Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

ortaya karışık renkler

http://blog.milliyet.com.tr/nurayodabas
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 21:13
CEVAP

Sevgi, saygı ve selamlarımla...

16 Ağustos 2012 00:19
Ahmet YILMAZ

Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 18:58
turan Yalçın

selam bloga hos eldınız sıır hıkaye ve ksısıel gelısım yazmaktayım yazdıklarımın sızlere de faydalı olması dılegı ıle tokatta yerel gazetede unıv ogrencılerı ıle röportajlarm yayınlanmakta sızınle de msn ssohbet etmek ısterdım Turan Yalçın

03 Kasım 2011 22:48
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 877
Kayıt tarihi
: 22.06.11
 
 

İstanbul'da bir hayat... Anadolu Üniversitesi / İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    https://twitter.com/odabasnuray