Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Şubat '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
587
 

Artık, Milliyet Cumartesi'de yokuz

Artık, Milliyet Cumartesi'de yokuz
 

Bir dosttan ayrılır gibiyim. Evet, tam da anladığınız gibi efendim. Bu haftadan sonra, Milliyet Gazetesi'nin Cumartesi ekinde, bir tam sayfa olarak yayınlanan "Toyota ile Keşfedin" bölümü olmayacak. Bu haberi, yarın sabah sayfayı açan Milliyet okurları üzülerek okuyacaklar eminim. Yazılarımızın, gazetede yayınlanıp-yayınlanmadığının tatlı heyecanını artık yaşayamayacağız cumartesi sabahları, gazete bayii ile dükkanını birlikte açarken. Belki farklı uygulamalar, tabi ki düşünülüyor olabilir, gazete yönetimi tarafından ama şu andaki bilgim bu yönde. Kim bilir, belki de günlük bir blog köşesi ayırırlar gazetede.

Biraz önce, proje yöneticisi Sevgili Fatih Türkmenoğlu'ndan aldığım bilgi bu, değerli dostlar (bu arada yılın haber gazeteciliği başarısı değildir de nedir bu yaptığım sahi? ). Kendisine, neden böyle bir uygulamaya gidildiğini de sordum. "Sponsorluk sözleşmesinin 36 hafta olduğunu ve maalesef bittiğini" ifade etti. Keşke bitmeseydi...

Ümit ediyorum ki Milliyet Blog Projesi'ne ve yazarlarına çok önem ve değer verdiğini bildiğim ve buna inandığım kıymetli gazete yöneticileri; bizlerin, seslerini daha geniş kitlelere duyurabilmemiz anlamında farklı uygulamalara gideceklerdir. Bundan hiç ama hiç şüphem yok. Ama yine de bir kırıklık, bir burukluk da içimde yok dersem inanın yalan söylemiş olurum.

Biz, o sayfayı çok seviyorduk ama Milliyet'i de çok seviyoruz. Bakalım, görelim, izlemeye devam edelim efendim.

Bu akşam, şarap dolabımın yanında sakladığım beş adet eski tarihli Milliyet Cumartesi ekini, tekrar çıkarıp, bir kere daha okuyacağım yazılarımı ve yazılarımızı, gazete kokan sayfalardan, şarap tadında.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

nasılsınız.ben iyiyim.en sevdiğim gazete burda yaaaaaaaaaa.harika.tabi en sevdiğim dizi şuandan itibaren menekşe ile halil dirrrrrrrr.hadi bye.

merve saglam 
 09.09.2007 16:49
 

Bende bugün öğrendim artık bize ayrılan sayfanın olmayacağını.İçim burkuldu desem yeridir...

Açelya ÜLGENAY 
 03.02.2007 1:15
Cevap :
Maalesef öyle Açelya Hanım. Umarım daha güzel sayfalarda yine gazete sayfalarında da çığlıklarımız yankı bulur. Sevgi ve saygılarımla.  05.02.2007 8:31
 

Ben- büyük bir cehalet örneği olarak-bazı yazıların Milliyet Cumartesi olduğunu bilmiyordum.Bir yazım da ordaydı,yıkım oldu,varsa saklardım bari.Saygılar..

Yorgun Çingene 
 02.02.2007 21:18
Cevap :
Sağlık olsun Özge Hanım. Darısı önümüzdeki günlere, dilerim. Sevgi ve saygılarımla.  05.02.2007 8:30
 

Pek alışmıştım o heyecanı yaşamaya. Yazımın yayınlanmayacağını bilsem de bizden birilerinin yazılarını yayınlanması da çok hoşuma gidiyordu. İnşallah çok daha güzel bir sayfa ayırırlar bize. Sevgilerle

Gülün içinden 
 02.02.2007 19:14
Cevap :
Umarım efendim. Sevgi ve saygılarımla.  05.02.2007 8:29
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 922
Toplam yorum
: 2451
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 3637
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

İzmir'de yaşıyorum.    Çok uzun yıllar öncesinden başlayıp, hiç ara vermeden bugünlere kada..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster