Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Aralık '07

 
Kategori
Yılbaşı
 

Yine yeni yeniden

Yine yeni yeniden
 

Hadi diyor içimden bir ses, bak yeni bir yıl daha geldi. Eski yıldan bohçalanıp alınacakları ve atılacakları ayıklamanın zamanı da. Bak bir yığın fotoğraf var bekleyen seni. Ne çok şey yaşanmış neler paylaşılmış inanılacak gibi değil. Şimdi nasıl olur arkasından üzülmez insan içini bir acı kaplamaz. Her ne kadar olsa da umutsuzluklarla geçirilen günleri yine de güzeldi. Ben 2007 ye teşekkür ederim.

İşte bir yılın daha son demleri. Ellerimizde kalan ise yaşanılan hatıralar yine her yeni yıla girerken olduğu gibi. Takvim yapraklarında son görüşlerimiz 2007’yi. Artık ömrümüzde olmayacak bu sayfalar için şimdiden içim biraz ezik.

Neden hep gidenlere üzülüyorum bilmiyorum. Geleni karşılamak ve onunla kucaklaşmak varken neden hep gidenler için yanışı yüreğimin. Bu sefer böyle olmayacağım. Umutlarımı aldım çantama tıka basa doldu şimdiden. Yeni bir başlangıç yelken açıyorum. Beni ararsanız umutlarımın peşinden yollara düştüm.

Yine yeni yeniden başlamak için hayata önünüzde bir fırsat daha. Takvim yaprağı 31 Aralık 2007 yi gösterdiğinde artık bir şeyler eskisi gibi olmasın hepiniz için. Bütün sıkıntılarınız, üzüntüleriniz oracıkta donsunlar ve en iyi dileklerle karşılayın gelen seneyi. Ellerinizi tutanınız, halinizi soranınız, yiyecek aşınız, işiniz gücünüz, sevinciniz neşeniz, umudunuz hayalleriniz saat 00.00’ı gösterdiğinde saklandıkları yerden çıkıp sıkıca sarılsın size ve bir daha hiç bırakmasın.

Bu yıl ki yeni yılda benim dileğim sevdiklerimin ve dostlarımın sağlığı ve tabi dünyamızın barışı. Kendim için bir şey dilersem beni tanıyanlarınız çok iyi bilir AŞK diliyorum efendim bütün aşktan bir türlü yüzü gülmeyenleriniz için.

Tüm Milliyet Blog ve Milliyet Gazetesi yazarlarının Yeni Yılı Mutlu Olsun, Kutlu Olsun...

 
Toplam blog
: 61
: 1378
Kayıt tarihi
: 13.07.07
 
 

Sadece yazmayı seviyorum hepsi bu. ..