Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
G.Saray'ı bitirecek konuşmalar...

Hem sayın Lube hanım hem de size tebrikler

24 Ağustos 2011 09:00
Milliyet Blog’da bir bloguma bir günde 50 bin tıklama

Turnayı gözünden vurmuşsunuz. :))

04 Ocak 2009 13:27
"Issız Adam" belleğime yerleşmedi

Finalde yıllar sonra Ada ve Alper'in buluştukları sahne idi. Bu sahnenin benzerleri daha önce olsa bile ustalıkla çekilmişti. 15 dakika aradan önceki bölümde gereksiz cinsel içerik vardı.

04 Ocak 2009 09:51
Issız Adam'a alkış!

Sanırım benim yazıma bir gönderme yapmışsınız. Filmin ilk bölümlerinde pek çok cinsel içerikli sahnenin filme bir katkısı yoktu. Alper'in bir hayat kadınıyla olan ters ilişkisinin yer aldığı sahne tamamen gereksizdi. Alper ve Ada'nın ilk kez seviştikleri sahne ise öpüştükleri anda kesilebilirdi. Tüm seyirciler gerisini pekala anlardı. Yine Alper'in diğer hayat kadınıyla olan sahnesi de gereksizdi. Çağan, insan duygularını beyazperdeye ustalıkla aktaran biri. Bence bunu yapmalı, gereksiz sahnelerle filmini doldurmamalı. Not: içinizde kalmış ve yazıma gönderme yapmışsınız. Keşke yazıma yorum yapsaydınız ve sizin düşüncenizi bu yazınızdan önce öğrenebilseydim... Yazı yazan herkes okurlarının tepkilerini merak eder.

04 Ocak 2009 09:47
MB yazarları Fenerbahçe'yi tutar. İşte sonuçlar.

Fenerbahçe'ye bi oy daha. :))

02 Ocak 2009 09:10
İsli adam

Elbette ABD sinemasını sevenler filmi başarılı bulabilir, ama ben bizden biri olan filmleri severim. Filmin iki yarısı var. İlk yarısında ucuz bir amerikan filmini seyrettim. gişe endişesiyle filme bir şey katmayan cinsellik öğelerini içeren sahnelerin hakim... İkinci yarısında ise "Babam ve Oğlum" filminde sevdiğimiz insan duygularını ustaca verilmiş. Türk halkı, ikinci yarıdaki Irmak'ı sevdi. İlk bölümde Ada'nın Alper'e sevişmeyi öğrettiği sahne dışındaki tüm cinsellik sahneleri gereksizdi. Bir tek o sahne filme bir anlam katıyordu. Yazımı okursanız detayları inceleyebilirsiniz.

30 Aralık 2008 16:36
"Miss Blog 2008" Yeni Formatla Yeniden

her güzellik yarışmasında mayolu geçiş vardır. Mayolu geçiş olmadan oy falan yok. :))

28 Aralık 2008 17:43
Melis Birkan

Melis güzel ama kötü bir oyuncu. Filmdeki sahneleri oldukça yapaydı. Cemal'in karşısında çok sırıttı.

28 Aralık 2008 09:54
Bir Türk filmi: Issız Adam

üzerine bir sürü sosyolojik analizlerin yapılabileceği bir film. Bence Irmak'ın en kötü filmi, ama sonuçta bir Irmak yapımı. Filmde sevginin, duyguların ön plana çıktığı sahneler gerçekten başarılı. Fakat Ada'nın Alper'e sevişmeyi öğrettiği sahnenin dışındaki erotik sahneler aşırı ve abartıya kaçmış. Bir çoğuna ya gerek yoktu veya gereksiz yere detaylar verilmiş. Filmde mesajları seyirciye vermenin tek yolu göstermek değildir. Örneğin; Hitchkok'un filmlerinde perde arkasında sapığın bıçağı kadına sapladığı sahne kanlı vahşi sahneleri vermiyor, ama seyirciye ne olduğunu gayet net anlatıyor. Irmak cinsellik sahnelerinde bu yolu denemeliydi.

28 Aralık 2008 09:52
Gittiğim filmler

Bir sinema hayranını bulmak ne güzel. Bu arada ikimizde aynı resmi kullanmışız, pişti olmuşuz.

27 Aralık 2008 18:24
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 18
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 6779
Kayıt tarihi
: 30.03.07
 
 

1975 İstanbul doğumluyum. 5 sene lisanslı futbol oynadım. Sakatlığım nedeni ile futbolu erken bırakm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster