Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kalbim....

Bilirim bu duyguları gururunu hiçe sayıp affetmeleri,sonra kendine duyduğun öfkeyi..bitti deyipte bitiremeyişleri..aylar geçer yıllar geçer o hep kalbinde kanayan yara olarak yine kalır yine kalır..ve sen hala onu sever ona söversin.. En içten sevgilerimle..(özlemişim yazmayı)

04 Ocak 2012 16:07
Zil Zurna Aşık oldum

Kalbin farklı söyler mantığın başka,arada kalır sıkışırsın..Gitmek istersin gidemezin, kalırsın can kırıklarında yürürsün.Böyledir aşk kor kor yakar seni.Yüreğinize sağlık,çok beğendim yazınızı..

04 Ocak 2012 16:00
Nereden Nereye (Hakkınızı Helal Edin)

İçimde kötü bir his var diyorsunuz hakkınıızı helal edin falann aman sakın aklınza kötü şeyler getirmeyinn,bu cümle hep korkutmuştur benii hiç sevmem.Tabiki helal olsun sevgili bloğ dostum ama durun daha yaşanacak görecek çook şey var..kötü hislere papuç bırakmayınn pozitif düşünelim herzaman.hepimizn bıktığı anlar kaçmak istediği günler, korkularımız olur elbet ama yaşamak nefes alabilmek herşeye bedel inanın..Bende uzun süredir ara verdim yazılarıma ama yazınızı okuyunca özlediğimi hissettim.tekrar bu sayfalarda görüşmek dileğiyle pes etmek yokk....sevgiyle kalın..

12 Ekim 2010 20:40
Ne istiyorum; seni mi?

Seni istiyorum günahıyla sebabıyla seni istiyorum,yalanlarınla bahenelerinle suskunluğunla seni istiyorum.Gel yarım bıraktığın sevdama....demek geldi içimden....Sevgilerimle .

07 Temmuz 2010 16:05
Canım kızıma

Beğenmemekmi ben okurken gözlerim doldu,bir an babam geldi aklıma.Oda sizin gibi kızlarını dizinin dibinden ayırmak istemezdi,kendisi üniversite mezunu olduğu halde bizi çalıştırmak istemedi hiç bir tek bana hayır diyemedi ve sonrasında hep gurur duydu benimle.Onun gibi bende belediyeci olmuştum.Evlendiğim günü düşündüğümde beni gelinlik içinde gördüğünde nasıl ağladığını hatırladım.Ben onun birtanesiydim hepimize düşkündü ama ençok bana.Şimdi kızınız için yazdığınız şiirde sizi okadar iyi anlıyorumki ancak bir baba olarakta sizinle gurur duyulur.Dilerim çocuklarınızla bir ömür mutlu sağlıklı uzun yıllar yaşarsınız..Eminim siz kızınızla gurur duyduğunuz kadar oda nekadar şanslı bir evlat olduğunun farkındadır..En içten sevgilerimle...

06 Temmuz 2010 13:33
Aşka düşmek

Sevda düştümü insanın yüreğine ateşlerde yürümeye benzer.Alev alev kor kor yanar içimizde.Ne tadından vazgeçilir ne de canının yanmasından..İşte böyledir sevmek hayatın ta kendisi.Sevgiyle kalın.

01 Temmuz 2010 16:09
Olmayacaksın

Bence hayır unutulmayacak,her gidenin yeri dolmaz sadece boşluklar dır dolan.Kalbimizin en derin yerinde o hep bizimle yaşar.Başka bir bedende yüreksiz yaşamaya benzer.Belki zamanla diğerinide seversin ama asıl unutulmayan,özlenen gidendir herzaman..Sevgilerimle...

01 Temmuz 2010 14:35
İnsan olmayı öğrenmeliyim belki de...

Bazen delice yağan yağmurda yürümek nereye gittiğimi bilmeden yürümek,yürürken hıçkırarak ağlamak isterim,yada bavulumu alıp herşeyden herkesten kaçmak.Gecenin karanlığında kaybolmak,ne varsa içimde kendimle hesaplaşmak bağırmak kavga etmek isterim..İsterimde yapamam,işin sorumlulukların ailen yada maddiyat hep engel olur hayatında.Sana acı veren her duyguyu yine gece olupta başını yastığına koyduğunda yaşarsın ancak.Yıldızların geceye sevdanın yüreğine vurduğu saatlerde gözyaşların gecenin karanlığında sele dönüşür. Sen yine yanlız sen yine vurgunlarda...Çok güzeldi yazınız yüreğinize sağlık..Sevgiyle kalın.

30 Haziran 2010 16:47
"Eğer yeniden"

Eğer tekrar yaşama gelme şansım olsaydı yine ben olmak isterdim,keşke demeden aynı noktada olmak,yine çocuklarımın annesi olmak yine aynı sevdaları yaşamak..Yüreğinize sağlık güzeldi yazınız,çocuklarınızla ailenizle esen kalın.

29 Haziran 2010 10:43
Her dublede bir şiir!

Afiyet olsun ustammm,bilirim o keyif çakırları,heleki dertliyseniz bir başka demlenirsiniz,hafiften birde alaturka şarkılar offff çektirir size.İşte böyle anlarda şairde olursunuz yazarda...En keyifli günlerinizde bendende hatır olsun.Yarasın USTAMM.

25 Haziran 2010 20:06
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 36
Ort. okunma sayısı
: 6268
Kayıt tarihi
: 12.06.09
 
 

42 yaşında 2 çocuk annesi bir bayanım. Çalışıyorum, yazmaya dün karar verdim, nekadar başarılı oluru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster