Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

BEN ve OLTAMA TAKILANLAR

http://blog.milliyet.com.tr/inkotr

25 Aralık '13

 
Kategori
Türkiye Ekonomisi
Okunma Sayısı
529
 

Yorum yok..!

Yorum yok..!
 

* Rahmetli A T A M A b i r m e s a j ı m v a r. . !


T.C. --- (C*) --- TÜRKİYE CUMHURİYETİ
==================================
Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Aziz ATAM........!

Senin çok güç şartlarda kurmuş olduğun bu büyük gemi olan, TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ bugün olarak maalesef sevgili siyasetçilerin beceriksizliği  ile karaya vurmuştur. Bu gemiyi korsan gemi şekline sokanlar utansın.!

Allaha şükürler olsun, hepimizin inancı vardır. Ancak şu son on bir yılda inançlar tamamen dejenere edilip, bu felsefe ile siyasi, ticari ve menfaat lobileri oluşturulmuştur.

Bugün demokrasinin varlığı tartışılmaya, bizler ve sizler şeklinde bölünme emarelerinin sanki esintileri yüzlerimize kavrulmuş bir rüzgar gibi vurmaktadır.

Aziz ATAM......!

Seni aslında rahatsız etmememiz gerekirken, mecburen bu durumları sana bir şikayet olarak bildirmeyi vatanımızı ve milletimizi sevdiğimiz için bildirmek zorunda kaldığımız içinde senden özür dileriz.

Seni seven  ( C* ) T.C. vatandaşları                    

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

*** Sn.Nizamettin BİBER' YORUM CEVABIM *** Sevgili NİZAMETTİN bey, herhalde yine (MB) editörlerinde teknik bir hata oluştu benim size yazdığım cevap hala yayında değil.! :-)*YORUM CEVABIM = "MERHABALAR....Sevgili meslektaşım NİZAMETTİN bey :-) Gerçekten aslında bu konuya "YORUM YOK " dememin sebebi ise artık her şey ortalara serildi. Konunun tartışılacak bir yönü kalmadı bence... Sn.Başbakan " BEN CİCİ, BENDEN OLMAYANLAR KAKA..! " felsefesi ile kocaman ülkemizi yönetiyor. Ve altından da neler çıkıyor hep berabece görüp, izliyoruz üzülerek doğrusu..:-( O nedenle bende buna " NO COMMENT..! " demiştim :-) Sonsuz sevgiler ve selamlar :-) NK-ADA/TR "

BEN ve OLTAMA TAKILANLAR 
 28.12.2013 9:36
 

Bu gün geldiğimiz nokta, bu Cumhuriyeti kuranlara, bu millete ihanettir Necip Bey. Hiç bu kadar ayrıştırılmamıştık, hiç bu kadar umutsuzluğa düşmemiştik. Gördük ki bize namus, ahlak dersi verenler, bu derslerden sınıfta kalmışlar. Vatandaş kime güveneceğini şaşırmış durumda. Asker sindi, polis sindiriliyor, yargı kuşatma altında, vatandaş çaresiz...Her durumda Atamızın izindeyiz biz. Bu böyle biline...Selamlar, mutlu kalın...

Ayşegül HAYVAR 
 26.12.2013 22:03
Cevap :
MERHABALAR...Sevgili AYŞEGÜL hanım :-)Gerçekten geniş düşündüğünüz zaman memleketimizin hali içler acısı bugünlerde :-(( Dediğiniz gibi benim askerim, senin askerin, benim polisim, senin polisin, benim savcım, senin savcın..... Bu ne demek oluyor şimdi..??? :-((( Benden olanlar CİCİ, senden olanlar KAKA..! :-) YÜCE ALLAH memleketimize zarar ziyan vermesin inşallah..! Gerçi bunlar hep bir devir (Zaman)..! Çünkü bu DÜNYA kimselere kalmamış, ona mı kalacak yani misalinden !!! :-) Sonsuz sevgiler, selamlar ve saygılar sunarım size :-)) NK-ADA/TR  28.12.2013 9:25
 

Merhaba Necip Bey bakanların istifası kesinlikle ülkeyi kurtarmayacak yolsuzlukların sonuna kadar üzerine gidilmesi gerekir bekleyeceğiz,göreceğiz.Vatanımız için hayırlısını diliyorum.Selam ve sevgiyle.

Şennur Köseli 
 26.12.2013 19:45
Cevap :
MERHABALAR....Sevgili BACIM ŞENNUR hanım :-) Yorumunuz için çok teşekkür ederim :-) Sizin gibi aynı istikamet de düşünüyorum... Her şeyin hayırlısı olsun ! İnşallah vatanımıza ve milletimize bu işin tahribatı çok az olur temennisi ile size sonsuz sevgiler, selamlar ve saygılar sunarım :-) NK-ADA/TR  27.12.2013 17:23
 

Ağabey, bu mektuba, yada dilekçeye ben de imza koyuyorum. Saygılar.

Erdal Ceyhan 
 26.12.2013 19:11
Cevap :
MERHABALAR...Sevgili hocam ERDAL bey, çok teşekkür ederim :-) Fakat orta da görünen sahne ve dekorları da işte bu malesef :-( Sevgiler, selamlar ve saygılar :-) NK-ADA/TR  27.12.2013 11:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 77
Toplam yorum
: 701
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 1144
Kayıt tarihi
: 31.07.12
 
 

Necip KÖNİ - İnşaat Mühendisi olup, güzel sanatlar onun bir hobisidir. Resim yapmak (karakalem ça..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster