Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3192
 

23 - 01 Mart 2015 Haftalık burç astroloji: Koç etkisi yeni başlangıçlar için süper bir hafta!

23 - 01 Mart 2015 Haftalık burç astroloji: Koç etkisi yeni başlangıçlar için süper bir hafta!
 

haftalık burç


 Bu hafta transitler diğer haftalara oranla daha iyi bir konumda olacaklar. Bir tek 23 Şubat Pazartesi günü Aslan burcundaki Jüpiterin katsayısı düşük olacak. 23 Şubattan sonra Güneşin ve Aslan burcundaki Jüpiterin katsayısı yükseleceğinden Aslan burcunu simgeleyen değerlerde (nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular, borsa, altın, döviz, vs) olumlu gelişmeler olabilir. Aslan burcunu simgeleyen değerlerin arasında Aslan burcunda kurulan AK Parti, ABD Başkanı Obama, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande başta gelmektedir. Bu arada Aslan burcunda gezegenlerimiz varsa simgeledikleri konularda son derece cömert ve canlı olabiliriz. Astrolojik evlerimizden hangisine Jüpiter ve Güneş denk geliyorsa o konularda Jüpiteri ve Güneşi simgeleyen konulardan olumlu etkiler alabiliriz. Bunun için yükselen burcunuza göre bakabilirsiniz. Ayrıca bu hafta Koç, Yay ve Balık burçları da olumlu etkiler alacağından bu burçlar hangi evlerinize denk geliyorsa kendinizi o konularda gösterebilirsiniz. (Şubat 2015 burç)

09 Marta kadar bütün transitlerin katsayıları yüksek değerlerde seyredecektir. Ancak yine de Natal gezegenlerinin katsayısı düşük kişilerin neden olabileceği olumsuz olaylar da gündeme gelebilir. Örneğin Natal Marsının katsayısı çok düşük kişilerin neden olabileceği şiddet olayları bu olumlu transitlere rağmen yine de gündeme gelebilir. (haftalık astroloji) (Şubat astroloji)

 

Natal gezegenleri düşük kişilerin neden olabileceği olaylara örnek olarak Özgecan cinayetini verebiliriz. 11 Şubat günü okulundan evine dönerken sapık bir katilin tecavüzüne uğrayıp katledilen Özgecan Aslan 22 Ekim 1995 Mersin doğumlu olup Marsı ve Jüpiteri Yay burcundaydı. Yay burcunun yöneticisi Tr Jüpiter ise Aslan burcunda -1 konumdaydı. Aslan burcunun yöneticisi olan Tr Güneş de Kova burcunda -2 katsayısındaydı. Rahmetli Özgecan'ın Natal haritası aslında iyi konumda sayılırdı ama Tr Jüpiter Yay burcundaki Natal gezegenlerinin katsayısını düşürmekteydi. Bilhassa yüksek öğrenimini simgeleyen Natal Jüpiteri Yay burcunda ve vasat (+1) bir konumdaydı. 11 Şubat günü Özgecan'In +1 olan Natal Jüpiteri, -1 olan Tr Jüpiter yüzünden sıfırlanmaktaydı. (Şubat 2015)

Dikkat edilecek olursa Özgecan üniversite öğrencisiydi ve okulundan evine dönerken yolda saldırıya uğradı. Jüpiter de zaten yüksek öğrenimi, uzun yolları simgelemektedir. Marsı ve Jüpiteri Yay burcunda olduğundan ve Yay burcunun yöneticisi Tr (Transit) Jüpiter de Aslan burcunda kötü konumda olduğundan Aslan burcunun yöneticisi Tr Güneş de Kova burcunda kötü konumda olduğundan yüksek öğrenim, uzun yolculuklar gibi konularda Kova burcunun olumsuz özelliklerine sahip yani yarı deli, güvenilmez, asi, aykırı erkeklere (Güneş erkek kişileri simgelemekte) dikkat etmesi gerektiği ortaya çıkmaktadır. Keşke Özgecan'In Natal Jüpiterinin katsayısı biraz daha yüksek olsaydı. Yada Natal Jüpiterinin katsayısını yükseltici yanında birileri daha olsaydı.

 

Özgecan'In psikoloji eğitimi almak istemesine şaşırmadım çünkü iş ve meslek konularını simgeleyen Natal Satürnü spritüel konuları simgeleyen Balık burcunda ve her ne kadar retro olsa da diğer gezegenlerinin desteğiyle yüksek bir katsayıya sahipti. Ölmeseydi belki kendisi çok iyi bir psikolog olurdu. Kendisine Allah'dan rahmet diliyorum. Özgecan'ı katleden bu kişinin doğum tarihi bilinmiyor ama eminim ki büyük bir olasılıkla Natal Marsı ve Plütonu çok düşük katsayılarda olabilir. Hazır Satürn transiti de Yay (Hukuk ve yasalar) burcunda iyi konumdayken, belki bu olaylar ders olur da hukuk sisteminde daha caydırıcı cezalar uygulanır örneğin idam cezası gibi belki o zaman başka Özgecanlar ölmez ! (haftalık burç)

Bu haftanın en olumlu gezegeni 28 Şubat Cumartesi günü Koç burcundaki Marsdır. Aslında Mars 24 Şubat Salı gününden itibaren yüksek katsayılarda seyredecek ama en yüksek seviyeye 28 Şubat günü ulaşacak. Bu günde Mars Koç burcunda Venüs ve Uranüsün desteğiyle +14 katsayısına ulaşacaktır. Bu yüzden Koç burcunu simgeleyen asker, polis, güvenlik birimlerinde yada yeni yapılacak başlangıç ve girişimlerde bir aktiflik ve öncülük ortaya çıkabilir. Bu günde Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlarda da yine bir enerjik olma hali, aktiflik, öncülük ve girişimcilik etkisi görülebilir. Koç burcundan kişiler bu günde kendilerini rahatça ortaya koyabilirler, yeni başlangıçlara girişebilirler. Asker, polis ve güvenlik birimlerinde de yeni başlangıç ve girişimler ortaya çıkabilir. Bu olumlu duruma Venüs ve Uranüsü simgeleyen kişi ve olaylardan da destek gelebilir. Yani asker, polis ve güvenlik birimleri Venüsü simgeleyen sosyal ve siyasi konulardan, siyasetçilerden, para konularından; Uranüsü simgeleyen teknolojik konulardan, bilimsel gelişmelerden, geleceğe yönelik bir takım plan ve projelerden olumlu destek alabilirler. Kişisel olarak da Güneşi Koç burcunda olanlar Güneşi yada Marsı Boğa, Terazi veya Kova burcunda olanlardan olumlu destek alabilirler. (2015 Şubat burç) (2015 haftalık burç)

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/02/23-01-mart-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

    

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sizi tebrik ederim. Geçen hafta 5 gün ve bu hafta Pzt-Salı günleri için Borsa tahmininiz tam tuttu. Hatta ustalar bile yanıldı diye ilave edeyim. tebrikler...

Sevgiağacı 
 17.02.2015 20:41
Cevap :
Çok teşekkür ederim ! :)  18.02.2015 7:33
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 577
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1813
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster