Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hesaplaşma...

Öyle bir an geliyor ki, bazen insan kendinden bile kaçmak istiyor, bu bazen yaşanmışlıkla bazen de çevrede her ne olup bitiyorsa etkileniş ile alakalı diyelim, siteminde kaybolmak varmış şiirinizde.. Sizde mi benim gibi arada ara veriyorsunuz Fisun hanımcım ;) Sevgilerimle..

28 Eylül 2019 23:53
Gidelim Gönlüm

Ne hoş, umudu ve sevdasıyla bir şiir, madara olmuşsa şayet bu aşığın maşuk ile olan ilişkisine yorumlarım :) Dünyayı da baz alırsak, kalbinde muhabbet olanların azlığı diyorum.. Tüm beğenim ile, sevgi dolu yüreğinize sevgilerimle Şennur hanım..

28 Eylül 2019 23:19
Kerim Korkut Niye Az Okunuyor?

Merhaba Kerim bey, aslına bakarsanız, blokta büyük bir düşüş yaşandığını görüyorum, nedenini tam olarak bilmiyorum, kim bilir başka bloklar da yazıyor olabilirler veya kimi dost yazarlardan duyduğum kadarıyla yazma isteğinin gitmesi vs vs.. Yaşam gailesinin bunalımı belki de.. Yazınızda sitem sezinledim, elbette her yazar kendisinin okunmasını ister, inanın okuyanlar fazla olmasa da okunduğunuzdan eminim.. Okuyanlarda sağ olsun okumayanlarda.. Selam ve saygılarımla, iyi geceler..

28 Eylül 2019 23:08
Erkekler Kokmaya Başladı...

Sizinde dediğiniz gibi, tüm erkeklerin aynı olmadığı biliyoruz. Bizlerin isyanı kaypak olanlar, uzun lafın kısası, eğitim şart! Haklısınız tuzu kokutmayalım! Merhumeye Allah'tan rahmet dilerim :( Kaleminize yüreğinize sağlık Ayşegül hanım..

28 Eylül 2019 22:56
Krallar,

Dünya kime kalmış ki krallara da kalsın, ölümlü dünya fakat farkında olmayan nice taht sahipleri var ki, vah başlarına! Hakkın divanına geldiklerinde ancak anlarlarsa da iş işten çoktan geçecektir.. Alacağı bol dizeler, kaleminize sağlık, saygılarımla..

24 Eylül 2019 14:26
Fıkralar

Merhaba Nahide hanımcığım ;) Umarım iyisinizdir, bende İstanbul'dayım. Malum sağlık sorunu vs.. Tansiyon ve hurda nine beni epeyce güldürdü. Ne güzel fıkralar ile bağlılığınız, siz yazın okuması bizden diyelim, sevgiyle sizi öpüyorum hocam ;)

24 Eylül 2019 14:22
Erkekler Sağlığı İhmal Ediyor

Merhaba hocam, ele almış olduğunuz tüm konularda önemli ama nedense kulak ardı edilir, ta ki, sağlığımızı kaybettiğimizde aklımız başımıza gelir.. Selam ve saygılarımla..

24 Eylül 2019 14:15
Çürük

Ne anlamlı bir tanımlama.. Yazdım demekle olmuyor demiş Haiku şiiriniz.. Şiire kendinizden, safi duygunuzdan katmaz iseniz fena sırıtır, geri teper şiirler.. Var olsun kaleminiz, saygılarımla ..

24 Eylül 2019 14:03
Sensiz

Zaman denilen mefhum aslında o kadar da masum değil kimimiz gülerken kimimizi ağlatan düşündüren hayatın gerçeği olan bir anatomi olmuş şiiriniz. Tun beğenim ile sevgiler gönderiyorum Birsen hanım ??

20 Eylül 2019 15:12
Dünyada barış Türkiye'de barış

Ne güzel temenniler, inşallah diyerek size ve sevgili Umay'a teşekkür ederek, sizleri öpüyorum.. İyi akşamlar Şennur hanım..

09 Eylül 2019 20:17
Toplam blog
: 419
Toplam yorum
: 799
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 372
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, derg..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster