekten hoşlanıyorum. ..