Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Şubat '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2784
 

16 - 22 Şubat 2015 Haftalık burç astroloji: 16, 17 Şubat yoğun, 19 Şubat Balıklar süper!

16 - 22 Şubat 2015 Haftalık burç astroloji: 16, 17 Şubat yoğun, 19 Şubat Balıklar süper!
 

haftalık burç


 Bu hafta gökyüzü çok hareketli çünkü 19 Şubatta Güneş Balık burcuna geçiyor; 20 Şubatta Mars, 21 Şubatta ise Venüs Koç burcuna geçiyor. Her ne kadar Şubat ayı 2015'in diğer aylarına oranla en iyi aylarından olsa da bu haftanın en yoğun günleri 16 ve 17 Şubattır. Bu günlerde Güneş Kova.da, Jüpiter ise Aslan burcunda kötü konumda olacak. Kova - Aslan çatışması 16 ve 17'sinde de kendini hissettirebilir. Yine Aslan burcunu simgeleyen spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs) ani değişimler olmaya, Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve gruplar Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişilerden, liderlerden olumsuz etkiler almaya devam edebilir. Aslan burcunu sembolize eden şeyler de yine Jüpiterden (yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular, dini konular, vs) olumsuz etkiler almaya devam edebilir. Bu arada 2015 yılı için yaptığımız yorumlarda Şubat ayı için AK Parti içinde huzursuzluklar olabilir demiştik gerçekten de AK Parti içinde bir takım karışıklıklar oldu. (http://blog.milliyet.com.tr/2015-tahminleri-ozet--agustos-ayinda-kaos-/Blog/?BlogNo=481533) AKP'li başkandan, Süleyman Soylu'ya sert sözler geldi. Bazı AK Partiye yakın bürokratları dokunulmaz olmak için istifa edip milletvekili olma telaşı sardı. Bunlardan en önemlisi MİT Başkanı Hakan Fidan'ın istifasıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bile Hakan Fidan'ın milletvekili adaylığına olumlu bakmadığını söyledi. Hakan Fidan'ın 1968 Ankara'da doğduğu biliniyor ama doğum tarihi tam olarak bilinmiyor. Kendisi Yönetim ve Siyaset bilimi okumuş yani Jüpiteri Terazi burcunda olabilir. Burdan yola çıkarak 16 kasım - 31 Aralık 1968 tarihleri arasında doğmuş olabileceğini tahmin etmekteyim.  (Şubat 2015 burç)

 

Aslan burcu kişileri biraz araştırınca Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı (09 Ağustos 1966 Ankara) 'nın da Güneşi ve Merkürünün Aslan burcunda olduğu dikkatimi çekti. Erdem Başçı'nın da Güneşi yada Marsı Yay burcundan kişilerden ve/veya Jüpiteri simgeleyen olay ve kişilerden olumsuz etkiler aldığı ortadadır. Bu arada Erdem Başçı ile faizler konusunda fikir ayrılığına düşen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marsının da Yay burcunda olması dikkate değerdir. (2015 Şubat burç)

19 ve 21 Şubat günleri Satürn Yay burcunda +7 katsayısıyla süper bir konumda olacağından özellikle bu günlerde Yay burcunu sembolize eden konularda (yabancı ülke ve kültürler, dini konular, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular, vs) disiplinli yeni çalışmalar olabilir. Satürnü sembolize eden konularda özellikle Başkan, patron ve emir veren kişilerde bir başarı, genişleme ve cömertlik söz konusu olabilir. Satürnün Yay burcunda süper konumda oluşunu tam olarak deşifre edersek Başkan, patron ve emir veren kişilerin Yay burcunu sembolize eden konularda yani hukuk ve yasalarla, dinle, yüksek öğrenimle ilgili yada kendilerine göre yabancı ülke ve kültürlere karşı disipline edici çalışmalar içine gireceklerini yada girdiklerini söyleyebiliriz. (haftalık burç) (2015 haftalık burç)

19 Şubatta Balık burcundaki Güneş, Ay, Venüs ve Marsın da desteğiyle Neptün +23 katsayısıyla Balık burcunda süper bir konumda olacak. Bu günde Balık burcunu sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlarda, kamu yada özel şirketlerde, vakıflarda, hayır kurumlarında, devlet içinde insanlık yararına özverili çalışmalar en yüksek noktaya çıkabilir. Devlet kurumları diğer devlet kurumlarından yada kamu ve özel şirketler ve vakıflar diğer şirketlerden ve hayırkurumlarından insanlık yararına olabilecek olumlu etkiler alabilirler. Bu insanlık yararına yapılacak özverili çalışmalara Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişiler, liderler, gençler; Ay.ı simgeleyen vatani konularla uğraşanlar yada üretim ve güvenlik konularıyla uğraşanlar; Venüsü simgeleyen para, sosyal ve siyasi konularla uğraşanlar ve Marsı simgeleyen asker, polis ve güvenlik birimleri de destek olabilir. (haftalık astroloji) (Şubat 2015)

19 Şubat günü kişisel olarak Güneşi Balık burcunda olanlar Güneşi yada Marsı Balık, Aslan, Yengeç, Boğa, Terazi ve/veya Koç burcunda olanlardan olumlu destek alabilirler. Astrolojik evlerimizden de hangi ev Balık burcuna denk geliyorsa o konularda olumlu etkiler alabiliriz. Natal gezegenlerimizden de hangi gezegen Balık burcundaysa o gezegeni simgeleyen konularda son derece (Natal gezegenimizin katsayısına göre çünkü herkesin Natal gezegeninin katsayısı farklıdır) merhametli, verici, anlayışlı, hayırsever, duyarlı, spritüel, yaratıcı, özverili olabiliriz. Ne tesadüftür ki ülkemizi yönetenlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu'nun Güneşleri de Balık burcundadır. Bu yüzden ülkeyi yönetenlerin kendilerini ifade ediş tarzları (Natal Güneş) son derece özverili olabilir. Ülkemizi ilgilendiren insanlık adına özverili çalışmaların en üst noktaya çıkması da olası olabilir. En son 06 Şubat günü için Neptünün Balık burcunda süper bir konumda olacağını söylemiştik ve gerçekten de 06 Şubat günü Türkiye 27 yıl sonra Uluslararası Çalışma Örgütü’nün 167 sayılı inşaat işlerinde güvenlik ve sağlık sözleşmesini onaylandı. Bakalım neler olacak! :) (Şubat astroloji)

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/02/16-22-subat-2015-haftalk-burc-astroloji.html  

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

19 Şubat olumlu finansal öngörünüz de başarılıydı baktım az önce, tebrikler. 20 Şubat günü için katsayı analizinizi paylaşırsanız memnun olurum, başarılar, teşekkürler..

Sevgiağacı 
 20.02.2015 1:10
Cevap :
Çok teşekkür ederim ! :) Borsa, vs gibi Spekülatif konuları simgeleyen Güneş rahat ettiği Balık burcuna geçti ama hala Jüpiter Aslan burcunda ve düşük katsayılarda olduğundan spekülatif konularda biraz rahatlama olabilir. Ama spekülatif konularda en iyi sonucu 24 Şubattan sonra alabilirsiniz. Çünkü hem Güneş hem de Aslan burcundaki Jüpiter yüksek katsayılarda olacak.   20.02.2015 12:46
 

Of borsa of keşke önceden ne yapcağını bilsem imalatı plastik poşet

Kasım Ylmz 
 14.02.2015 0:12
 

Merhaba. Bu haftaki öngörüleriniz borsa da günü gününe tutmuş. Önümüzdeki hafta 16 ve 17 gene aynı etkiler diyorsunuz. Bu gene borsa için mi olumsuz? yoksa döviz için olumsuz olup borsa için iyi olabilir mi? teşekkürler, sağlıklı günler...

Sevgiağacı 
 12.02.2015 11:42
Cevap :
Çok teşekkür ederim ! :) Aslan burcu ve Transit Güneş spekülatif konuları simgelemektedir. Ancak bu spekülatif (Borsa, altın ve döviz) konulardaki ani değişimlerin yükselme mi alçalma mı olacağını kestirmek yada Borsa mı döviz mi olacağını kestirmek gerçekten zor. Ani bir değişim olacağını biliyorsunuz ama bunun borsa da mı yoksa dövizde mi olacağını pek kestiremiyorsunuz. Bunu ancak piyasayı yakından takip eden uzmanlar kestirebilir. Benim söyleyebileceğim bu durumun 24 Şubatta Jüpiterin Aslan burcunda kat sayısının arttığı güne kadar devam edebileceği. 19 Şubatta da Tr Güneş Balık burcuna geçince katsayısı artacak. Yani spekülatif konulardaki bu ani düşüş ve çıkışlar 19 Şubattan itibaren düzelmeye ve 24 Şubattan itibaren de dengelenmeye başlayabilir. Ancak 30 Temmuz ve sonrası kritik ! Mars Yengeçde Ay Oğlakda kötü olacağından Yengeç burcunu simgeleyen hem Amerikaya yönelik hem de vatani konulara yönelik saldırılar olabilir. 25 Eylüle kadar spekülatif konularda kayıplar yaşanabilir.   13.02.2015 8:12
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 577
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1813
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster