Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sen beni sencil mi sandın?

Merhaba! Yürek burkan dizeler ve her bireyin tanışabileceği, herkese çok yakın duran bir yaşam kesidi. Kutlarım.

25 Haziran 2012 17:32
Cümbür cemaat çıldırmaya az kaldı

Merhaba! Üretim yok, üreten üç milyon kişi değil. Kir bile çok uzaktaki bir ülkeden ithal edilmekte. Yazınız yine kutlanmaya değer. Sevgilerimle.

16 Haziran 2012 21:05
Demokrasi treni nereye gidiyor?...

Merhaba! Arsız güçlü olunca, haklı da suçlu olurmuş. Hoşçakalın!

16 Haziran 2012 18:20
Dokunmayın bedenime...

Merhaba! Size bir alıntı/not bırakıp hemen gidiyorum. Gönlünüzce günler dileğiyle! (L.Ü.) “Hayat tarzınıza karışmayız diyorlardı, karışmıyorlardı. Şimdi karışmaya başladılar. Bugün kadının nasıl doğum yapacağına karışırsan, yarın başına da karışırsın. Ve bir kulp bulursun! Dersin ki; ‘Bunlar kışın grip oluyorlar, bunun devletimize maliyeti oluyor! En iyisi mi başlarını örtsünler!” (Boğaziçi Üniv. Sosyoloji Bölümü Prof. Faruk BİRTEK)

06 Haziran 2012 18:01
Kendi kendime masallar - Samanyolundayız, sabah düşeriz dünyaya

Merhaba! Yüreğinizdeki coşkuya saygılarımla.

02 Haziran 2012 17:42
Söz veriyoruz

Merhaba! Gözlerimizi nemlendirdiniz. Mustafa Kemal Atatürk de sizin gibi "insan"larla gurur duyuyordur kuşkusuz. Sevgiler...

19 Mayıs 2012 12:42
Asın inekleri...

Merhaba! Toplumun önünde bir komedi oynuyorlar ve bürokratlar doktor; doktorlar da dilsiz olmuşlar. Bazı şirketler mi? Onların da, "sütü bozuk!" Mutlu günler dileklerimle.

03 Mayıs 2012 11:58
Canoş'um hasta oldu çok üzgünüm (var mı bir çözüm öneriniz?)

Merhaba! Yazınızı okuyup durumdan veterinerimizi haberdar ettiğimde kendisinden sizin adınıza şu mesajı aldım: "KABIZLIKTA SON ÇARE AMELİYATTIR. ÇÜNKÜ AMELİYAT SONRASI, BARSAK HAREKETLERİNDE BİR MİKTAR AZALMA OLUR. BU DA İLERİSİ İÇİN TEKRAR KABIZLIK VE ARDINDAN AMELİYAT ANLAMINA GELİR. -Kİ BU DURUM PEK İSTENMİYOR.- İLAÇ DESTEĞİ İLE BOŞALTILMA YOLUNA GİDİLMELİ, ANCAK YİNE DE YAPAMIYORSA AMELİYATTAN BAŞKA SEÇENEK KALMAZ. " İşte böyle! Büyük geçmiş olsun dileklerimle. Canoş'un düzelen sağlığının haberlerini sayfanızda okursam çok mutlu olacağım. Hoşçakalın!

26 Mart 2012 22:16
1071 ile de hesaplaşmalıyız, Malazgirt' de ne işimiz vardı

Merhaba! Çivi gibi çaka çaka, oya gibi işleye işleye ve de "Cumhuriyetimiz"i seve seve yazdığınız görkemli yazınız; blog ve Facebook sayfalarımda bayrak gibi dalgalanıyor. Sorularınıza ancak "demogoji" ile yanıt vermeye çabalayacak -o da belki- bir kaç kişi çıkabilir (!) Kutlarım. Sevgilerimle.

25 Kasım 2011 13:42
Van depreminde ölen Japon kardeşimiz

Sevgili Kaan! Yazdığın tüm sözcüklerin altına ayrı ayrı imzamı atar, doğru bildiği yolda kararlılıkla ilerleyen Japon Ulusu'na saygılarımı sunarım. Kayıpları için çok üzgünüm. Bizlere gelince; Öğrenip yaşayarak ve uygulayarak yapmamız gereken çok iş var. Ancak son yıllarda yerimizden kıpırdamadan, yalnızca konuşuyoruz. Sevgilerimle!

11 Kasım 2011 00:40
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1583
Kayıt tarihi
: 09.12.08
 
 

1951 / İstanbul. Öğretmen bir ailenin üçüncü üyesi. Sade bir yaşam içinde soluk alıp veren o "esk..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster