Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Gürültüye Karşı Önlemler

Merhaba hocam, ne iyi ettiniz de geldiniz bilmediklerimizi öğrenmektir bunun adı.. Var olsun bilgi hazineniz, saygılarımla..

24 Ağustos 2019 14:04
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Bilgiler harika, hastalıklar ise fena. Ne güzel öneri ''tek eşlilik '' diyerek.. Türkiye ye yurt dışından gelen kadınlarda çok olduğu ve hatta, bu kadınların erkeklerle isteyerek kaldıklarını amaçlarının ise erkeklere hastalık bulaştırmak olduğunu Tv den duymuştum.. Dikkat etmeleri gerekenler, lütfen etsin, yoksa kendi ailesine geçerek yaşamlarını zehir ederler.. Saygılar hocam..

22 Ağustos 2019 15:40
Bipolar Hastalık

Manik depresiv olarak biliyordum ama bipolar bozukluğu ilk kez duyuyorum. Hasta ararsanız Avrupa da ki en bariz hastalık depresyon bende yok diyene ise şaşarım, ne de olsa modern hapishane. Türkiye de 1 milyon kişinin olduğunu yazıyorsunuz, bana kalırsa çok daha fazla hocam.. Gerçekten üzücü bir tablo.. Bilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim, saygılarımla..

22 Ağustos 2019 15:31
Evlerde Radon Gazı Tehlikesi

Radon gazını burada mı, yani Danimarka da mı? Yoksa Türk Tv, gazetelerinden mi duydum hatırlamıyorum ama duydum, suda toprakta ev malzemelerinde.. Hocam siz bence genel bilgilerinizi bizlerle paylaşın. Ki öyle yapıyorsunuz demem o ki, daha da ağırlık veriniz tabi sağlığınıza zeval gelmeden.. Selam ve saygılarımla..

22 Ağustos 2019 15:23
Dünya'nın Yüreğini Titretmiş... Meçhul Türk

Ülkemin sınırlarını aşan türkülerimizi dünyaya duyurduğu için Kanadalı şarkıcıya teşekkür ederim.. Ne güzeldi yazınız, var olsun kaleminiz üstadım saygılarımla..

16 Ağustos 2019 18:59
İtiraf Ediyorum...

Merhaba Ayşegül hanım. Öğretmenler hepimizin baş tacı, onların hakkı nasıl ödenir ki. Arkadaşınıza Allah cc gani gani rahmet etsin, güzel bir anı, itiraf olmuş yazınız, sevgiyle kutlarım..

15 Ağustos 2019 14:33
MB Okuru

Merhaba hocam 8 Koca yıl olmuş ve yazdıklarınız halen güncelliğini korumakta.. Bundan 6 yıl önce MB blok ailesine katıldım ve bundan dolayı da çok mutluyum. Şöyle söyleyebilirim; Salt kendi yazılarım önde olsun, herkes beni okusun dememeli keşke her blok yazarına gidebilsek. Şahsım adına demem gerekirse;göz rahatsızlığım beni buradan fazlasıyla alıkoydu. Şükür daha da iyiceyim, damlalar vs vs.. MB. bloktan çok memnunum Allah cc ömür ve sağlık verdiği sürece de siz gibi değerlerin yanında yerimi de alarak bulunmuş olurum, saygılarımla..

15 Ağustos 2019 13:45
Alkış Sahne Arkasınaydı Belki de

Merhaba Ata Kemal bey. Ustalıkla konusu yazılan bir öykü okudum, evin beyi Mert rahat durmayınca olanlarda olmuş doğrusu. Bakıyorum da ne gerçek yaşamda ne de roman hikaye veya öykü türünde 4 başı mamur bir yaşantı yok. Ortalığı belli ki oyunbozana bizler çeviriyoruz. Kaleminizi kutlarım saygılarımla..

15 Ağustos 2019 13:24
Aynadaki Sevgiler

Merhaba Halil bey.. Aynadaki sevgiler başlığı ne hoş mecazında.. Siz baktığınız aynadan sevgiyi imbiğinden satırlara adeta damlatmışsınız hocam.. Gönlünüze kaleminize sağlık selam ve sevgilerimle..

15 Ağustos 2019 13:00
Takdir Sizin Elbette

Merhaba Kerim bey.. Türkiye ve Avrupa'da kiralık ev bulmak bu kadar mı ters köşe? Türkiye de emlakçi-ya gidilip istenilen meblağda evi kiralamak mümkün iken bulunduğum ülke olan Danimarka'da o denli zor.. 3 yıldır kiralık eve, ev çıksın diye yazılıyorum.. Yok, inanın yok, nasıl mı derseniz; Konut alım satımı emlakçi aracılığı ile fakat devlete ait olan evlerin hepsi kiralık daire ve ülke genelinde herkesin tercihi mecburen de bu. Şahsi eve çıkan vatandaşlarımız hep problem yaşamış kişiler, buda bizler arasında tutulmayan tercih sebebi.. Hani sormuşsunuz; Yanlışlık nerede diye. Aslında insanlarımızın daha aç gözlülüğü diyeceğim, para gözleri iyiden iyiye bürümüş! Bir kıta olarak yazmış olduğunuz şiir; ders verir nitelikte, var olasınız.. Selam ve saygılarımla..

15 Ağustos 2019 12:51
Toplam blog
: 411
Toplam yorum
: 750
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 377
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, derg..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster