Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Nezle ve Grip İlacı

Geçmiş olsun Nahide hanımcığım.. Güzel bilgi ışığında teşekkür ederim.. Sevgilerimle sizi öpüyorum..

08 Şubat 2019 19:48
Ayakkabılar

Karbonatı biliyordum, diğerlerini de sizin yazınızdan öğrendim ablacığım.. Faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim sevgi ve selamlarımla..

08 Şubat 2019 19:43
Boşuna mı Emekler?

Çok doğru tespitler Nahide hanım. Ne yazık ki bazen bilerek dahi sağlığımıza önem vermeyip kendimizi üze-biliyoruz. Önce sağlık sonra diğerleri :) Sevgi ile sizi öpüyorum..

08 Şubat 2019 19:38
Gönüllere Düşer Cemre

Merhaba hocam, mısra mısra cemre şiire düşüp salınmış.. Beğeni ile okudum, kaleminiz kavi olsun, hayırlı cumalar, saygılarımla..

08 Şubat 2019 18:02
YeTeR be KaRdeşiM!

Merhaba Fatma hanım, kusura bakmayın ama yazının sonlarına doğru beni güldürdünüz ;))Demek size de yeter diyenler olmuş. ''Kınama kınandığın yerden kınanır-sın'' olmuş.Ne diyelim, bununla geçmiş olsun, sevgilerimle..

25 Ocak 2019 19:40
Böyle Havalarda Bile

İnsanın kendi kendisi olması ne güzel, araya kimseyi almamak.. Bu durumu bende elimden geldiğince sıklıkla yapıyorum. Hele belirli bir yaştan sonra ruhu beslemek adına, sakin daha ziyade meditasyon müziği ve kendince olabilmek.. Selam ve saygılarımla hocam..

23 Ocak 2019 15:31
Tefçi Kaniye

Merhaba Ayfer hanım, duygusunda irdelenen bir yaşam.. Benim çocukluğum ayvan-sarayda geçti, çengiler mi ararsınız tellak kadınlar mı..? Rahmetli ebeveynlerim kadın terzisi olunca, onların özelliği karı koca olmalarıydı. Anneme dansöz kıyafetleri diktirenler iki göbek atıp evimizden ayrılırlardı, konuyu saptırmadan keseyim ;) Kaniye gibi nicelerin hikayesini anneme prova olduklarında kulak misafiri olurdum. Toplumumuzda her ne kadar kötü kadın veya fahişe diye damgalansda bunlar da bizden.. Kurtuluşa ermeleri için mutlaka bir şeyler yapılmalı. İlgi ve üzüntü içinde okudum, kaleminize gönlünüze sağlık Ayfer hanım, sevgilerimle..

23 Ocak 2019 15:21
Halk Halkçı Olmalı

Merhaba hocam.. Yazınızı ilgi ile okudum, haklılık yanı ne kadar da çok, ülkemin sırtı yere gelmesin, herkes hak ettiğince parasını alsın isterim. Sağlam bir adalet çarkı sağlansın vs.. Kaleminiz kavi olsun selam ve saygılarımla..

23 Ocak 2019 14:52
Kanmayın Kızmayın

Merhaba Ayfer hanım, pahalı kitap konusunu ne güzel irdelemişsiniz madem öyle bedava dağıtılsın da alkışlayalım, en cüzü fiyatlarla da tabi ki satılabilir, öyle ya çocuklarımıza ön ayak olacaksa. Yurt dışındayım fakat ülkemde ne olup bittiğini görsel basın ve medya ile takip ediyorum. Bir zamanlar şiir ve öykü kitabı çıkaracaktım ve inanılmaz hevesliydim, şimdilerde ise düşünmüyorum. Sanki burada şekke kesiyoruz, tabiri caizse imanımız gevriyor, uçuk para istemeler vs. ama ülkemde fahiş fiyat ile ne keramet ise voliyi vurmak mümkün. Şimdilerde güven meselesi ise ayaklar altında, birde yalan dolanla iş çevirmece. Eh, durumlarda böylece zaten karışacaktır. Sevgilerimle..

23 Ocak 2019 14:40
Güzel Anlar

Merhabalar ;) Temennisinde ne güzel ve de anlamlı şiirdi Nahide hanımcığım.. Sevgiyle kaleminizi kutlar yanaklarınızdan öperim, mutlu huzurlu sağlıklı günler ;)

23 Ocak 2019 14:20
Toplam blog
: 403
Toplam yorum
: 703
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 375
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, derg..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster