Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Temmuz '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
589
 

06 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Astroloji: Hafta boyu Jüpiter Süper ama Mars ve Uranüse Dikkat!

06 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Astroloji: Hafta boyu Jüpiter Süper ama Mars ve Uranüse Dikkat!
 

haftalık astroloji


Bu hafta tek olumlu şey Akrep burcundaki Jüpiter Transitinin yüksek katsayıda oluşu ve Natal Marsı Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık burçlarını olumlu etkilemesidir. Örneğin Natal Marsınız Yengeç ve Jüpiter Transiti 4.evinizdeyse ev, aile, gayrimenkulle ilgili bir ferahlama ve genişleme söz konusu olabilir. Aileniz genişleyebilir yada bir ev almak istiyorsanız alabilirsiniz. Yada kendinizi güvende hissettirecek fırsatlar elinize geçebilir. Bu arada Akrep burcunun yöneticisi Plüton transiti de 6.evinizdeyse aile içindeki rutin işler, hizmetler daha çok olumlu etkiler alabilir. Jüpiter Transitini sembolize eden Yay burcu ise 5.evinizi kapsıyorsa o zaman Jüpiterin 4.evinize sağlayacağı bu olumlu etkileri 5.evi sembolize eden varsa çocuklarınızdan, babanızdan, romantik ilişkinizden, hobilerinizden veya spekülatif konulardan (Borsa, altın, döviz, şans oyunları) yada gösteri sanatlarından (Bir televizyon programı, vs) elde edebilirsiniz. Örneğin şans oyunlarından bir ev kazanabilirsiniz. Yada Natal Güneş ve/veya Marsı Yay burcu olan çocuklarınızın yardımıyla bir ev sahibi olabilirsiniz veya bir torun sahibi olabilirsiniz bu da ailenizi genişletir. (Ağustos 2018 burç) (haftalık burç)
 

06, 07, 08 Ağustos (+3), 09 Ağustos (+4), 10 Ağustos (+3), 11 Ağustos (+4), 12 Ağustos (+3)
Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık olanlar)

İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Tayvan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Bangladeş, Tunus, Venezuella, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), FBI (Federal Soruşturma), AB, TC Merkez Bankası / CHP, MHP / DHKP-C, PYD / BitCoin, Euro / Fenerbahçe / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 

Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yay olanlar)

Meksika, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, BAE / AKP, HDP / PKK / Galatasaray / Türk Lirası / Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koray Aydın, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 

Amerika'ya Rağmen İran Jüpiterden Olumlu Etkiler Alıyor !


Yukardaki tablodan İsrial, Çin, Suudi Arabistan, Kuzey Kore, Japonya, Işid, İran, BAE gibi ülkelerin Tr Jüpiterden son derece olumlu etkiler alması olasıdır. Bilhassa 09, 11 Ağustos tarihlerinde Astro Carto Grafi haritasına göre Tr Jüpiter çizgilerinin İran, Suudi Arabistan ve Kuzey Kore'Nin üzerinden geçeceğinden son derece olumlu etkiler almaları olasıdır. Örneğin İran, Kuzey Kore ve Suudi Arabistanın ülkelerini genişletici adımlar atmaları olasıdır. İran ve Suudi Arabistan'In Amerika'nın kızmasına rağmen Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Rusya Başkanı Putin'den olumlu etkiler almaları da olasıdır. BitCoin ve Euro'da ise bir yükselme söz konusu olabilir. (haftalık astroloji)

Hafta boyu Mars Transiti bütün burçları ama bilhassa Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını son derece olumsuz etkilemeye devam edebilir. Marsın bu olumsuz etkisi 16 Kasımda Marsın Balık burcuna geçişine kadar devam edecektir. Kişisel olarak Mars 7.evinizde ise ve Kova burcunun yöneticisi Tr Uranüs 10.evinizde ise varsa ortaklarınızla ilgili kavga, tartışma ve zorlanmalar olabilir. Bu durum Koç burcu 9.evinizi kapsıyorsa Natal Güneş ve/veya Marsı Koç burcu olan hukuk adamlarından (hakim, savcı, avukat), size göre yabancı ülke, şehir ve kültürden kişilerden, akademisyen kişilerden (üniversite hocası, vs) kaynaklanabilir. (Ağustos astroloji) (2018 Ağustos burç)
 

06, 07, 08, 09, 10, 11, 12 Ağustos(-1)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)

Suriye, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan / İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası, AB / Muharrem İnce, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis
 

Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce
 

Türkiye'Nin Zayıf Fay Hatlarında Depremler Olabilir !


Hafta boyu -1 katsayısındaki Tr Mars çizgileri Türkiye'Nin ortasından geçmektedir. Türkiye'Nin zayıf fay hatlarında (İstanbul, Yalova, Bursa, Düzce, Bolu, Adana, Antalya, Mersin) kayda değer depremler olabilir. Bu arada Mars yüzünden yangınlar da olabilir. Mars Transiti çizgileri Yunanistanın üzerinden geçerken nasıl ki Yunanistan'da asrın en büyük yangını olduysa ülkemiz Türkiye'de de 06 Ağustos haftası boyunca yangınlara dikkat etmek gerekebilir. Çünkü Marsın yakıcı ve sarsıcı bir etkisi mevcuttur. Ayrıca Mars yüzünden ülkemiz Türkiye'de bazı terör olayları da olabilir ve olmaya devam edebilir. Ülkemiz Türkiye'yi ve ailemizi Allah korusun !

Hafta başı bilhassa 06, 07 Ağustos ve civarı Tr Mars çizgileri İsrail ve Filistin üzerinden de geçecektir. İsrail ve Filistinin içi iyice karışabilir. Bir takım terör olayları artarak devam edebilir. Hafta sonuna doğru Tr Mars çizgileri Mısıra doğru ilerleyeceğinden özellikle 11, 12 Ağustosda Mısır da Tr Marsdan son derece olumsuz etkiler alabilir. (2018 haftalık burç)

Hafta boyu Tr Mars çizgileri Amerikanın üzerinden de geçeceğinden Amerika'Nın İran ve Işid bağlantılı kişilere, şiddet ve terör olaylarına dikkat etmesi gerekebilir. Tr Mars çizgileri hafta boyu Japonya ve Endonezya çivarından geçeceğinden bu ülkelerdeki zayıf fay hatlarında da şiddetli depremler olmaya devam edebilir. Bu arada Fransa ve İngiltere'de de hafta boyu şiddet, saldırı ve terör olaylarında artışlar olabilir. (Ağustos 2018)

Hafta boyu Aslan burcunda Güneş - Merkür kavuşması olacaktır. Natal Güneş ve Marsı Aslan, Boğa, Akrep, Kova burçları Güneş ve Merkür hangi evlerindeyse o konularda olumsuz etki alırken Natal Marsı Koç, İkizler, Terazi, Yay olanlar ise son derece olumlu etkiler alabilirler. Natal Güneşi Tr Güneş ve Merkürden olumsuz etki alıp Natal Marsı Tr Güneş ve Merkürden olumlu etki alanlar ise bu kavuşum hangi evlerinde oluyorsa o konularda ikilem içine düşebilirler, bir olumlu bir olumsuz etkiler alabilirler.

Örneğin Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta boyu 5.evi ile 6.evi arasında oluşacak Güneş - Merkür kavuşumundan son derece olumlu etkiler alabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta boyu nüfuzlu ve tanınmış kişilerle, dünya liderleriyle yapacağı her türlü iletişim (konuşma, yazışma, sözleşme, anlaşma, vs) çalışma arkadaşlarını, rutin işlerini, başkalarından alacağı hizmetleri son derece olumlu yönde etkileyebilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 5. ve 6.evini olumlu etkileyen Merkür ve Güneş kavuşumu Natal Güneşi İkizler ve Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'a da işaret etmektedir. Bir ihtimal 06 Ağustos haftası boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump arasında olumlu bir iletişim, anlaşma, sözleşme kurulabilir ve bu durum hafta sonuna doğru netleşebilir. Bu durumdan Natal Güneşi Boğa Marsı Kova olan terörist Fetullah Gülen olumsuz yönde etkilenebilir.

Merkür ve Güneş kavuşumunun şifreleri: Nüfuzlu kişilerle anlaşma, sözleşme, iletişim. Varsa çocuklarla, babayla kurulacak iletişim. Varsa hobilerle ilgili haberler. Varsa romantik ilişkinizle kurulacak iletişim, nişan, evlilik. Spekülatif konularla (Borsa, altın, döviz, vs) yada Şans oyunlarıyla veya gösteri sanatlarıyla (radyo, televizyon, sinema) ilgili iletişim ve anlaşmalar.

11 Ağustos 2018'de Güneş tutulması da yaşanacak ancak Güneş Transitinin katsayısı +2 olduğundan olumsuz bir etkisi beklemiyorum. Hafta boyu olacak olumsuz olaylar düşük katsayılı Mars ve Uranüs Transitlerinden kaynaklanabilir.
 

06, 08, 09, 10, 12 Ağustos (-1)
Güneş ve Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Aslan, Boğa, Akrep, Kova olanlar)

İsrail, Ekvador, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB / Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Hillary Clinton
 

06, 08, 09, 10, 12 Ağustos (-1)
Güneş ve Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Terazi, Yay olanlar)

Irak, Filistin, Lübnan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / İYİ Parti, AKP, HDP / PKK / Beşiktaş, Galatasaray /İstanbul Fay Hattı / ABD Doları, Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 

06, 08, 09, 10, 12 Ağustos (-1)
Güneş ve Merkür ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Güneş ve Merkürden olumlu etki alıp Natal Güneşi Güneş ve Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Koç, İkizler, Terazi, Yay olup Natal Güneşi Aslan, Boğa, Akrep, Kova olanlar)

Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Güney Kore, Filistin, Türkiye, Brezilya, Vatikan, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / AKP, İYİ Parti / Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, İran Başkanı Hasan Ruhani
 

Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)

İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Kore / AKP, CHP / FBI (Federal Soruşturma) / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr
 

Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)

Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, KKTC, Panama, İtalya, Vatikan, Katar / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Can Dündar, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Sinan Ogan, AB Başkanı Donald Tusk, Edward Snowden, Donald Trump, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Belçika Başbakanı Charles Michel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz

Yukardaki tablodan Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi gibi isimlerin Güneş - Merkür kavuşumdan hafta boyu olumsuz etkiler alacağı görülmektedir. 06 Ağustos haftası boyunca Merkür - Güneş kavuşumundan olumsuz etki alan bu kişilerin tablodaki olumlu etkiler alan devlet başkanlarının yapacağı bir takım anlaşma ve sözleşmelerden son derece olumsuz etkiler almaları söz konusudur.

Hafta boyu Boğa burcundaki Uranüs Transiti de düşük katsayıda ve Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık burçlarını son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Hafta boyu Natal Marsı İkizler, Yay burçlarını ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. Natal Güneşi Tr Uranüsden olumsuz ve Natal Marsı Tr Uranüsden olumlu etki alanlar ise Tr Uranüs hangi evlerindeyse o konularda ikileme düşebilir ve bir iyi bir kötü etkiler alabilirler.

Hafta boyu özellikle Natal Güneşi Yengeç ve Oğlak burçları Tr Uranüsden çift yönde olumsuz etkiler alabilirler. Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusya hafta boyu Tr Uranüsü sembolize eden teknolojik silahlarla ilgili karşı karşıya kalabilirler.

Astro Carto Grafi haritasına göre hafta boyu Tr Uranüs çizgileri İsrail, Filistin, Ürdün, Suriye ve Türkiye'yi boydan boya kesmekte ve Mars Transitine eşlik etmektedir. Uranüs ve Mars Transiti yüzünden Türkiye'Nin zayıf fay hatlarında depremler ve terör saldırıları oluşabilir. Aynı şekilde İsrail ve Filistin'de de asi ve aykırı kişilerden kaynaklı olaylar oluşabilir.
 

06, 07, 08, 09, 10, 11, 12 Ağustos (-1)
Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Japonya, Libya, Hollanda, Tunus / CHP, İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi,Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis,İngiltere Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSad, Muharrem İnce
 

06, 07, 08, 09, 10, 11, 12 Ağustos (-1)
Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK / Galatasaray /Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 

06, 07, 08, 09, 10, 11, 12 Ağustos (-1)
Uranüs ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Uranüsden olumlu etki alıp Natal Güneşi Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Yay olup Natal Güneşi Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan

Yukardaki tabloda Tr Uranüsden olumsuz etki alanların Tr Uranüsden olumlu etki alanlara ve Tr Uranüsü sembolize eden kişi ve ülkelere dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. http://mediacat2.blogspot.com.tr/


Natal Gezegenlerin Katsayıları

 

  06 Ağustos 07 Ağustos 08 Ağustos 09 Ağustos 10 Ağustos 11 Ağustos 12 Ağustos
Koç -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Boğa -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
İkizler -1 +2 -1 -1 -1 +2 -1
Yengeç -1 +2 -1 +2 -1 +2 -1
Aslan -1 +2 -1 -1 -1 +2 -1
Başak -1 +2 -1 -1 -1 +2 -1
Terazi -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Akrep -1 -1 -1 +2 -1 -1 -1
Yay +3 +3 +3 +4 +3 +4 +3
Oğlak -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Kova -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Balık -1 +2 -1 +2 -1 -1 -1


Yükselen Koç
(Hafta boyu 8.ev Jüpiter Süper, 5.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 11.ev Mars, 2.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Boğa
(Hafta boyu 7.ev Jüpiter Süper, 4.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 10.ev Mars, 1.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen İkizler
(Hafta boyu 6.ev Jüpiter Süper, 3.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 9.ev Mars, 12.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Yengeç
(Hafta boyu 5.ev Jüpiter Süper, 2.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 8.ev Mars, 11.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Aslan
(Hafta boyu 4.ev Jüpiter Süper, 1.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 7.ev Mars, 10.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Başak
(Hafta boyu 3.ev Jüpiter Süper, 12.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 6.ev Mars, 9.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Terazi
(Hafta boyu 2.ev Jüpiter Süper, 11.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 5.ev Mars, 8.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Akrep
(Hafta boyu 1.ev Jüpiter Süper, 10.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 4.ev Mars, 7.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Yay
(Hafta boyu 12.ev Jüpiter Süper, 9.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 3.ev Mars, 6.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Oğlak
(Hafta boyu 11.ev Jüpiter Süper, 8.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 2.ev Mars, 5.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Kova
(Hafta boyu 10.ev Jüpiter Süper, 7.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 1.ev Mars, 4.ev Uranüs Dikkat)
Yükselen Balık
(Hafta boyu 9.ev Jüpiter Süper, 6.ev Güneş - Merkür kavuşumuna Dikkat, 12.ev Mars, 3.ev Uranüs Dikkat) 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 519
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1955
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster